Minhenes Bayern sakāvē FC Barcelona joprojām ir tālu no Čempionu līgas elites (VIDEO)

FC Barcelona otrdienas vakarā nespēja ieiet vēsturē, Čempionu līgā ar 2:0 zaudējot Minhenes Bayern.

Katalāņi nekad nebija uzvarējuši bavāriešus savā mājas laukumā Eiropas elites klubu sacensībās, taču šķita, ka viņi ir ceļā, lai to labotu ar sprādzienbīstamu pirmo puslaiku.

Daudz iespēju bija tādiem kā Robertam Levandovskim un Pedri. Taču aizraujošajā kontinenta smagsvaru cīņā Barca neizdevās atvairīt pretinieku, kad viņi bija nokļuvuši uz virves.

Viņu Bundeslīgas pretinieki absorbēja sitienus un pēc tam atvairīja ar pāris nokautiem otrajā puslaikā, pirms tika panākta vienbalsīga uzvara pēc punktiem.

Barca pirmais zaudējums sezonā jebkurā formātā liecina, ka, neskatoties uz visiem manāmajiem uzlabojumiem galvenā trenera Ksavi Ernandesa pulkstenī un jauno līgumu ietekmei, Blaugrana joprojām ir tālu no izaicinājuma elites.

"Kad jūs atlaižat komandas no āķa Čempionu līgā pret šāda līmeņa pusēm, jūs galu galā maksājat," Spānijas raidorganizācijai Movistar pēcspēles žēloja Čavi.

"Mēs bijām labāki. Mums bija sešas vai septiņas patiešām skaidras iespējas, taču Bayern nav tik piedodoša.

"Taču mēs ņemsim vērā pozitīvos punktus, un, lai gan tas bija negatīvs rezultāts, mēs varam mācīties no kļūdām," viņš solīja.

"Tas ir solis atpakaļ. Mēs darījām pietiekami daudz, lai neizšķirtu, ja ne uzvarētu, sakāve nav pelnīta, taču pieļāvām kļūdas abās lodziņās.

Čavi ir taisnība, ka Barcai jākoncentrējas uz pozitīvajiem aspektiem. Pirmajās 45 minūtēs viņi aizveda spēli uz Bayern, kā tikai daži spēj šajā augstumā, un labāka apdare, iespējams, būtu mainījusi virsrakstus.

Joprojām ir attiecīgi tikai 19 un 18 gadus veci, Pedri un Gavi atkal parādīja, ka viņiem ir īpašība, lai sacenstos ar pasaules labākajiem un ka naidīgā atmosfēra nespēj viņus atraut no spēles.

Bet līdz brīdim, kad Barca nesāks nogalināt pretiniekus, kad viņiem būs iespēja, un kļuvuši daudz ietekmīgāki, gaidīšana uz pirmo UCL titulu nākamajā jūnijā būs astoņi gadi tikai turpināsies.