FC Barcelona apstiprina Pedri savainojumu saistībā ar prombūtnes laika grafiku, kas ir liels trieciens Ksavi

FC Barcelona ir apstiprinājusi savainojumu zvaigžņotajam pussargam Pedri, kā rezultātā viņš nedrīkstēs spēlēt vismaz trīs nedēļas.

Spānijas izlases futbolists ceturtdien pirms puslaika nokļuva aizraujošā Eiropas līgas izslēgšanas spēļu pirmās spēles neizšķirti 2:2 pret Mančestras United, un 40 nospēlētajās minūtēs nespēja kaut ko ietekmēt.

Jautāts par sitienu pēc spēles, viņa treneris Ksavi Ernandess teica: “”Viņš pamanīja diskomfortu četrgalvu locītavā. Redzēsim, kā viņam klāsies rīt un ko teiks testi.

Piektdienas rītā Barca izlaida īsu sociālo mediju paziņojums kas atklāja, ka "šorīt veiktās pārbaudes ir apstiprinājušas, ka komandas pirmais spēlētājs Pedri ir guvis labā augšstilba taisnās femoris traumas."

"Viņš nav pieejams, un viņa evolūcija noteiks viņa pieejamību," piebilda klubs.

Savā angļu Twitter kontā Barca paziņoja, ka Pedri "ir savainojis labo cīpslu".

Nav norādīts precīzs datums, kad Pedri atkal varētu būt pieejams, taču SPORT prasības ka skaitlis “8” nedarbosies vismaz trīs nedēļas, kamēr COPE tas būs līdz četrām nedēļām.

Tas, protams, nozīmē, ka viņš izlaidīs atbildes spēli pret United Old Trafford stadionā 23. februārī, un, tā kā arī Serhio Busketss ir salauzts un Gavi diskvalificēts, Barcas vidējā līnija ir pamatīgi noplicināta, dodoties uz vienu no sezonas lielākajām spēlēm.

Līdz Rafinha otrajā puslaikā panāca izlīdzinājumu, Barca bija iegrimusi parka centrā, jo Frenkijam de Jongam bija grūti tikt galā ar premjerministru.PINC
Līgas komandas presings un intensitāte.

Pedri spēles veidošana izpaliks ne tikai kontinentā, bet arī La Liga. Stingrās uzvarās ar 1:0 un 2:1 pieci no viņa sešiem gūtajiem vārtiem ir devuši papildu 10 punktus, jo Barca pašlaik samitā ir vadībā ar rūgto sāncensi Madrides Real ar astoņiem punktiem.

Ja atveseļošanās notiek pēc grafika, Pedri trīs nedēļas, iespējams, nozīmē atgriešanos 12. martā, lai dotos izbraukumā uz Bilbao Athletic Club.

Ja tās ir četras nedēļas, viņš varētu, kā Ousmane Dembele, kas vairs netiks rādīts līdz 19. marta El Clasico mājas daļai, kas varētu izšķirt cīņu par titulu un to, vai Ksavi piegādās Barcai pirmo vietējās augstākās līgas kroni pēdējo četru gadu laikā.