Zvaigžņu pārtraukums neatvēsina Red-Hot Milwaukee Bucks

Lielākā daļa spēlētāju jebkurā sporta veidā ar nepacietību gaida pagarināto starpsezonas atelpu, ko nodrošina viņu attiecīgās līgas Zvaigžņu spēle, un ar to saistīto pārtraukumu grafikā.

Milvoki Bucks ne ar ko neatšķīrās, it īpaši pēc tam, kad tika gūti vairāki savainojumi, kuru dēļ galvenie dalībnieki tika atstāti malā uz gariem pirmā puslaika posmiem, kā arī izaicinošs grafiks, kas tuvojās pārtraukumam.

Tomēr, iespējams, bija arī vilšanās pēc tam, kad Milvoki beidzot atgriezās pie pilna spēka un guva 12 uzvaras pēc kārtas, pirms nospieda pauzes pogu pēc uzvaras Čikāgā ar 116:110 16. februārī.

Tomēr izrādās, ka nedēļu ilga atlaišana maz palēnināja Bucks gājienu. Milvoki piektdienas vakarā atkal atgriezās laukumā, pagarinot savu uzvaru sēriju līdz 13 spēlēm ar 128:99 Maiami, kas iezīmēja Bucks lielāko uzvaru starpību šosezon.

"Visai grupai bija labs fokuss pārtraukumā," sacīja galvenais treneris Maiks Budenholcers. "Abos laukuma galos viņi centās būt labākie."

Budenholcers atzīmēja, kā saspēles vadītājs Džrū Holidejs noteica toni šajā ziņā ar 24 punktiem, piecām atlēkušajām bumbām un septiņām rezultatīvām piespēlēm, gandrīz 29 minūtēs uz grīdas neizdarot nevienu kļūdu.

Holidejs bija viens no sešiem Bucks, kurš guva divciparu skaitli pret Maiami, grupu, kurā bija rezerves aizsargs Bobijs Portiss, kurš savā pirmajā spēlē guva 18 no 7 no 11 metieniem un izcīnīja 11 atlēkušās bumbas pēc vairāk nekā mēneša izlaišanas ceļgala dēļ. ievainojums.

"Kāds nopelns viņam un tas, cik smagi viņš strādāja," sacīja Budenholcers. "Darbs, ko viņš ieguldīja visu zvaigžņu pārtraukumā, es nevaru pateikt pietiekami daudz par Bobiju Portiju. Viņš mums noteica toni. Viņš ir liela daļa no mūsu rakstura. Tas, ka viņš atgriežas no savainojuma un tā spēlē, liecina par to, kāds viņš ir.

Lielu ieguldījumu sniedza arī jaunpienācēji Maijers Lenards un Dže Kroders. Lenards savā pirmajā spēlē kopš 2021. gada guva piecus punktus un pārtvēra sešus punktus, savukārt Kroders, kuru Milvoki noteiktajā termiņā iegādājās no Fīniksas, pirmo reizi šajā sezonā pieteicās un guva deviņus punktus, metot 3 no 5, ieskaitot 3 pāri. -rādītāji un izrāva trīs atlēkušās bumbas.

"Tiešām iespaidīgi abiem," sacīja Budenholcers. "Džē, mēs esam mēģinājuši viņu pievienot savai grupai. Paldies Jonam Horstam un birojam, ka viņi atrada veidu, kā viņu iegūt. Viņam ir liela daļa uzvaras.

Protams, lai gan karstā sērija februārī noteikti ir iespaidīga, liek sēdvietās un palīdz ieņemt vietu izslēgšanas spēlēs, joprojām ir tāls ceļš ejams, līdz Bucks varēs izmantot kruīza kontroli.

Pirmkārt, ir grafiks, kas atsāksies svētdienas pēcpusdienā pret jaunā izskata Fīniksas Suns komandu, kas tirdzniecības termiņā iekļuva all-in, pievienojot Kevinu Durantu.

Atlikušajā Milvoki grafikā iekļautas piecas spēles pret Austrumu konferences pretendentēm Filadelfiju, Bruklinu un Bostonu, kā arī brauciens uz Fīniksu, lai atspēlētos ar Suns, un vēl viens uz Denveru, lai randiņu ar Rietumu konferences vadošo Nuggets, kā arī viesošanās Memfisā. , šobrīd otrais Rietumos, priekšpēdējā regulārās sezonas sacensībās.

Tad ir problēma ar veselību, kas dažkārt satricinājusi Bucks šosezon un atkal pacēlusi savu neglīto galvu piektdien, kad Džanniss Antetokounmpo, kuram Zvaigžņu spēlē plaukstas locītavas savainojuma dēļ bija tikai 20 sekundes, pameta spēli. pirmajā ceturtdaļā pēc labā ceļgala sitiena pret Suns spēlētāju.

Viņa pieejamība svētdien pret Suns pēc Maiami spēles nebija zināma, taču zaudēt divkārtējo vērtīgāko spēlētāju, kurš šobrīd ar 31.8 punktiem ir trešā vieta līgā un otrais ar 12.2 atlēkušajām bumbām katrā spēlē, būtu šausmīgi liels trieciens.

"Redzēsim, kā viņš jutīsies rīt," sacīja Budenholcers. "Mēs viņu novērtēsim un vienkārši pieņemsim to katru dienu."