Brazīlija ar 4:1 izslēdz Dienvidkoreju un iekļūst ceturtdaļfinālā

Augšējā līnija

Brazīlija pirmdien izslēdza Dienvidkoreju no Pasaules kausa izcīņas turnīra, lai iekļūtu ceturtdaļfinālā, kas ir astotā reize pēc kārtas, kad Pasaules kausa vēsturē veiksmīgākā komanda ir kvalificējusies kārtai.

galvenie fakti

Brazīlijas spēlētājs Vinicius Junior tikai septiņas minūtes mača pirmajā puslaikā guva vārtus pret Dienvidkoreju, viņam sekoja Neimars ar XNUMX metru soda sitienu, kā arī Ričarlisona un Lūkasa Paketa vārti.

Neimāram ar 77 vārtiem Brazīlijas izlasē ir nepieciešami vēl tikai vieni vārti, lai Brazīlijas futbola leģenda Pele panāktu valsts visu laiku rezultatīvākā spēlētāja titulu (7 no šiem vārtiem gūti Pasaules kausa laikā).

Lai gan Dienvidkorejas aizmugures līnijai bija grūti aizsargāties pret Brazīlijas uzbrukumiem, Seung-Ho Paik guva vārtus otrajā puslaikā, panākot rezultātu 4:1 pēc pilna laika.

Pārsteidzošs fakts

Brazīlija ir izcīnījusi piecus Pasaules kausus, kas ir lielākā daļa no visām valstīm turnīru vēsturē.

Ko skatīties

Piektdien Brazīlija ceturtdaļfinālā spēkosies ar Horvātiju, kas iekļuva nākamajā kārtā, pēc neizšķirta 3:1 ar 1:1 soda sitienos sagraujot Japānu ar XNUMX:XNUMX. Ja Brazīlija uzvarēs Horvātiju, tā pusfinālā tiksies ar piektdienas Argentīnas un Nīderlandes spēles uzvarētāju.

Pamatinformācija

Pirmdien turnīrā palikušas 11 komandas: Brazīlija, Nīderlande, Argentīna, Francija, Anglija, Horvātija, Brazīlija, Maroka, Spānija, Portugāle un Šveice. ASV bija Atslēdzies Nīderlande sestdien. Horvātija, Nīderlande, Argentīna, Anglija un Francija jau ir nodrošinājušas vietu turnīra ceturtdaļfinālā, atstājot sešas atlikušās komandas, lai cīnītos par trim atlikušajām vietām. Pasaules kausa finālturnīrs paredzēts svētdien, 18. decembrī.

Liels numurs

$ 440 miljoni. Tik daudz iekšā naudas balvas FIFA piešķirs 32 nacionālajām komandām, kas piedalījās Pasaules kausa izcīņā, tostarp 42 miljonus dolāru uzvarētājam.