Ansu Fati ir "vīlies" un "vīlies" par dzīvi FC Barcelona vadībā Ksavi vadībā

Saskaņā ar Katalonijas ziņojumu Ansu Fati ir bijis "vīlies un vīlies" par dzīvi FC Barcelona komandā Ksavi Ernandesa vadībā.

19 gadus vecais futbolists nav spējis startēt La Liga 2022./2023. gadā, un viņa pēdējā epizode sestdien, 31 minūtē spēlējot pret Elche Camp Nou laukumā, uzvarēja ar 3:0, kas uz laiku pacēla Barcu uz augšu. no galda.

Viņa vienīgā spēle pirmajā XI no ieskaites līdz šim bija pret Viktoria Plzen Čempionu līgā. Un, lai gan čehu minnows 5:1 maršrutā galvenais varonis bija "hat trick" varonis Roberts Levandovskis, Fati pēc 65 minūtēm tika izraidīts, taču viņam neizdevās panākt triecienu.

Pret Minhenes Bayern Barca līdz šim lielākajā spēlē šajā sezonā viņam tika dotas tikai 10 minūtes no rezervistu soliņa, un rezultāts jau 2:0 pret bavāriešiem.

Pēc populārā Mas Que Pelotas Youtube kanāla teiktā, Fati pašlaik ir “vīlies un vīlies” savā dzīvē.

Tas, ka viņš piektdien netika izsaukts uz Luisa Enrikes Spānijas izlasi, vēl vairāk apvainoja savainojumu, un viņš cīnās, lai atgūtu savu labāko līmeni laukumā, kā tas tika parādīts 2019./2020. gada izlaušanās sezonā, kad viņš pārņēma vētru pasaulē. 16 gadus vecs un pārspēja vairākus jaunāko izskatu veidotāju un vārtu guvēju rekordus.

FC Barcelona treneris Ksavi Ernandess īpaši aizsargā savu jauno uzbrukumu, kad tiek runāts par Fati spēles laiku, un apgalvo, ka viņa sniegumā nav nekādu garīgu problēmu.

"Viņam viss ir kārtībā," Čavi atbildēja savā pirmsspēles preses konferencē piektdien pēc tam, kad Ansu tika izslēgts no Spānijas izlases. "Mēs ar viņu izpildām plānu, taču esam ļoti piesardzīgi. Tas iet labi. ”

"Viņš būs svarīgs. Situācija ir cita, to ir grūti pārvaldīt, jo viņš ilgu laiku nespēlēja. Lai atgūtu šo ritmu un intensitāti, ir nepieciešams laiks. Mums jābūt piesardzīgiem,” uzstāja Čavi.

“Pagājušajā sezonā varbūt mēs pārāk ātri pārcēlāmies ar viņu, un viņam bija recidīvs (…) Tā nav garīga vai fiziska problēma. Vienkārši mums ir konkrēts plāns attiecībā uz viņu. Viņš pamazām ienāks. Pagaidām esam nolēmuši pārvaldīt viņa dalību, taču tā nav garīga problēma,” tālāk apgalvoja menedžeris.

Ar diviem vārtiem un divām rezultatīvām piespēlēm La Liga 150 minūtēs Fati atgriešanās joprojām ir diezgan iespaidīga.

Tomēr, ņemot vērā viņa vecumu un neapšaubāmo kvalitāti, ir normāli saprast, ka jaunietis vēlas vairāk lepoties ar ievērojamu lomu Blaugrana ailē.