Edijs Nketija sniedz Arsenālam nepieciešamo dziļumu, lai izturētu Premjerlīgas titulu

Baidās, ka 2022. gada Pasaules kausa izcīņas pārtraukums bija pienācis Arsenal sliktākajā laikā. Gunners bija izveidojis tvaika galvu kā premjerministrsPINC
Līgas līderi tikai tāpēc, lai apturētu viņu impulsu, jo daudzi viņu spēlētāji devās uz Kataru. Lai situāciju padarītu vēl ļaunāku, Gabriels Jēzus atgriezās ar ievainojumu.

Jēzus ierašanās Emirates stadionā bija katalizators Arsenal negaidītajam izaicinājumam par titulu, kad brazīliešu uzbrucējs deva Mikela Arteta komandai mērķtiecību pēdējā laukuma trešdaļā. Bez Jēzus bija bail, ka Gunners sabruks kā uzbrukuma tērps. Tomēr pret West Ham tas nenotika.

Edijs Nketija lieliski paveica devītā numura pozīcijā, gūstot labi ielaistos trešos vārtus, kas panāca uzvaras 3:1 pēdējo pieskārienu. Arsenal ir vajadzīgs vairāk nekā tikai vārtu guvējs, un 23 gadus vecais spēlētājs demonstrēja visas savas daudzpusīgās spēles īpašības. Gunners šajā sezonā ir patiesi dziļi.

"Tie bija lieliski vārti, bet es domāju, ka kopumā viņa sniegums bija neticams," sacīja Arteta, kad viņam tika lūgts novērtēt Nketijas sniegumu. "Tas, kā viņš saprata presingu, viņa intensitāti, veidu, kā viņš veica pretuzbrukumus noteiktām vietām, nosvērtību, ko viņš parādīja. Un tad viņš palika pacietīgs. Un ložā viņš radīja patiesas kvalitātes momentu, lai uzvarētu mums.

Arsenal uzbrukuma spēle pret West Ham bija plūstoša, Nketija vēloties iedziļināties un savienot visas lielgabalnieku spēles zonas. Tas ir tas, ko Jēzus dara tik labi, tāpēc Nketijas sniegums noteikti daudz mazināja Artetas bažas, ka bez brazīlieša viņa komandai būs atšķirīgs profils.

Arsenal sākumsastāvam nepārprotami ir tāda kvalitāte, lai izturētu Premjerlīgas titulu visas sezonas garumā. Tomēr pagātnē tika apšaubīts viņu komandas sastāvs, un Jēzus savainojums Pasaules kausa pārtraukuma dēļ atkal izvirzīja šīs bažas. Artetam noteikti nav tādas iespējas, kādas būtu Pepam Gvardiolam Mančestras City vai Jirgenam Klopam Liverpūlē.

Taču Arsenal komandā joprojām varētu būt pietiekami daudz, lai viņi saglabātu savu formu pat tad, kad ir gūti savainojumi. Nketija ir vēl viens spēlētājs, kurš ir nepārprotami audzis Artetas vadībā, kurš gūst tādus rezultātus no 23 gadus vecā spēlētāja, kādu daudzi bija paredzējuši, ka viņš spēs sasniegt savas karjeras sākumā.

Bukayo Saka, Martin Odegaard un Gabriel Martinelli visiem būs jāpastiprina Jēzus prombūtnes laikā, un viņi to izdarīja, uzvarot West Ham ar 3:1, taču nekad nav bijis tik skaidrs, ka Arsenal ir vienība, nevis indivīdu grupa. nekā tas ir tagad. Pasaules kausa pārtraukums viņus ir maz apturējis. Tas prasīs vairāk.