Izcilā Brazīlija un Neimars dejo, lai ar 4:1 uzvar Dienvidkoreju un iekļūst Pasaules kausa ceturtdaļfinālā

Pēc 13 minūtēm Brazīlijas astotdaļfināla spēle ar Dienvidkoreju vairs nebija cīņa. Tas bija Neimārs, kurš realizēja XNUMX metru soda sitienu. Sitiens no vietas bija apšaubāms, taču Dienvidkorejas vārtsargs Kims Seung-Gju nokrita uz ceļiem, kad Neimars raidīja bumbu ar neuzmanību un ikdienišķu galīgumu. Tas bija Brazīlijas augstākais, gandrīz trollēja savus pretiniekus, un viņi svinēja ar jautru rondo, deju rutīnu, ko viņi bija pieteikuši minūtes iepriekš, lai gūtu izcilus Vinicius Jr vārtus.

Priecīgais, dubultais rondo iemiesoja Brazīlijas komandas garu un atvieglojumu. Pieckārtējais pasaules čempions bija pakļauts spiedienam pēc neapmierinošā grupu turnīra ar divām uzvarām, neticamās sakāves Kamerūnai un Neimara savainojuma. Preses konferencē Brazīlijas treneris Tite uzrunāja žurnālistus, nosaucot Gabriela Jēzusa traumas ziņas par "ļaunajiem meliem". Tas nebija raksturīgi cilvēkam, kurš sevi dēvē par humānistu un ir viens no daiļrunīgākajiem un domīgākajiem treneriem trasē.

Tite mēdz būt līdzsvarota, bet Brazīlijas loma ir spiediena katls. Uzmācīgie 24/7 mediji un doma, ka viss, izņemot uzvaru Pasaules kausa izcīņā, ir neveiksme, destabilizēja foršo Titi, taču tad, Brazīlijai ideālā vakarā, viņa komanda un zvaigzne Neimars atbildēja ar bravūru, kliedējot visas šaubas, ka šī Brazīlija. nav pretendents uz galveno balvu. Pat Tite dejoja pēc Brazīlijas trešajiem vārtiem – un viņam bija viss iemesls: Ričarlisons pārspēja Serbijas mačā savu iespaidīgo sitienu ar šķērēm. Šeit viņš nonāca burvīgās komandas gājiena beigās, ko viņš bija ierosinājis, atkārtoti raidot bumbu ar galvu. Vienā acu mirklī Brazīlija atvēra korejiešu aizsardzību, un uzbrucējs ar sānu kāju raidīja bumbu mājās.

Ja tas viss izklausās izcili, tas ir tāpēc, ka tā vienkārši bija. Tā bija vakardienas Brazīlija, Brazīlija, pēc kuras visi bija ilgojušies tajos smagajos grupu posma izbraucienos. Šai komandai un tās dejām bija pārpilnība, kas atkārtojās ceturto reizi, kad Lukass Paketa guva nākamos dienvidamerikāņu vārtus. Viņš nometās ceļos un lūdza arī svētkos.

Tite staroja. West Ham United spēlētājs bija Brazīlijas līdzsvara atslēga, saikne starp uzbrukumu un pussargu, ļaujot trenerim laukumā izlikt Ričarlisonu, divus malējos uzbrucējus, Neimaru un tikai vienu aizsardzības pussargu ar Kazemiro ar sesto numuru. Paketa atkal radīja labu sapratni ar Neimāru. Bija pārsteidzoši, kā lielisku indivīdu komanda atbalstīja viens otru, Neimāram komandas priekšgalā. Viņa ietekmi nedrīkstēja maldināt. Aizmugurē Elisons ar vairākiem lieliskiem atvairījumiem gandrīz nosargāja rezultātu, bet Peiks Seungo 76. minūtē guva pelnītus aziātu mierinājuma vārtus.

Tite un Brazīlija saprot, ka šī vārda tiešākajā nozīmē tas nebija pārbaudījums. Tas viss bija pārāk viegli, spēle sākumā tika samazināta līdz treniņam. Pēc pārtraukuma Tites komanda samazināja intensitāti un arī tad pretinieks pieļāva iespēju pēc iespējas. Tomēr tam vairs nebija nozīmes. Āzijas Pasaules kausa sapņi bija beigušies, un brazīlieši devās tālāk, demonstrējot, ka viņi domā biznesu.