Ēriks Ten Hags apsveic Džedona Sančo atgriešanos

Mančestras "United" treneris Ēriks ten Hags atzinīgi novērtējis Džedona Sančo atdzimšanu kopš viņa atgriešanās savā laukumā.

Anglijas izlases futbolists nespēlēja United pirmajā komandā vairāk nekā trīs mēnešus, jo viņš strādāja pie viņam izstrādātas individuālas fiziskās programmas Ten Hag.

Taču kopš atgriešanās februāra sākumā Sančo ir bijis iespaidīgā formā un Premjerlīgā guva divus vārtus, tostarp svētdienas uzvarā pret Lesteras City Old Trafford stadionā ar 3:0.

"Viņš ir pareizajā virzienā, bet es domāju, ka viņš šobrīd nesasniedz savas robežas," pēc spēles sacīja Tens Hegs. "Ar viņu ir daudz iespēju uzlabot."

"Jau tagad viņš ir augstā līmenī, un esmu pārliecināts, ka tad, kad viņš saglabās prieku par futbolu, tad tas patiešām uzlabos viņa sniegumu, un šodien jūs varat redzēt, kad viņš nāk pussarga pozīcijā, viņš izdara lieliskus gājienus, lieliskas piespēles. Viņš ir labā pozīcijā. Bet tas, kas man sagādā lielu prieku, ir viņa aizsardzības pāreja."

Sančo guva United trešos vārtus, apstiprinot uzvaru un nostiprinot vietu Premjerlīgas labāko četriniekā.

"Mēs esam apmierināti ar rezultātu, tas ir lielisks rezultāts," sacīja Tens Hegs. "Es domāju, ka, spēlējot katru trešo dienu, jūs ne vienmēr varat sasniegt tādu pašu sniegumu līdz spēles robežām, un šodien pirmais puslaiks bija patiešām grūts. Pirmkārt, Lestera spēlēja izcili, bet, otrkārt, mēs bijām švaki.

“Spēlēšanas veidā mēs bijām patiešām nekonsekventi un nedisciplinēti savos principos un spēles noteikumos, un tad mums radās problēmas. Tikai Deivida De Heja dēļ mēs noturējām tīru rezultātu līdz puslaikam. Mums paveicās, un mēs guvām lieliskus vārtus, tā bija lieliska Bruno piespēle, lielisks Rašija skrējiens, panākot 1:0.”

"Puslaikā mēs varējām salabot dažas lietas, un es domāju, ka otrais puslaiks bija izcils. Mēs atgriezāmies ārā un domāju, ka tas bija veids, kā es vēlos redzēt mūsu komandu spēlējam.

"Tas bija liels prieks, bet tas ir saistīts ar iekļūšanu pareizajās pozīcijās. Tas ir saistīts ar vienkāršu futbola spēlēšanu, spēlēšanu starp līnijām, aizmuguri, un tas bija patīkami, kā mēs izveidojām tik daudz iespēju un guvām lieliskus vārtus.

Markuss Rešfords guva "United" pirmos divus vārtus pret Lesteru, līdz šim sezonas kopvērtējumā sasniedzot 24 vārtus, kas jau ir viņa karjeras augstākais rādītājs, taču Tens Hegs vēlējās dalīties uzslavas visā savā laukumā.

"Viņš ieņem pareizās pozīcijas, taču neaizmirstiet par komandu. Jo tie ir komandas mērķi. Tāpēc es vēlos izcelt Bruno ar divām lieliskām piespēlēm, vienu Rašijam, vienu Džedonam Sančo. Rešfordam ir jāsaņem bumbas, citādi viņš nevar gūt vārtus. Arī Freda piespēle bija skaista.

Tagad United ieņem trešo vietu tabulā par pieciem punktiem aiz līdera Arsenal, kuram ir spēle, lai izraisītu pieaugošas runas par patiesu cīņu par titulu.

"Mēs par to nedomājam," sacīja Tens Hegs. "Bet, pirmkārt, mēs domājam, ka nākamajā spēlē un ceturtdien [pret "Barcelona"], šī būs liela nakts, tam ir jābūt priekš mums.

"Mums ir jācīnās ar pretinieku ar saviem līdzjutējiem un jāpadara Old Trafford par cietoksni, un par to mēs arī domājam. Tāpēc spēles plānam ir jābūt pareizam, un tad mums ir jāievēro mūsu spēles noteikumi un principi.

Visas nākamās trīs United spēles aizvadīs kausa izcīņā: Eiropas līgas izslēgšanas spēļu atbildes spēle ceturtdien pret Barcelona, ​​Carabao kausa fināls pret Newcastle svētdien Vemblijā un Anglijas Futbola asociācijas (FA) kausa piektās kārtas neizšķirts pret West Ham nākamtrešdien.