DFL Superkauss piedāvā svarīgas mācības Minhenes Bayern un RB Leipzig

Minhenes Bayern un RB Leipzig 2022./23. gada Bundeslīgas sezonu ir sākuši iespaidīgi. Rekordmeister un pašreizējie DFB Pokal uzvarētāji sestdien savā starpā tikās DFL Superkausa izcīņā 47,000 3 līdzjutēju priekšā Leipcigas Red Bull arēnā. Pēc Bayern vadībā pirmajās 0 minūtēs ar 45:3, Leipciga atspēlējās un pietrūka, spēle beidzās ar 5:XNUMX Rekordmeister labā.

Džamals Musiala (14'), Sadio Manē (31'), Bendžamins Pavards (45') izvirzīja Bayern pārliecinošu vadībā. Pēc tam Marsels Halstenbergs (59') izvirzīja Leipzig pie borta, pirms Seržs Gnabri (66') šķietami atspēlēja spēli. Taču Kristofers Nkunku (77') un Dani Olmo (89') pietuvojās, pirms Lerojs Sanē (98') beidzot apturēja spēli.

"Mēs neesam apmierināti," par Leipcigas atspēlēšanās mēģinājumu pēc spēles sacīja Dani Olmo. Spāņu malējais uzbrucējs bija manāmi sarūgtināts par Leipcigas pirmo puslaiku un dziļo bedri, ko tas nolika klubam. "Mums ir jāpilnveidojas un jāmācās no šīs spēles un pēdējām spēlēm."

Olmo norādīja uz spēli pret Liverpool, ka Leipciga zaudēja ar 5:0. Rezultāts, kas ļoti šķita iespējams kaut kad arī sestdien. Jo īpaši Bayern spēlētājs Džamals Musiala aizvadīja vētrainu spēli un viegli bija labākais spēlētājs laukumā.

"Mēs varam radīt daudz iespēju, un jums ir jāpārliecinās, ka esam nesaudzīgi arī aizsardzības pusē," sacīja Musiala. Vācu pusaudzis spēlēja viesabonēšanas 10. pozīcijā kreisajā pusē, un viņam bija pietiekami daudz vietas radošam darbam. "Kreisā puse ir ļoti atvērta, un jūs vienmēr varat pagriezties, lai izietu plaši vai ieietu iekšā."

Leipciga ļāva Musialai viegli atrast telpu, lauzt līnijas un izraisīt visādus bīstamus momentus. Par laimi Leipcigā, Musiala pēc 60. minūtēm izrāvās. Bez pusaudža Leipcigas uzbrucēji pēkšņi varēja brīvāk uzbrukt, jo viņu pašu aizmugures līnija vairs nedraudēja tikt nošķirtai, kas ļāva viņiem būt azartiskākiem.

"Pirmajā puslaikā nospēlējām slikti," pēc spēles sacīja RB Leipzig vārtsargs Peters Gulači. "Mēs viņiem uzdāvinājām vismaz divus vārtus pēc izspēlēm. Mēs nebijām pietiekami modri, un, puslaikā ielaižot trīs vārtus, atgriezties nebija viegli. Viņi bija pelnījuši uzvarēt spēli, jo visas 90 minūtes; viņi bija labāka komanda.

Galu galā abiem klubiem bija dažas svarīgas mācības tikai vienu sezonu pirms Bundeslīgas nopietnas sākuma. Leipcigai tā bija otrā reize pēc kārtas, kad viņi ielaida piecus vārtus pret vadošo komandu. "Nav tā, ka mēs ielaižam tik daudz vārtu," sacīja Gulači.

Leipciga demonstrēja deficītus aizsardzībā un pārejas spēlē pret Bayern. Pirmajā puslaikā Domeniko Tedesko sistēma šķita haotiska, un viņa komanda bieži vien noķēra, ātri virzot bumbu uz priekšu. Šķita, ka uzbrucējs Kristofers Nkunku zaudēja, un spēle uzlabojās tikai tad, kad Olmo otrajā puslaikā izgāja laukumā (52').

Savu lomu spēlēja arī maiņas Bayern, taču viņu gadījumā negatīvi. Spēle pagriezās, kad Musiala tika noraidīts 60. minūtē. 19 gadus vecais spēlētājs vadīja pussargu un bija neticami svarīgs pārejas brīžos.

Lai gan Musiala nebija iesācējs, viņš apgalvoja, ka viņu vajadzētu uzskatīt par būtisku pirmās komandas dalībnieku. Vēl viens faktors bija "Bayern" aizsardzība, un Dejota Upamekano un Lukasa Ernandesa aizmugure otrajā puslaikā cīnījās, lai ierobežotu Leipcigas augstās preses un vidējās līnijas pārsvaru.

Nāgelsmans noteikti būs noraizējies par to, ka viņa komanda gandrīz panāks 3:0 un pēc tam 4:1 vadību. Rekordmeisteram ir jāstrādā; Lai palielinātu aizsardzības drošību, svarīgākais būs Metīsa de Ligta fiziskās sagatavotības iegūšana. Musiala un Marsels Sabitzers bija izcilākie Minhenes Bayern.

Secinājums ir tāds, ka Bayern labā vēl ir jāstrādā. Taču Nāgelsmans skatīsies uz rezultātu, apzinoties, ka, lai gan viņa pusē ir problēmas, tādi konkurenti kā RB Leipzig joprojām ir tālu no tā, lai patiesi izaicinātu savu komandu par šīs sezonas titulu.

Manuels Veths ir pasākuma vadītājs Bundeslīgas Gegenpressing Podcast un ASV teritorijas pārvaldnieks plkst nodošana tirgus. Viņš ir publicēts arī Guardian, Newsweek, Howler, Pro Soccer USA un vairākos citos izdevumos. Sekojiet viņam Twitter: @ManuelVeth