Frenkie De Jong sliktā un "kontekstuālā" FC Barcelona forma atkal izraisa runas par pārdošanu

Frenkija de Jonga pēdējā laika sliktā “kontekstuālā” forma FC Barcelona atkal izraisa baumas, ka klubs šovasar varētu viņu pārdot.

75. gadā par 80.5 miljoniem eiro (2019 miljoniem ASV dolāru) no Ajax iegādātais holandietis, lai gan ir nepārprotami talantīgs, Katalonijā ir izbaudījis dažādas bagātības.

Lai gan tas nav viņa vaina, ka viņš ieradās vienā no kluba pārbaužu periodiem, kas ir piedzīvojis arī parādus, kas ap 1.5 miljardu dolāru, vienlaikus atvadoties no sava visu laiku izcilākā spēlētāja Lionela Mesi, kas ir niecīga tikai viena kausa atdeve. Del Reja trofeja, bez La Liga titula un iekļūšana ne tālāk par Čempionu līgas ceturtdaļfinālu, kur Blaugrana ar 8:2 uzvarēja Minhenes Bayern Lisabonā, trīs sezonu laikā noteikti nebija iekļauts scenārijā.

Tomēr šķiet, ka 24 gadus vecajam futbolistam uzticas viņa treneris Ksavi Ernandess, kurš sestdien atzīmēja savu apsūdzību: "Viņš spēlē ļoti labā līmenī un viņam ir jāturpina šeit - viņš var būt viens no labākajiem pussargiem. pasaulei nākamajos gados."

“Ja tas būtu atkarīgs no manis, viņš turpinātu šeit vēl daudzus gadus. Viņš ir ļoti svarīgs un var šeit iezīmēt laikmetu. Viņam ir jāgūst vārti, jāpiespēlē un viņam ir jābūt galvenajam varonim,” piebilda kluba otrais visu laiku spēles līderis.

Tomēr šie komentāri tika izteikti pirms Barca svētdien ar 1:0 sagrāves Rayo Vallecano. kas katalāņiem pirmo reizi vēsturē piesprieda trešo mājas sakāvi pēc kārtas un ieraudzīja niknu De Jongu, kurš tika nomainīts ap stundas atzīmi, pirms devās lejup pa tuneli, pat nesasveicinoties ar Ksavi.

Lai gan De Jong bija izcils gada sākumā, jo īpaši Madrides Real iznīcināšanā El Clasico ar 4:0 pagājušajā mēnesī, viņš ir viens no daudzajiem spēlētājiem, kura forma kopš izlašu pārtraukuma ir bijusi satraucoša, un tas atkal ir izraisījis runāt viņu varētu pārdot vasarā.

SPORTS, kurš viņam vakar vakarā deva niecīgu vērtējumu 3/10, piezvani De Jongam "kontekstuāls" spēlētājs pirmdien, ka, ja komanda spēlē labi, tad arī viņš. Tomēr, ja viņa kolēģiem ir grūtības, spēles veidotājam trūkst personības un ietekmes, lai ķertos vērsim pie ragiem un diktētu spēles, kā tas būtu jādara viņa kvalificētam spēlētājam.

Tā kā viņa bijušais Ajax vadītājs Ēriks ten Hags šovasar dosies uz Old Trafford, El Chiringuito ziņot ka ir 70 miljonu eiro (75 miljonu ASV dolāru) piedāvājums no Manchester United, ko Barca ir ieinteresēta izklaidēt.

Tomēr, ja ticēt Jorijam Kruifam, iespējamais apvērsums nav sākums. "Mēs nepārdosim Frenkiju de Jongu, viņš ir klubā ļoti novērtēts spēlētājs," pēc Rayo zaudējuma uzstāja viņa tautietis.