Čikāgas Bulls aizēno ziņas par Zaka LaVīna savainojumu ar sezonas sākuma uzvaru pār karstumu

Čikāgas "Bulls" jau bija mazākais spēlētājs sezonas atklāšanas South Beach kāršu cīņā pret Maiami Heat. Pēc tam nāca pārsteidzošas ziņas, ka Zaks LaVīns nespēlēs “kreisā ceļgala savainojuma ārstēšanas” dēļ, radot bažas par viņa statusu pēc viņa starpsezonas ceļgala operācijas un 215 miljonu dolāru maksimālā līguma parakstīšanas.

Tikai dažas dienas iepriekš LaVine sacīja, ka jūtas labi un necieš sāpes ceļgalā. Lai gan otrdien viņš pirmo reizi tika minēts kā apšaubāms, lielākā daļa joprojām gaidīja, ka viņš būs piemērots atklāšanai. LaVīns atsauca savu prombūtni uz Heat spēli un teica, ka viņš vienkārši ir "drošs", bet Bulls galvenais treneris Bilijs Donovans atzina, ka LaVīns ir izjutis zināmu "diskomfortu" un "sāpīgumu". pēc Džūlijas Po no Chicago Tribune.

Jauktā ziņojumapmaiņa pacēla dažus sarkanus karogus, īpaši pēc visa, kas šogad ir noticis ar Lonzo Ball. Tā kā pārskatāmā nākotnē Balls izkritīs un LaVine tagad pēc ilgstošas ​​atpūtas izlaida sezonas pirmo spēli, Bulls komandai šī pirmā spēle šķita drūma.

Un sākumā šķita, ka Čikāga Maiami izputēs. "Heat" izvirzījās vadībā ar 13:4 un kontrolēja pirmo pusotru ceturtdaļu. Taču "Bulls" neatkāpās, otrajā ceturtdaļā noķerot Maiami un pēc tam trešajā ceturtdaļā pilnībā pārņemot kontroli aiz muguras, kurš cits, Demars Derozans.

Pēc salīdzinoši klusa pirmā puslaika DeRozans trešajā ceturtdaļā guva 19 punktus, kad Čikāga pacēlās uz priekšu un pēc tam aizvēra durvis ar deviņiem ceturtās ceturtdaļas punktiem, lai noturētu mājiniekus. Tas ir 28 no viņa spēles augstākajiem 37 punktiem otrajā puslaikā, uzvarot ar 116:108. Viņš izšāva 14 no 22 no laukuma un 2 no 3 no 3 punktu diapazona, vēstījumā, kas bija paredzēts visiem skeptiķiem, kuri domāja, vai viņš varētu atkārtot pagājušās sezonas karjeras sniegumu.

DeRozans bija izteikta zvaigzne, taču viņam bija nepieciešama palīdzība, lai uzvarētu šo Heat komandu savā laukumā. Otrā gada aizsargs Ajo Dosunmu attaisnoja pirmssezonas ažiotāžu ar 17 punktiem, sešām atlēkušajām bumbām un četrām rezultatīvām piespēlēm, vienlaikus realizējot 7 no 14 un 3 no 6 no 3 punktu diapazona. Dosunmu šosezon jau grasās noslēgt jaunu līgumu un lieliski sāka, slikti apspēlējot savu saspēles vadītāju Kaila Lovijā.

Runājot par izspēli, Nikola Vučevičs ieguva labāko no Bam Adebayo, kurš visu nakti cīnījās ar garām grozu, vienlaikus neietekmējot spēli aizsardzībā, kā gaidīts. Vučevičam bija problēmas ar metienu (5 no 13), taču viņš guva 15 punktus un izcīnīja 17 atlēkušās bumbas un bija spēles labākais rādītājs plus-16.

Gorans Dragičs (12) un Kobijs Vaits (10) bija pārējie "Bulls" ar divciparu skaitli, savukārt Dragičs otrajā ceturtdaļā noturēja Čikāgu uzvaras attālumā, pateicoties tam, ka no 4 punktu diapazona panāca 4:3. Dragiča biedrs Bulls jaunpienācējs Andrē Dramonds arī labi nospēlēja spurtos, lai gan ceturtās ceturtdaļas sākumā viņam viss kļuva neglīts, pirms viņš piekāpās Vučevičam.

Šis bija lielisks komandas darbs Bulls komandai, kuru pagājušajā sezonā regulāri iznīcināja Austrumu konferences labākās komandas, ieskaitot Heat. Maiami parasti slavinātās aizsardzības griešana bez LaVīna un Bola bija šokējoši, ņemot vērā, cik daudz Čikāgas cīnījās pret viņiem pagājušajā sezonā, lai gan Heat šajā ziņā bija neraksturīgi pavirši. Saistībā ar to bija arī pārsteigums, ka Bulls pārspēja Heat no aiz loka, iegūstot 13 no 36 pret Maiami 12 no 28.

Tā bija laba uzvara Bulls komandai, kurai tā patiešām bija vajadzīga. Zaudējums saistībā ar LaVīna savainojumu ziņām būtu radījis daudz posta un drūmuma. Lai gan LaVīna savainojums joprojām ir satraucošs un būs jāuzrauga, iespējams, visu sezonu, šī lielā uzvara bija jauks atgādinājums par to, cik lielisks ir Derozans, un deva cerību, ka Čikāga spēs pārvarēt šo agrīno savainojumu vētru.

LaVīns izlaidīs piektdienas spēli izbraukumā pret Vašingtonas "Wizards", kas nav nekāds pārsteigums, jo "Bulls" mājas sākums ir sestdien pret Klīvlendas "Cavaliers". LaVine nebūs spēlējot aci pret aci uz kādu laiku, ja viņš tos vispār šosezon spēlē. Cerams, ka viņš spēlēs pret Cavaliers, kas acs savainojuma dēļ varētu palikt bez Visu zvaigžņu spēlētāja Dariusa Gārlenda.

Ja LaVine nespēlēs šajā spēlē, mirgos vairāk brīdinājuma zīmju. Taču pagaidām "Bulls" gūs šo pirmo uzvaru, gatavojoties Vašingtonai.