Eiropas līgas izslēgšanas spēļu rezultāts, spēlētāju reitingi, ko mēs uzzinājām

Ceturtdien Eiropas līgas izslēgšanas spēļu atbildes spēlē FC Barcelona tikās ar Mančestras United. Lūk, rezultāts, daži spēlētāju vērtējumi un tas, ko mēs uzzinājām no neizšķirta.

Manchester United 2:1 FC Barcelona

Freds, 47′ Levandovskis, 18′

Antonijs, 73 gadi

Manchester United uzvar ar 4:3 un iekļūst pēdējā 16. vietā.

Marc-Andre ter Stegen

Agri izdarīja svarīgu apturēšanu no Bruno Fernandesa, taču viņš bija maz, ko viņš varēja izdarīt ar abiem United vārtiem. 7

Alehandro Balde

Fernandess viņu pārtvēra, kad portugāļi gandrīz panāca 1:0, bet pakāpeniski uzlaboja virzību uz priekšu. Uzvarēja XNUMX metru soda sitienu, kuru realizēja Levandovskis un daudzi uzslavēja par nevainojamu pirmo puslaiku. Pēc pārtraukuma viņu varēja vainot par savu pozīciju Freda un Antonija vārtos, bet arī citus. 6

Andreas Kristensens

Aizvadīja stabilu pirmo puslaiku, un viņam bija izšķiroša nozīme, lai otrajā puslaikā atvairītu Antonija sitienu, jo jaunietis likās izvirzīt United vadībā. Pirms viņš to izdarīja, tas ir. 7

Ronalds Araujo

Fantastiska darīšana ar Markusu Rešfordu ikreiz, kad Eiropas labā formā uzbrucējs pirmajā puslaikā sita ar galvu. Nevarēja darīt neko, lai apturētu paisumu, jo United pārņēma viņa 100. uzstāšanos klubā. Veica lielu izaicinājumu, tuvojoties 80 minūtēm, lai apturētu deficīta palielināšanos. 7

Žils Kounde

Pēc tam, kad Lūks Šovs ietriecās viņa kājā, pārdzīvoja bailes. Ar Rešfordu tika galā daudz labāk ar labo aizmuguri nekā pirmajā posmā, taču sākotnēji bija nedaudz izšķērdīgs ar savu piespēlēšanu laukumā. Gandrīz izvirzīja Barca vadībā ar 2:1, ar fantastisku sitienu ar galvu David De Hea apgāza pāri latiņai. 6

Franck Kessie

Mēģināja darīt zināmu, ka Kazemiro ir tur, bet 10 minūšu laikā bīstamā zonā pārkāpa brazīlieti. Vajadzības gadījumā vienmēr bija fizisks, taču atstāja skarbās lietas, lai izvirzītos priekšplānā progresīvā uzbrucēja lomā. Vienmēr saistīja spēli savā līdz šim labākajā Barca kreklā pirmajā puslaikā. Pārbaudīja De Gea otrajā puslaikā no laukuma malas, bet atkrita, tāpat kā Barca kopumā. 7 – SĒCĪBAS VĪRS

Sergio Buskets

Atgriezās pēc savainojuma un, lai arī bieži apsteidza, veica teicamus pirmā puslaika sitienus parka vidū, kad tas bija nepieciešams, ar ekspertu pozīcijas izpratni. Jo mazāk runāts par viņa otrā puslaika sākumu, jo labāk, jo viņu sāka pārņemt Freds un Kazemiro. 6

Frenkie de Jong

Pirmajā puslaikā labi aizsargājās, aizsedzot tādus kā Balde, kad viņi uzbruka augstu. Sāka apkopot smieklīgas piespēles, dueļus un dribla statistiku, lai parādītu, kāpēc United vasarā viņu tik ļoti vēlējās. Otrajā puslaikā iesāka vāji un, iespējams, ir jāuzņemas kāda vaina par Freda izlīdzinājumu. Bet, tā kā vienīgais pussargs, kurš seko atpakaļ, tas būtu skarbi. Vienmēr bija blakus, kad United uzbruka, kad pienāca viņu kārta dominēt otrajā puslaikā. 7

Sergi Roberto

Ievietots viltus kreisās malas uzbrucēja lomā, ko komandas lapā parasti apdzīvo Gavi. Viņš bija vairāk centrāls, un, lai gan viņam trūka jaunieša tempa, viņš centās saskaņot savu intensitāti, vienmēr cenšoties nospiest un izsekot atpakaļ. Neapšaubāmi pirmā puslaika labākais spēlētājs kopā ar Kesiju un otrā puslaika pirmajās 10 minūtēs savāca dzelteno bumbu cīņā starp abām komandām. Atveda Ferran Torres 70 minūtēs. 7

Robert Lewandowski

Neko nedarīja līdz soda sitienam, kas izvirzīja Barcu ar 1:0 un nedaudz pēc tam. Piešķīra iespēja kompensācijas laikā panākt izlīdzinājumu. Vispārīgi runājot, kārtējais satraucošs veikums viņa pēc Pasaules kausa krituma repertuārā. 5

Raphinha

Ar pirmo pieskārienu spēlē iegriezās laukumā uz laukuma malas, taču nespēja noturēt sitienu. Viņš arī nevarēja izveidot savienojumu ar Roberto, tuvojoties puslaikam. Fernandess atvairīja bumbu, panākot Antonija vārtu guvumu, panākot 2:1, un pēc tam ātri atcēla Ansu Fati. 5

Ko mēs uzzinājām

Neatkarīgi no tā, kurš ir pieejams, savainots vai diskvalificēts, četri pussargi ar vienu malējo uzbrucēju noteikti ir Ksavi ceļš.

Kad Pedri un Gavi izstājās, viņu aizstājēji Kesijā un Roberto bija pirmā puslaika labākie spēlētāji, jo Barca pilnībā dominēja laukuma saimniekos.

Tomēr 45. gada otrajā spēlē viņi izgāja nedaudz gausi un ļāva United atgriezties spēlē, bet paši vairs nepārņēma kontroli pār to, jo viņus nomierināja premjerministrs.PINC