Minhenes Bayern pārspēj Bohumu ar 3:0 un pārceļ fokusu uz PSG

"Domāju, ka visiem Eiropas lielajiem klubiem šosezon vienā vai otrā brīdī bija problēmas," pēc sava kluba sestdien uzvaras ar 3:0 pār Bochum sacīja Minhenes Bayern zvaigzne Tomass Millers. "Es domāju, ka PSG šajā ziņā ir neliels izņēmums, un arī 2023. gadā mēs joprojām esam neuzvarēti."

Tobrīd Millers, protams, nezināja, ka Parīzes Saint-Germain, otrdienas pretiniece UEFA Čempionu līgā, cīnās pret Monako un galu galā zaudēs spēli. No Francijas kausa izcīņas Francijas grandu izslēgusi arī Marseļas Olympique.

"Katra spēle sākas ar 0:0," uz franču reportiera jautājumu par PSG zaudēšanu pret Monako, Bayern uzvarot ar 3:0, sacīja Bayern galvenais treneris Džulians Nāgelsmans. "Centīsimies tur uzvarēt un parādīt labāko iespējamo sniegumu. Pēdējo nedēļu rezultātiem otrdien nav nozīmes. Tas ir jauns, atšķirīgs konkurss.

Būtu patiešām muļķīgi izdarīt secinājumus par otrdienas spēli, pamatojoties uz Bayern uzvaru pret Bochum. Jo, lai gan Bayern pārspēja savus draudzīgos konkurentus,abiem klubiem ir fanu draudzība, kas aizsākās 50 gadus—Patiesība ir arī tāda, ka Saidija Janko un vārtsarga Manuela Rīmana kļūda aizsardzībā noveda pie Millera (41').

Pēc tam šie vārti pavēra ceļu taktiskām izmaiņām, jo ​​Nagelsmann nomainīja Žoau Kancelo pa labo malu un pa kreisi ieraidīja Alfonso Deivisu. Pēc tam 59. minūtē par portugāļu malējo aizsargu laukumā devās Kingslijs Komans, bet piecas minūtes vēlāk francūzis bija dubultojis Bayern pārsvaru. Seržs Gnabri no vietas Bayern aizrādīja (73').

Millere jauktajā zonā atzītu, ka Bayern starts nebija tas labākais. Bet viņa priekšnieks Nāgelsmans to redzēja nedaudz savādāk. "Mēs varējām panākt 2:0 pēc 6 minūtēm ar Leonu un Džamalu," sacīja Nagelsmans. “Pēc tam mēs nebijām labi. Maiņas otrajā puslaikā ienesa svaigas asinis. Kingam (Komanam), Ari (Ibrahimovičam), Matīsam (Tel), Blindam un Deivisam ir veicies labi. Kopumā uzskatu, ka uzvara bija pelnīta.

Nav šaubu, ka Bayern uzvara galu galā bija pelnīta. Rekordmeister kontrolēja spēles gaitu pēc pārņemšanas vadībā un būtu varējis uzvarēt ar lielāku pārsvaru, ja būtu bijis klīniskāks. Neskatoties uz to, ir vispārēja sajūta, ka Bayern otrdien būs jāspēlē labāk pret PSG.

"Mums ir jābūt labākajam," pēc spēles jauktajā zonā sacīja Metijs de Ligts, atbildot uz jautājumu par stāšanos pretī PSG. "Visi zina, kāda kvalitāte viņiem ir. Viņi ir pārsteidzoši spēlētāji. Vissvarīgākais ir tas, ka mēs paliekam formā un koncentrējamies.

Tā patiešām ir milzīga spēle starp diviem klubiem, kuriem Čempionu līga ir šīs sezonas svarīgākā trofeja. PSG atkal dominē Francijas Ligue 1 un apsteidz Monako par septiņiem punktiem. Situācija nav līdz galam skaidra attiecībā uz Bayern Bundeslīgā, kurai, iespējams, ir interesantākā cīņa par titulu no visām Eiropas augstākajām līgām.

Tomēr patiesība ir arī tāda, ka Bayern pēc desmit Bundeslīgas tituliem pēc kārtas uzskata, ka tās galvenais mērķis ir šīs sezonas Čempionu līgas tituls. Faktiski Eiropas kroņa izcīnīšana nozīmētu varbūtēju zaudēšanu par Bundeslīgas titulu, un tas varētu arī nozīmēt, ka Rekordmeister otrdien Francijā demonstrēs daudz labākus centienus.

Manuels Veths ir pasākuma vadītājs Bundeslīgas Gegenpressing Podcast un ASV teritorijas pārvaldnieks plkst nodošana tirgus. Viņš ir publicēts arī Guardian, Newsweek, Howler, Pro Soccer USA un vairākos citos izdevumos. Sekojiet viņam Twitter: @ManuelVeth