Angels Di Marija aizvada vēl vienu lielu spēli, Juventus panākot Eiropas līgā

Ar 15 punktu atskaitījumu, padarot Juventus šosezon neiespējamu vietējo panākumu gūšanu, UEFAEFA
Turīnas gigantiem Eiropas līga ir ieguvusi vēl lielāku nozīmi.

Šis sods - apspriests šī iepriekšējā kolonna – ir atstājis Bianconeri 12 punktu attālumā no pirmās četras vietas, padarot uzvaru Eiropas līgā neapšaubāmi labāko veidu, kā nodrošināt vietu Čempionu līgā 2023./24. gada kampaņai.

Tomēr pēc astotdaļfināla pirmās spēles spēles ar Nantes savā laukumā ar 32:1, Juve devās uz Franciju ar daudz darba, lai turpinātu savu progresu sacensībās.

Tāpat kā visu sezonu, garais savainojumu saraksts viņu izredzēm radītu papildu grūtības, jo Federiko Kjeza, Arkadiušs Miliks, Pols Pogbā un Fabio Mireti izlaida braucienu dažādu problēmu dēļ.

Ienāc Angel Di María.

No atbildes spēles bija atlikušas tikai četras minūtes, kad Nikolo Fagioli ieguva bumbu dziļi Nantes laukuma pusē, veica pāris pieskārienus un pēc tam izrāva Di Mariju uz laukuma malas.

Argentīnas izlases futbolists nevilcinājās, nekavējoties raidot bumbu ar spēcīgu, ripināšanas piepūli, kas atrada vārtu augšējo stūri un atstāja bijušo Fiorentina vārtsargu Albanu Lafontu.

Nedaudz vairāk kā 10 minūtes vēlāk Di Marija efektīvi panāca neizšķirtu, savācot bumbu gandrīz identiskā pozīcijā, bet šoreiz izvēlējoties braukt uz vārtiem, apsteidzot vārtsargu un aizsargu pirms sitiena mēģinājuma, kuru aizsargs Nikolass Paluā atvairīja ar roku. gulēja uz zemes.

Tiesnesis viņu noraidīja un piešķīra XNUMX metru soda sitienu, kuru Di María nekavējoties ieraidīja. Ar papildu vīrieša palīdzību Juve izmantoja savu pārsvaru un izdarīja spiedienu, ar vairākām iespējām pielikt trešdaļu pirms puslaika svilpes.

Di María tāls sitiens lieliski atvairīja Lafont, Adriens Rabiots no tuvas distances ar galvu raidīja bumbu pāri vārtiem, un Filips Kostičs ar spēcīgu sitienu trāpīja pa vārtu stabu.

Vairākas iespējas radās pēc pārtraukuma, pirms "Juve" panāca vēl vienu. Di María gudrā piespēle lika Aleksam Sandro pa vārtiem, tikai redzot, ka viņa pūles noliedza Lafonts un Dusana Vlahoviča sitiens pacēlās gaisā.

Di Marija to atvairīja ar galvu, ko Lafonts atvairīja, taču, kad Vlahovičs izdarīja pēdējo sitienu, tiesnesis norādīja, ka bumba bija šķērsojusi līniju pēc Di Marijas mēģinājuma.

No turienes vienkārši bija jāredz pēdējās piecpadsmit minūtes, taču nebija šaubu, ka Argentīnas zvaigzne ir bijusi atšķirība starp abām pusēm, vēlreiz parādot, ka viņš izpilda, kad tas ir vissvarīgākais.

"Esmu patiesi priecīgs, ka varēju pabeigt komandas labo darbu un pārvērst to vārtos," viņš teica. Sky Italia pēc mača. "Gribējām iekļūt nākamajā kārtā, Eiropas līga mums ir ļoti svarīga.

"Es ilgi gaidīju šādu iespēju ar Juve kreklā, un esmu spējis pacelt latiņu. Cenšos palīdzēt komandai, uzvarējām un esam astotdaļfinālā.

"Šis rezultāts mūsu sezonai nozīmē ļoti daudz, uzvarot šeit, visam stadionam uzmundrinot pret mums, taču mēs saņēmām to, ko gribējām."

Arī Makss Allegri bija nepārprotami apmierināts, izmantojot savu pēcspēles interviju tai pašai raidorganizācijai, lai uzsvērtu faktu, ka Di Marija patiešām ir īpašs talants.

"Viņš ir čempions un atšķiras no citiem," sacīja treneris Sky Italia. “Viņam viss nāk viegli, viņš paaugstina komandas kopējo līmeni, un visi pārējie viņa klātbūtnē jūtas relaksētāki.

"Viņš redz lietas, ko citi nevar. Di Marija ir īstu čempionu kategorijā.

Tā neapšaubāmi ir taisnība, kā viņš vēlreiz pierādīja Stade de la Beaujoire.