FC Barcelona zvaigzne Rafinja un Toress ģērbtuvē nesaskaņas par spāņa "preferenciālo attieksmi"

Tiek uzskatīts, ka “preferenciālā attieksme”, ko Ferrans Toress saņem no FC Barcelona galvenā trenera Ksavi Ernandesa, izraisa spriedzi Camp Nou ģērbtuvē un “greizsirdību” pozicionālajā konkurentā Rafinā, liecina ziņojums.

Pat pēc tam, kad viņš savā stadionā guva vārtus, kas izrādījās 15. minūtes uzvarētājs, Rafinha atkal tika priekšlaicīgi izraidīts, un viņam neļāva aizvadīt visas 90 minūtes pret Valencia svētdien, uzvarot ar 1:0, kas ļāva Barcai gūt deviņus punktus. vadībā La Liga augšgalā.

Iepriekšējā reizē tas notika, kad Rafinja atdeva rezultatīvu piespēli un panāca izlīdzinājumu pagājušajā mēnesī neizšķirti 2:2 pret Mančestras United, vēstīts, ka brazīlietis. spārdīja dzērienu ledusskapi kas izraisīja viņa prombūtni 2:0 uzvarā pret Kadisu, kur viņa aizstājējs Toress spīdēja un saņēma MVP balvu.

Uzbrucēja Roberta Levandosvki savainojums ļāva abiem vīriešiem spēlēt vienā komandā, taču tiek teikts, ka Rafinha bija neapmierināts ar viņa nomaiņu, liekot viņam justies "nicinātam". saskaņā ar El Nacional.

Katalonijas digitālajā laikrakstā teikts, ka Rafinja "vēlas izmantot katru minūti, lai nopelnītu nepārtrauktību" pirmajā komandā, un "nesaprot", ka Čavi viņu atlaida, kad viņš ir bijis labākais spēlētājs laukumā – it īpaši, ja tas ir ieguvums citiem spēlētājiem, piemēram, Torresam, kuri snieguši zem nominālvērtības.

Toress spēlēja visu Valensijas sadursmi, un tiek apgalvots, ka pieaug sajūta, ka viņš saņem "privileģētu attieksmi", kas nav labāks par neveiksmi, kuras rezultātā viņš otrā puslaika sākumā nerealizēja XNUMX metru soda sitienu, kas būtu dubultojis Barca pārsvaru.

Jāatzīst, ka Levandovskis laukumā nebija. Bet Franks Kesijs, kurš izpildīja sodus bijušajā klubā AC Milan, bija un varēja, kamēr Ansu Fati bija vēl viena iespēja.

Cīņa par bumbu notika starp Fati un Torresu, kurš galu galā satrieca savu sitienu un nostādīja 10 vīru Barca tādā stāvoklī, ka viņiem 35 minūtes bija jācieš uz muguras, lai saglabātu pārsvaru.

Ksavi mēģināja lai atspēlētu rindu paskaidrojot, ir treneru kolektīva sastādīts sodu izpildītāju saraksts. "Tas ir labi," viņš arī teica, kad tika norādīts, ka Rafinha mudinājis Fati pacelties. ”Ir jābūt personībai un vēlmei izpildīt soda sitienus. Bet mēs izlemjam, un mums ir pasūtījums.

Ar Ousmane Dembele atgriešanos pie apvāršņa un iespējamu pāreju uz četru pussargu sistēmu, kas prasa tikai vienu malējo uzbrucēju, Rafinja un Torress, visticamāk, tiks nomainīti uz rezervistu soliņa vēlāk šajā mēnesī.

Neatbilstošo pāri varētu arī pārdot, ņemot vērā, ka Barcai no algu rēķina ir jāizņem 200 miljoni eiro (212.5 miljoni ASV dolāru), lai līdzsvarotu finanšu godīgu spēli, un, iespējams, būs iespējams atgūt daļu no lielajām transfēra maksām, kas par tiem samaksātas pagājušajā gadā.

Kamēr Torres no Mančestras City izmaksāja 55 miljonus eiro (58.6 miljonus ASV dolāru), tiek ziņots, ka Barca par Rafinju ir samaksājusi Leeds United 60 miljonus eiro (64 miljonus ASV dolāru).

Tomēr tas, vai Rafinha patiešām ir greizsirdīga, ir apšaubāms. Viņš neapšaubāmi būs satraukts par to, ka viņam atkal un atkal netika ļauts pabeigt spēles, taču viņš centās publiski atvainoties Toresam pēc viņa Mančestras United stropa, un šķita, ka viņi vienmēr ir labi sapratušies viens ar otru.

Ja ģērbtuvē patiešām būtu radušās plaisas, Barca nebūtu spējusi pacelties līdz savai augstajai pozīcijai La Liga, kas liek tai izcīnīt savu pirmo Spānijas augstākās līgas titulu pēdējo četru gadu laikā.