Dažām koledžu futbola komandām drūms 2021. gads ir pārņēmis 2022. gadu

Dažām komandām 2022. gada sezona ir sākusies līdzīgi 2021. gada sezonai. Dažām komandām tā ir laba lieta. Tomēr tālāk norādītajām komandām tas nav nekas labs.

Smags sākums dažos gadījumos nebija gluži negaidīts, īpaši komandām ar jauniem galvenajiem treneriem. Tomēr dažos citos gadījumos no teknes tika gaidītas nepārprotamas progresa pazīmes. Adata joprojām var virzīties uz priekšu šīm komandām, taču tas bija aptuvens sākums.

Kolorādo

Kārlis Dorels atgriezās koledžas galvenā trenera rindās 2020. gadā, zinot, ka būs vajadzīgs laiks, lai sasniegtu rezultātus Bolderā. Vīrusu saīsinātās pirmās sezonas laikā viņš uzvarēja četrās spēlēs. Tomēr pēc zaudējuma ar 38:13 viesos TCU sezonas atklāšanas spēlē Bufalo komanda ir tikai 4:10.

Ja zaudējums viesu komandai Horned Frogs, kuru tagad komandē Sonijs Daikss pēc Gerija Patersona pēdējās sezonas 5:7 Fortvērtā, ir kāda norāde, tad 2022. gads varētu nepiedāvāt lielu novirzīšanos. Tiesa, Kolorādo puslaikā atpalika tikai ar 7:6 un aizvadīja spēli bez apgrozījuma. Tomēr TCU otrajā puslaikā guva 31 punktu pēc kārtas.

"Nav kur iet, kā tikai augšup," sacīja Dorrels, kura komanda šonedēļ ir Gaisa spēkos un nākamnedēļ uzņems Minesotu.

Georgia Tech

Džefs Kolinss pārveidoja uzbrukumu, kad viņš ieradās Atlantā pirms 2019. gada sezonas. Vienība attālinājās no Pola Džonsona izvēles uzbrukuma uz konvencionālāku izskatu. Tas prasīs laiku, lai to noslēptu. Tomēr katra no Džefa Kolinsa pirmajām trim sezonām Yellow Jackets rindās nodrošināja trīs uzvaras un bilanci 9:25. Pērn "Georgia Tech" bija 93. vietā uzbrukumos un 95. vietā pēc punktu skaita. Citiem vārdiem sakot, pēc trim gadiem joprojām bija daudz darāmā.

Tiesa, Klemsonam ir lieliska aizsardzība, un Yellow Jackets lielāko daļu pirmdienas vakara pirmā puslaika karājās ar Tigers. Taču bija divi bloķēti sitieni, deviņi sodi, un uzbrukumā tika gūti visi 205 jardi un 12 pirmie sitieni, zaudējot ar 41:10, uzsākot Kolinsa ceturto sezonu Atlantā.

Louisville

Kādas atšķirības radīja gads. Satura aizsargs Maliks Kaningems kopā guva piecus piezemējumus, un viņa diena bija beigusies pagājušās sezonas ceturtās ceturtdaļas sākumā, izjaucot viesos Sirakūzas ar 41:3. Pagājušajā sestdienā viņš bija ierobežots līdz 186 jardiem un atturējās no beigu zonas, trīs reizes apgriežot bumbu, zaudējot mājiniekam Orange ar 31:7.

"Mēs neieguvāmies labā ritmā," par uzbrukumu teica treneris Skots Saterfīlds. "Nekad neko nevarētu panākt tā, kā mēs esam pieraduši darīt."

Saterfīldam, kura 10. gadā ieguva 15:8 — šī bija viņa pirmā sezona Luisvilā pēc veiksmīgas sezonas Apalaču štatā, šī bija izšķirošās sezonas sākums. Cardinals tiks pārbaudītas nākamās divas nedēļas ar randiņu UCF piektdienas vakarā un vizīti no Floridas štata nākamnedēļ.

Kara flote

Uzsākot pagājušās nedēļas spēli pret Delavēru, Jūras spēku treneris Kens Niumatalolo sacīja: "Man šķiet, ka jūs izmetāt pēdējos divus gadus mūsu labā, jo nekas, ko mēs darījām, nebija līdzīgs tam, ko mēs (esam darījuši iepriekšējos gados)."

Niumatalolo, kuram ir 15th gada sezonas galvenā trenera amatā Anapolisā un viņa CV ir sešas uzvaras, noteikti labprāt sezonas ievadā piedzīvotu zaudējumu Delavērai ar 14:7, kurā Navy trīs reizes apgrieza bumbu.

"Midshipmen" pagājušajā sezonā zaudēja viencipara spēlēs pret ECU, Sinsinati, Hjūstonai un SMU. Bet 2022. gadu atklāt ar šādu zaudējumu FCS programmai, kura katrā no pēdējām divām (rudens) sezonām uzvarēja piecas spēles?

Nebraska

Šeit sitot vecas bungas, lai gan atklāšanas spēle Dublinā pret Northwestern Cornhuskers līdzjutējiem tik ļoti atgādināja 2021. gadu. Pēc tam, atgriežoties Linkolnā, Skota Frosta komanda cīnījās neizšķirti ar Ziemeļdakotu, nevis Ziemeļdakotas štatu, spēlējot mazāk par piecām minūtēm. trešajā ceturtdaļā, pirms tika gūts 21 bezatbildes punkts.

"Jo vairāk pazīstam viens otru un to, ko darām, jo ​​labāk mums būs," sacīja Frosts, kura komanda pārtrauca septiņu zaudējumu sēriju.

Nebraskas fani var tikai cerēt, ka lietas uzlabosies. Viņu komanda paliks mājās uz nākamajām trim spēlēm (Georgia Southern, Oklahoma, Indiana), kas sniegs priekšstatu, vai tiešām kaut kas ir mainījies.

Templis

Stenam Dreitonam ir projekts Ziemeļfilijā. Būs vajadzīgs laiks, nevis viena nakts, lai pirmo gadu treneris, "Owls" sestais pēdējo septiņu gadu laikā, lai vēlreiz pastiprinātu šo programmu. Tas bija skaidri redzams, kad Duke atvēra. Nekonkurētspējīgā, 30:0 sakāvē TU tika uzvarēta ar 337:50 pirmajā puslaikā, pēc tam zaudējot 16. reizi pēdējās 19 spēlēs.

Viņiem var būt (vai var nebūt) aizsargs, ko būvēt D'Van Matisā, kurš bija Džordžijas izlases pamatsastāva aizsargs 2020. gada sezonas atklāšanas spēlē pret Arkanzasu, pirms galu galā piekāpās Stetsonam Benetam un pievienojās portālam. Tomēr viņš to nevar izdarīt viens.

Pūces šajā nedēļas nogalē uzņems Lafajetu.

USF

Džefam Skotam ir jauni koordinatori, ar portāla starpniecību ir nostiprināts dziļums, un viņam ir jauns sākumsastāva aizsargs Džerija Bohanona personā, kurš ieradās no Baylor. Tādējādi optimisms bija pilnībā noskaņots uz Bulls spēli pret BYU apmeklējumu. Skots zināja, ka atklāšana pret Cougars, dziļu un pieredzējušu komandu, būs ievērojams izaicinājums. Viņš negaidīja, ka pēc 2 stundu laika apstākļu kavēšanās viņa komanda izskatīsies pilnīgi apmaldījusies.

BYU pirmajā izspēlē guva vārtus no cīņas un bija vadībā ar 28:0 pirms pirmās ceturtdaļas beigām. Fināls 50:21 nebija ne tuvu tik tuvu.

"Mums ir daudz lietu, ko apskatīt, no kā mācīties," sacīja trešā gada treneris, kurš zaudēja 1:19 pret FBS komandām. "Esmu ļoti pārliecināts, ka mūsu puiši atbildēs pareizi. Es viņiem teicu, ka šī spēle nenoteiks mūsu sezonu un nenoteiks mūsu komandu. Kā mēs reaģējam uz šo gribu.

Pēc tam, kad USF sestdienas vakarā uzņems Hovardu (treneris Lerijs Skots, USF atklāšanas komandas uzbrukuma saspēles vadītājs 1997. gadā), tā dosies uz Geinsvilu, kas nav gulējusi kopš Gators uzvaras pār Jūtu Billija Napiera debijas spēlē.

Virginia Tech

Zaudējums Old Dominion 2018. gadā sākās sērijā, kurā Hokies ir 23:25. Ticīgie var tikai cerēt, ka pirmā kursa treneris Brents Prijs izvilks programmu no viduvējības virknes un atgriezīsies kaut kas līdzīgs, ja ne valsts nozīmei, tad ACC strīdam. Tomēr Pry pirmā spēle bija zaudējums Norfolkā Monarchs un viņa bijušajam Penn State asistentam Rikijam Rānam.

Tech, kurai bija divas sezonas pēc kārtas, pirmo reizi kopš 1991.-92. gada, kas ir skolas pirmie divi Big East piederības gadi, zaudēja piezemēšanās skrējienā, kad laiks beidzās. ODU uzvarējušo 59 jardu braucienu — Hokies aizsardzība atļāva mazāk nekā 200 jardus pirms brauciena — noteica Māršala ceturtā Granta Velsa pārtveršana un Hokies piektais apgrozījums.

Sākot ar Bostonas koledžu sestdien, Hokies nākamās trīs spēles aizvadīs mājās, pirms sāksies ACC grafika.