Vai Grīnbejas Packers cīņas uzbrukums var atrast atbildes pret Beličiku un patriotiem?

Skaitļi nav skaisti.

Un tas maigi izsakoties.

Grīnbejas "Packers" šosezon ir guvusi 17 bumbas zem groziem un tikusi pie nieka 10 punktiem. Tie ir niecīgi 3.3 punkti katrā spēlē un vidēji tikai 0.59 punkti katrā īpašumā.

Tagad Packers saskaras ar izaicinājumu mēģināt uzlabot šos skaitļus pret labāko treneri, kādu NFL jebkad ir redzējis. Grīnbeja svētdien pulksten 3:25 uzņem Jaunangliju un seškārtējo Super Bowl čempiona galveno treneri Bilu Beličiku.

"Es domāju, ka vienmēr meklēju spēles pielāgojumus," sacīja Packers aizsargs Ārons Rodžerss. “Man patīk dažreiz ķircināt mūsu personālu, kad viņi spēles laikā veic korekcijas puslaikā, (viņi) kļūst ļoti satraukti. Tas ir kā impulss, daži cilvēki tic impulsam, daži cilvēki ne. Daži cilvēki tic puslaika korekcijām, daži cilvēki ne.

"Taču mēs vienmēr veicam pielāgojumus, izdomājam un sīkas lietas, lai mēģinātu uzlabot spēles gan cīņas karstumā, gan pēc tam malā, puslaikā un daudzās citās reizēs."

Līdz šim tie nav strādājuši.

Un tas ir liels iemesls, kāpēc Grīnbeja ieņem 27. vietuth punktos spēlē tikai 16.0 un 19th garāmbraucienā (228.7).

Līdz šim Grīnbejas 17 otrā puslaika rīcībā ir iekļauti:

• Astoņi sitieni.

• Divas zaudētas piespēles un pārtvertas bumbas.

• Trīs sērijas, kurās spēle beidzās.

• Viena sērija, kurā Packers apgrieza bumbu mīnusos.

• Viens piezemējums.

• Un viens lauka mērķis.

Grīnbeja aizvadīja iespaidīgu 7 spēļu, 75 jardu piezemējumu gājienu otrā puslaika otrajā braucienā pret Minesotu 1. nedēļā. Kopš tā laika Packers 15 otrā puslaika braucieni ir devuši tikai trīs punktus (0.20).

Vislielākā neapmierinātība radās pagājušajā nedēļā, kad Grīnbeja puslaikā izvirzīja Tampabeju vadībā ar 14:3, bet otrajā puslaikā palika bez vārtu guvumiem un izmisīgi noturējās par uzvaru ar 14:12.

Packers pret Buccaneers aizvadīja 30 otrā puslaika spēles, un kopējais jards bija tikai 81 — vidēji tikai 2.70 vienā spēlē. Grīnbejai otrajā puslaikā izdevās tikai četras sekundes, un Rodžerss iemeta retu pārtvertu bumbu.

"Tas ir traki, kā impulsam tajā ir tik liela nozīme," sacīja Packers galvenais treneris Mets LaFlērs. “Tas ir tā, ka tu sēdi tur un saki: “Labi. Mēs varam to apturēt. Mēs varam to atjaunot. Un tas vienkārši, kaut kādu iemeslu dēļ, nerealizējās atlikušajā spēles daļā.

"Un jūs vēlaties runāt par nomākšanu. Tu tur sēdi un kasi galvu. Kā mēs varam saukt šo lietu? Jo, kad tu nepārvieto bumbu, tu domā, ka viņi mūs trenē, jo mēs neko nevaram panākt.

Notikt un noturēt lietas pret Beličiku un Patriotiem būs milzīgs izaicinājums.

Patriots nav tādas elites personāla, kāds patika daudzām Beličika lieliskajām komandām. Taču dažiem, ja tādi ir, ir bijis labāks aizsardzības prāts nekā pašam Beličikam.

Patriots šobrīd ieņem 10. vietuth kopējā aizsardzībā (314.7) un astotais pret piespēli (200.0).

Beličika komandas vienmēr ir bijušas bēdīgi slavenas ar to, ka atņem tos pretinieku pārkāpumus, kas padodas vislabāk, un liek tiem iet uz plānu B vai C. Grīnbejas gadījumā tas, visticamāk, nozīmē mēģinājumu izslēgt izcilos saspēles vadītājus Āronu Džounsu un AJ Dilonu, taču pat Packers atzīst. viņi nav pārliecināti, kā Beličiks viņiem uzbruks.

"Jūs gatavojaties daudzām lietām, taču viss var mainīties spēlē vai pirms spēles, vai puslaikā, vai trešajā ceturtdaļā vai ceturtajā ceturtdaļā," sacīja Rodžerss. "Viņiem ir daudz shēmu, ko viņi var izmantot, viņi ir ļoti labi sagatavoti, labi apmācīti, un jums ir jābūt gatavam katram segumam, spiedienam, nullei, astoņiem kritieniem, daudzām dažādām lietām. Liela cieņa pret treneri Beličiku. Manuprāt, labākais treneris spēles vēsturē.

Par to ir grūti strīdēties.

Beličiks bija daļa no divām Super Bowl čempionāta komandām, kad viņš no 1985. līdz 90. gadam bija Ņujorkas Giants aizsardzības koordinators. Viņš ir ieguvis sešus Super Bowl titulus Jaunanglijā un bijis NFL gada treneris 2003., 2007. un 2010. gadā.

Beličiks tika iekļauts NFL visu desmitgažu komandā 2000. un 2010. gados, un viņš tika iekļauts NFL 100.th Jubilejas komanda.

Viņam pieder NFL rekordi par lielāko daļu uzvaru Super Bowl turnīrā (sešas), Super Bowl spēlēs (deviņas), izslēgšanas spēlēs (31) un divīzijas čempionātos kā galvenajam trenerim (17). Un LaFlēra izaicinājums svētdien uzvarēs viņa personīgo šaha partiju pret lielisko Beličiku.

"Jūs vienkārši nekad nezināt, ko jūs saņemsit," par Beličiku sacīja LaFlērs. "Viņš ir labākais no labākajiem neatkarīgi no sporta veida. Tas nav šokējoši, kāpēc viņš ir uzvarējis tik daudz Super Bowl un kāpēc viņš ir uzvarējis tik daudz spēļu. Viņš paveic lielisku darbu, atņemot no jums to, ko jūs darāt vislabāk, un atturot jūs no līdzsvara. Viņi var spēlēt daudz dažādu izskatu no vienas un tās pašas personāla grupas. es nezinu. Viņš to ir darījis augstā līmenī patiešām ilgu laiku.

LaFlērs, kurš Grīnbejā pēdējo trīs sezonu laikā ir ieguvis 41:11, pats to ir paveicis augstā līmenī, taču daudz īsāku laiku.

Tagad viņa izaicinājums būs novērst to, kas traucē Packers uzbrukumam — īpaši otrajā puslaikā — pret visu laiku lielāko aizsardzības meistaru, kāds jebkad ir bijis.

"Jums ir jābūt dažiem plāniem un pielāgojumiem, ja tie nonāks vairākos dažādos virzienos," sacīja Packers uzbrukuma koordinators Ādams Stenavičs. “Jums ir jābūt atbildēm uz visu. Viņi pārbauda jūsu noteikumus un pārbauda jūs priekšā, mērķējot, un viņi mēģinās uzvarēt savstarpējās spēlēs aizmugurē. Tāpēc jums vienkārši jābūt gatavam uzvarēt."

Kas ir bijis daudz vienkāršāk pateikt 2022. gada Packers gadījumā.