Duo gūst 3 vārtus Ronaldu haotiskajā debijā Saūda Arābijā

Augšējā līnija

Futbola ikonas Krištianu Ronaldu un Lionel Messi ceturtdien apžilbināja skatītājus Saūda Arābijā, kas varētu būt abu leģendu pēdējais mačs, Ronaldu divreiz gūstot vārtus savā ļoti gaidītajā debijā Saūda Arābijas futbola komandā pēc tam, kad Mesi guva pirmos vārtus šajā haotiskajā spēlē.

galvenie fakti

37 gadus vecais Ronaldu bija zvaigžņu komandas kapteinis, kurā spēlēja spēlētāji no viņa kluba Al Nassr un citas Rijādas komandas Al Hilal, savukārt 35 gadus vecais Mesi draudzības spēlē piedalījās Francijas klubā Parīzes Saint-Germain. Stadions.

Rezultātu trešajā minūtē atklāja Mesi, savukārt Ronaldu no 34 metru soda sitiena atzīmes realizēja XNUMX. minūtē un vēlreiz īsi pirms puslaika.

Ronaldu tika nomainīts 61. minūtē, savukārt Mesi pēc minūtes tika noraidīts.

PSG absolūtajā mačā uzvarēja ar 5:4, neskatoties uz to, ka aizsargs Huans Bernats 39. minūtē saņēma sarkano kartīti.

Ko skatīties

Savu pirmo spēli Saūda Arābijas līgā Ronaldu aizvadīs svētdien, kad Al Nasrs cīnīsies pret Al Ettifaq.

Ko mēs nezinām

Nav skaidrs, vai Mesi un Ronaldu vēl kādreiz spēlēs viens pret otru. Visticamāk, Al Nasrs pret Eiropas pretiniekiem tiksies tikai dažās draudzības spēlēs visa gada garumā, savukārt Mesi saistīta nākotnes pārejai uz Major League Soccer komandu Inter Maiami, kas padarītu abu spēli vēl mazāk ticamu.

Liels numurs

210 miljoni dolāru. Tik daudz būs Ronaldu 2 1/2 gadu līgums ar Al Nassr ziņots maksā viņam.

Tangenss

Mesi bija pirmajā vietā Forbes 2022. gada saraksts no vislabāk apmaksātajiem sportistiem ar 130 miljoniem ASV dolāru gadā, savukārt Ronaldu ar 115 miljoniem ASV dolāru ieņēma trešo vietu sarakstā.

Pamatinformācija

Lielākā daļa futbola vērotāju uzskata, ka Mesi un Ronaldu ir vieni no labākajiem, kas jebkad ir spēlējuši šo spēli, un viņu desmitiem spēļu kāršu atklāšanas gadu gaitā ir kļuvušas par sporta leģendu. Viņu savstarpējā sāncensība sasniedza kulmināciju 2010. gadu sākumā, kad abi bija savas karjeras plaukumā un spēlēja Spānijas senākos konkurējošos klubos — Ronaldu stājās Madrides Real rindās, kamēr Mesi bija FC Barcelona. Viņi abi savus sasniegumus šajā jomā ir pārveidojuši par finansiāliem panākumiem, taču viņu sāncensība izplatās pat biznesa uzņēmumos: Ronaldu ir mūža apstiprinājuma līgums ar Nike, bet Mesi ir mūža līgums ar Adidas.

Vēl lasu

Al Nasrs saka, ka Ronaldu līgumā nav klauzulas, lai atbalstītu Saūda Arābijas Pasaules kausa izcīņas piedāvājumu (Reuters)