Koko Gofa un Slouna Stīvensa gatavojas Amerikas atklātā čempionāta ceturtdaļfinālam

Koko Gofa un Slouna Stīvensa gatavojas Francijas atklātā čempionāta Amerikas ceturtdaļfinālam.

Abas amerikānietes svētdien uzvarēja ceturtās kārtas mačos pēc kārtas, saspēli aizvadot otrdien.

Viņi pagājušajā vasarā spēlēja US Open otrajā kārtā, Stīvensam viegli uzvarot ar 6-4, 6-2.

"Es domāju, ka pēdējo reizi, kad spēlēju ar viņu, es biju ļoti nervozs, dodoties uz spēli. Ne tāpēc, ka tā bija Slouna. Tikai tāpēc, ka mēs bijām uz Ashe, un tas bija visu amerikāņu mačs. Domāju, ka daudzi cilvēki no manis daudz gaidīja šajā mačā,” Gofs teica.

“Iesaistīšanās... [Es] tikai gatavojos tai pieiet kā jebkuram citam mačam. Man ir jāatgriežas un jāskatās šī spēle un jāredz, ko es varu no tā mācīties.

18 gadus vecā Gofa iekļūst otrajā Roland Garros ceturtdaļfinālā pēc kārtas, pateicoties uzvarai ar 6. numuru Elisu Mertensu ar 4:6, 0:31.

Ar 18. numuru izliktais Gofs 82. setā pret Mertensu divreiz tika pie breika, taču uzvarēja mača pēdējos astoņos geimos. Viņa nogurdināja Mertensu 51 minūšu laikā ar pasaules līmeņa aizsardzību; Gofs mačā izcīnīja 75 no XNUMX kopējiem punktiem vairāk nekā piecus metienus.

Mertensa, kurš pirms Francijas atklātā čempionāta savainojuma dēļ izlaida lielu daļu māla seguma sezonas, pieļāva 25 nepiespiestās kļūdas un tikai 15 uzvarēja. Savukārt Gofs trāpīja 19 uzvarētājus un 17 nepiespiestās kļūdas. Viņa arī sešas reizes lauza Mertensu un izcīnīja 17 no 20 punktiem, kad viņa tika pie tīkla.

"Jūtu, ka ar katru maču kļūstu labāks," sacīja Gofs. "Es domāju, ka šodien, lai gan man bija daži smagi brīži, man izdevās to pārvarēt. Es tiešām jūtu, ka ar katru maču progresēju.

"Kortā noteikti jūtos pārliecināts. Jūtu, ka [māls] manai spēlei ļoti piestāv. … Iepriekšējos turnīros šajā māla sezonā man bija dažas labas uzvaras, taču tie nebija īsti izcili rezultāti. Jūtu, ka tas man deva daudz no kā mācīties, un domāju, ka ņemu šos grūtos mačus, ko zaudēju šosezon, patiešām mācos no tiem, un, iespējams, parādu, ka man iet labāk.

2017. gada ASV atklātā čempionāta čempions Stīvenss ar 23:6, 2:6 uzvarēja Džilu Teihmanu ar 0. numuru, uzvarot 12 geimos pēc kārtas, noslēdzot maču. Viņa spēlē neizsētās spēlētājas statusā, jo ir pasaules ranga 64. vietā.

Gofs un Stīvenss bija starp piecām amerikānietēm, kas iekļuva ceturtajā kārtā.

Amanda Aņisimova, kura pirmajā kārtā pārspēja četrkārtējo čempioni Naomi Osaku, trīs setos piekāpās US Open vicečempionei Leilai Fernandesai ar 6-3, 4-6, 6-3.

19 gadus vecā Fernandesa nākamreiz tiksies ar citu kreisās malas aizsargu Martinā Trevisanā, kura 7 stundas un 6 minūšu laikā ar 10:7(5), 1:59 apspēlēja Aliaksandru Sasnoviču, pagarinot savu uzvaru sēriju līdz deviņiem mačiem.

Pirmdien spēlēs vēl divas amerikānietes.

Ar 22. numuru izliktā Medisona Kīza tiksies ar 29. numuru krievieti Veroniku Kudermetovu, bet 11. vietā esošā Džesika Pegula tiksies ar rumānieti Irinu Kamēliju Begu. Ja viņa iekļūs tālāk, viņa ceturtdaļfinālā varētu stāties pretī pasaules ranga 1. vietai Iga Švietekai (Iga Świątek), kura uzvarēta 31 mačā pēc kārtas.