Minhenes Bayern pēc Levandovska atgriešanās ar 2:0 pārspēja Barca, taču šaubas saglabājas

Minhenes "Bayern" ar 2:0 pieveica "Barcelona" komandu, ko par lielo atgriešanās spēli uzskatīja kādreizējā zvaigzne Roberts Levandovskis. Lai gan Levandovskim bija savas iespējas, Lukasa Ernandesa (50') un Leroja Sanē (54') gūtie vārti otrajā puslaikā nodrošināja "Bayern" visus trīs punktus.

Patiesībā Barselonas kapitulācijas ātrums pēc pirmajiem vārtiem bija iespaidīgs. "Bayern" tikko cīnījās pirmajās 45 minūtēs, lai izjauktu strupceļu ar Ernandesa sitienu ar galvu pēc Džošua Kimiha stūra sitiena. Tikai četras minūtes vēlāk spēle tika pabeigta, kad Sanē atkorķēja Barca aizsardzību, panākot 2:0.

"Pirmajā puslaikā "Barcelona" bija labākas iespējas nekā mums — mūsu pēdējā bumba nebija gluži tur," pēc spēles sacīja "Bayern" galvenais treneris Džulians Nagelsmans. "Otrajā puslaikā lietas kļuva daudz labākas, un mūsu efektivitāte šodien mainīja atšķirību."

Levandovskis vienatnē, iespējams, varēja to pabeigt pirmajā puslaikā. "Mums ir paveicies, ka viņš raidīja zalves sitienu pāri latiņam, un es tiku pie otrās iespējas," pēc spēles sacīja Bayern vārtsargs Manuels Noiers. "Šodien parādījām labu sniegumu aizsardzībā."

Šī otrā daļa bija īsta, bet tikai otrajā pusē. Pirmajā puslaikā jo īpaši Alfonso Deivisam vairākkārt bija jāatsteidzas, lai dzēstu ugunsgrēkus. Kanādietim paveicās, ka viņa pārkāpums pret Ousmane Dembélé laukuma iekšpusē (44') netika uzskatīts par sodu.

Pēc tam otrajā puslaikā tika gūti divi Bayern ātri gūtie vārti, kas daudzējādā ziņā aizkrāsos daudzos pirmā puslaika trūkumus. Tomēr galvenais ir tas, ka Rekordmeister pēc grūtībām trīs Bundeslīgas spēlēs pēc kārtas atkal piedzīvoja periodus, kuros komandām bija problēmas ar pretinieka uzņemšanu.

Bet varbūt līdzjutēji un mediji ir bijuši pārāk skarbi pret Bayern? “Mums nevajadzētu pārspīlēt; mēs uzvarējām savas ČL spēles,” sacīja Noiers. "Mums bija vieta pret "Inter" un "Barcelona". Tomēr mums ir jāstrādā labāk pret kompaktajām komandām aizmugurē. Šāds pretinieks mūs sagaida nedēļas nogalē Augsburgā.”

Noiera izteikumos ir daļa patiesības. Bayern bija fantastisks sākums, un daudzi novērotāji uzskatīja, ka Bundeslīga tika pabeigta augustā pēc uzvarām pret Frankfurti (6:1), Wolfsburg (2:0) un Bochum (7:0).

Ar vārtu guvumu 15:1 Bayern šķita neapturams visā līgā, taču tad sekoja trīs neizšķirti. Vispirms Gladbaha noturēja Bayern ar 1:1, pēc tam Union Berlin ieguva punktu no Bayern 2:2, un visbeidzot, Štutgartei arī izdevās panākt neizšķirtu 2:2 pēc divreiz piekāpšanās Allianz arēnā.

Trīs bez uzvarām aizvadītās Bundeslīgas spēles pārtrauca ļoti pārliecinošā Sansiro uzvara ar 2:0 pret Milānas Inter. Spēle pret Inter, iespējams, bija labākais sniegums šosezon līdz šīm desmit minūtēm pret Barca šodien, kas nodrošināja Bayern vēl trīs punktus un vēsturisku 30 grupu turnīra spēli Čempionu līgā bez neveiksmēm, kas ir līdzvērtīgs Madrides Real uzstādītajam rekordam.

Iespējams, mediji ir pārāk skarbi pret Bayern. Rekordmeister tagad nāves grupā ir pārspējis Milānas Inter un Barca un būtībā var kvalificēties nākamajam posmam, uzvarot divas uzvaras pār Plzenes Viktoria.

Šaubas saglabāsies, līdz uzlabosies rezultāti Bundeslīgā. Nākamā ir Augsburga, kas nedos Bayern vietu, ko Barca šajā spēlē. Turklāt Rekordmeister varētu iztikt bez Ernandesa un Dejota Upamekano, kuri abi šonakt guva savainojumus.

Tas, iespējams, ir galvenais Barça mača izņēmums. Bayern darbu paveica un Levandovski atgriežas Allianz arēnā, taču šaubas saglabāsies, kamēr Bundeslīgas rezultāti uzlabosies.

Manuels Veths ir pasākuma vadītājs Bundeslīgas Gegenpressing Podcast un ASV teritorijas pārvaldnieks plkst nodošana tirgus. Viņš ir publicēts arī Guardian, Newsweek, Howler, Pro Soccer USA un vairākos citos izdevumos. Sekojiet viņam Twitter: @ManuelVeth