Deiviss, Musiala un Čupo-Motings raksta virsrakstus, kad Bayern uzvarēja Augsburgu ar 5:2

DFB Pokal jeb Vācijas kausa izcīņa ir īpaša, un trešdienas vakars neatšķīrās, jo Augsburga uzņēma Minhenes Bayern, kas izvērtās līdzjutējiem. Bayern uzvarētu spēli ar 5:2, pateicoties Ērika Maksima Čupo-Motinga (27' un 52'), Džošua Kimiha (53'), Džamala Musiala (74'), Alfonso Deivisa (91') un Madsa Pedersena (9') vārtiem. 65') un Dayot Upamecano (OG XNUMX') guva vārtus Augsburg labā.

WWK arēnā Augsburgā izcēlās dažas lietas. Minhenes "Bayern" joprojām cīnās par aizsardzību, taču atšķirībā no sezonas sākuma tagad atkal spēj pārspēt savus pretiniekus.

Liela daļa no tā ir saistīta ar faktu, ka Musiala ir atgriezusies 100% formā un tagad izveido neticamas attiecības ar kanādieti Deivisu gan laukumā, gan ārpus tā. Deiviss šīs nedēļas sākumā runāja par to, ka Musialai, nevis Barselonas Gavi vajadzēja iegūt France Football Kopas balvu, kas tika piešķirta planētas labākajam jaunajam spēlētājam.

"Viņi, iespējams, ir lieguši jums jūsu Kopa trofeju, bet viņi neliedz jums jūsu nākotnes Ballon d'Or," Deiviss ierakstīja tviterī. "Fonzijs man ir kā lielais brālis," Musiala pēc tam teica Attēls reportieris Tobi Altschäffl pēc spēles. “Viņa vārdi mani pārsteidza, bet arī iepriecināja. Katra spēlētāja mērķis ir kādu dienu izcīnīt Zelta bumbu.

Abi kopā panāca 2:4 laikā, kad Augsburg draudēja atgriezties mačā. Deiviss izcīnīja bumbu pie stūra karoga, pēc tam driblēja uz centru, kur pamanīja Musialu, un pusaudzis pēc tam guva fantastisku sitienu no soda laukuma vidus. Tie bija sajūga vārti tieši īstajā laikā un pabeidza atdzimstošo Augsburgas pusi.

Neskatoties uz to, galvenais treneris Džulians Nagelsmans nebija pilnībā apmierināts ar spēli. "Es teiktu, ka tā bija klasiska kausa spēle ar daudzām spēlēm uz priekšu un atpakaļ," sacīja Nāgelsmans. “Spēli nesākām labi; pirmās desmit minūtes nebija labas. Mēs bijām ļoti pavirši un uzvarējām pārāk maz dueļu. Tad mums bija pietiekami daudz iespēju, lai pabeigtu spēli agri pirms pārtraukuma.

Tomēr Nāgelsmanam pozitīvais būs tas, ka Bayern izdevās atspēlēties no deficīta, ar ko viņa komanda dažkārt bija cīnījusies šīs sezonas sākumā. Faktiski Bayern galvenais treneris sezonas sākumā ir norādījis, ka spēles pirmās 20 minūtes ir svarīgas viņa komandai, lai nodrošinātu, ka pretinieks nevar nostiprināties savā galā.

Augsburg komandai tāda iespēja noteikti bija, un līdz 27. minūtei Bayern atrada risinājumu. Taču atšķirībā no iepriekšējām spēlēm, kurās viņiem bija grūti atrast tālākus vārtus, šoreiz Rekordmeister palika nepielūdzams un iemeta piecus vārtus garām Augsburgai.

"Diemžēl mēs palaidām garām daudzas iespējas," sacīja Nāgelsmans. “Tad mēs veicām labu puslaika analīzi un pievērsāmies lietām. 20 minūtes pēc pārtraukuma bija ļoti, ļoti labas. Tā bija ļoti laba reakcija ar ļoti labu presingu.

Deiviss un Musiala noteikti bija atslēgas šajā periodā otrajā puslaikā. Taču tie nebija vienīgais iemesls, kāpēc Bayern šo situāciju pavērsa. Šķiet, ka filmā Choupo-Moting Nagelsmans beidzot ir atradis īsto cilvēku, lai aizpildītu Roberta Levandovska atstāto tukšumu.

Kamerūnietis pēdējās četrās spēlēs Bayern rindās atzīmējies ar četriem vārtiem un divām rezultatīvām piespēlēm. Divās no šīm spēlēm, pret Freiburgu (5-0) Bundeslīgā un tagad pret Augsburgu, Čupo-Motings sāka, un viņa sniegums viņam būs devis argumentu, lai saņemtu turpmāku spēles laiku.

Šķiet, ka Nagelsmans nepiekrīt. “Kopumā neviens nav garantēts iesācējs; mēs vēlamies saglabāt konkurenci,” sacīja Nagelsmans. "Bet viņš šodien sevi apsūdzēja. Otrie vārti bija klasisks nē. 9 vārti; viņš bija tieši īstajā vietā."

Neņemot vērā Musiala un Davies partnerību, Choupo-Moting atdzimšana ir vēl viena pēdējās spēles. Vai tas noturēsies, tas būs redzams, taču to uzzināsim jau šajā nedēļas nogalē, kad Bayern bundeslīgā tiksies ar Hoffenheim.

Manuels Veths ir pasākuma vadītājs Bundeslīgas Gegenpressing Podcast un ASV teritorijas pārvaldnieks plkst nodošana tirgus. Viņš ir publicēts arī Guardian, Newsweek, Howler, Pro Soccer USA un vairākos citos izdevumos. Sekojiet viņam Twitter: @ManuelVeth