Baltimoras Ravens piedāvā atgādinājumu par čempionāta formulu 8. nedēļā

Ceturtdien Baltimore Ravens 8. nedēļas uzvaras pār Tampabejas Buccaneers pirmajā pusē viņu uzbrukumam bija izteikts uzbrukuma izskats, kas mēģina būt kaut kas tāds, kas nav.

Pēdējās divās ceturtdaļās Ravens atgriezās pie tā, kas viņiem padodas vislabāk, un rezultāti bija pārliecinoši.

Ravens otrajā puslaikā atrāvās pēc anēmiskas pirmā puslaika snieguma, izcīnot uzvaru ar 27:22, uzlabojot rezultātu līdz 5:3.

Tas bija pavērsiens, kas izskatījās ļoti maz ticams pēc tam, kad Ravens guva tikai trīs punktus pirmajās divās ceturtdaļās, kurās Baltimora piespēlēja bumbu tikai deviņas reizes, kas ir ārkārtīgi mazs skaitlis pārkāpumam, kas izdevies galvenokārt spēles dažādības dēļ. iepriekšējos gados.

Otrajā puslaikā Ravens atgriezās pie šīs uzbrūkošās identitātes, un viņu sniegums liecināja, ka viņi var būt likumīgs drauds cīnīties AFC, ja viņi pieturēsies pie laika pārbaudītās pieejas, kas viņiem ir palīdzējusi.

Baltimora ar ieskrējiena spēli sagrieza Buccaneers aizsardzību, izstiepjot Tampabeju horizontāli, lai atvērtu vidu, efektīvi izmantojot strūklas slaucīšanu un izraujot Lamaru Džeksonu ārpus kabatas un metot kustībā piespēļu spēlē.

Otrajā puslaikā "Ravens" noskrēja 206 jardus, veicot 24 sitienus, kamēr Džeksons 94 jardus realizēja astoņas no astoņām piespēlēm. Baltimora vidēji guva 0.30 sagaidāmos punktus, pievienoja spēli uzbrukumos pret Tampabeju, liecina informācija rbsdm.com, salīdzinot ar 0.02 EPA par vienu spēli, metot bumbu. Baltimora ir otrā NFL sasteigtajā EPA šajā sezonā, atpaliekot tikai no Klīvlendas Browns.

Jau sen ir konstatēts, ka parasti piespēļu spēle ir daudz efektīvāka nekā uzbrukums uz zemes, bet Ravens ofense ir vislabākais, ja tas var manipulēt ar aizsardzību ar savu daudzveidīgo skrējiena spēli un zonas nolasīšanas un spēles draudiem. lasīšanas iespēja.

Lai gan Džeksona ievērojamās spējas mest bumbu — viņš ir labāks kabatas piespēlētājs, nekā viņam tiek piešķirts gods — ir jāizmanto, ja iespējams, uzvarai pār Buccaneers, kas bija ērtāka par norādīto galarezultātu, vajadzētu būt kā atgādinājumam Ravens, ka veids, kādā viņi spēlēja Raimonda Džeimsa stadionā, ir viņu labākā veiksmes formula.

Tikai dažas komandas NFL var kontrolēt pulksteni un izveidot sprādzienbīstamas spēles ar skriešanas spēli, kā to dara Ravens. Kad viņi izmanto visas šīs spējas un izmanto pretinieka uzbrukuma vājās puses, kā to izdarīja viņu piespēļu uzbrukums pret Tampabeju, Ravens — pat AFC, kurā ir divas spēcīgas komandas no Bufalo Bills un Kanzassitijas Chiefs — ir recepte, kā iedziļināties pēcsezonā.