Pārtrauciet Thunder lēno sākumu līdz pēdējai stiepšanai

Kad katras sezonas NBA Visu zvaigžņu pārtraukums ir pagājis, konkurence visā līgā paceļas jaunā līmenī. Šis ir laiks, kad komandām jāatjaunojas, un spēlētājiem jāatpūšas un jāatgūstas pirms pēdējā grūdiena.

Jaunām komandām, piemēram, Oklahomsitijas Thunder, šis parasti ir viens no grūtākajiem gada laikiem. Thunder panāca pārtraukumu ar rezultātu 28:29, ieņemot desmito vietu Rietumu konferencē ar a skaidrs ceļš lai veiktu piespēli.

Pirms pārtraukuma OKC spēlēja savu sezonas labāko basketbolu un kopš kalendāro gadu mijas bija viena no labākajām komandām statistikā. Šis impulss ir apstājies, jo komanda nav izcīnījusi nevienu uzvaru kopš NBA Visu zvaigžņu nedēļas nogales.

Tagad kopš šī notikuma ir 0:3, Thunder pagarinājumā zaudēja Jūtas Jazz, pēc tam Fīniksas Suns un Sakramento Kings pa deviņiem punktiem zaudēja.

Oklahomsitija nav bijusi ļoti efektīva no grīdas, kopumā atvairot 43.3% un no dziļuma 33.9%. Lai gan Thunder joprojām ir spējusi izveidot uzbrukuma reitingu līgas augšējā daļā, viņi šajā posmā ir aizsardzības desmitniekā.

Ņemot vērā to, cik cieša ir Rietumu kopvērtējuma tabula, Oklahomsitija ir nokritusi līdz 13. vietai konferencē. Paturot to prātā, Thunder bilance 28:32 ir tikai 1.5 spēles no spēles un 3.0 spēles no sestās kārtas.

Lai gan NBA vēsturē jaunākajai komandai pēcsezona joprojām ir ļoti liela, kļūdas robeža atlikušajā daļā ir maza. Thunder ir atlikušas tikai 22 spēles, un grafiks ietver minimālu atpūtu. Nākamo divu nedēļu laikā komanda aizvadīs astoņas spēles, tostarp divas aci pret aci. Turklāt visas nākamās septiņas Thunder spēles aizvadīs pret Rietumu konferences komandām, kuras vēlas izslēgšanas spēli.

Patiešām šķiet, ka šis gaidāmais posms noteiks Oklahomasitijas spēju redzēt pēcsezonas darbību. Šāda veida komandu uzvarēšana var palīdzēt nostiprināt taibreikus un ļaut komandai ātri pakāpties kopvērtējumā. Ir arī otrādi, jo slikts uzrādījums nākamajās divās nedēļās varētu aprakt Thunder ieskaitē.

Milzīgs faktors šajā visā ir Shai Gilgeous-Alexander veselība. Viens no līgas labākajiem spēlētājiem, viņš ir izlaidis divas pēdējās Thunder spēles ar vēdera un potītes savainojumu, un viņa statuss virzībā uz priekšu joprojām ir nedaudz neskaidrs. Ja viņš drīz varēs atgriezties laukumā un palikt vesels, Thunder būs reāls skrējiens. Ja nē, viņi varētu turpināt cīnīties viņa prombūtnes laikā.

Vienkārši sakot, lēnais sākums un savainojumi pēc pārtraukuma ir izrādījušies potenciāli kaitīgi Thunder cerībām uz izslēgšanas spēlēm. Viņiem būs jābūt ārkārtīgi konkurētspējīgiem pārējā ceļā, lai saglabātu šo cerību. Neatkarīgi no tā, ja viņi pilnībā izlaiž dalību, tas tikai palielina viņu izredzes uz augstu loterijas izvēli.

Tādējādi Oklahomsitija atrodas lieliskā pozīcijā, kurā sezonai vajadzētu noslēgties ar pozitīvu iznākumu vienā virzienā.