Saniknotais Ksavi puslaikā pārmeta FC Barcelona, ​​taču viņa divas "revolūcijas" nedarbojās pret Galatasaray

Ksavi Ernandesa trīskāršā maiņa puslaikā, kad FC Barcelona savā laukumā ar 0:0 nospēlēja Galatasaray Eiropas līgas pēdējā 16 pirmajā spēlē, bija rādītājs, ka Camo Nou laukumā viss nebija kārtībā.

FC Barcelona bija savas iespējas agri, ko viņiem neizdevās izmantot, jo Ferran Torres atkal bija īpaši izšķērdīgs. Bet pēc tam viņi noņēma kāju no gāzes un zaudēja intensitāti, kas bija nepieciešama, lai pārvarētu spēcīgo pretinieku, kurš ir laimīgs spēlēt neizšķirti un ar tīru lapu atgriezties mājās uz Turciju, kur Barcai tagad būs jāuzvar viņi naidīgā vidē, lai tiktu tālāk. ceturtdaļfinālu.

Saskaņā ar El Chiringuito, Ksavi bija nikns par saviem apsūdzībām starplaikā un uzklausīja tos, vienlaikus apsūdzot viņus koncentrēšanās un ambīciju trūkuma dēļ, kas pēdējo nedēļu laikā ir likuši viņiem izbaudīt savu sezonas labāko mirkli.

Treneris kopumā mēģināja veikt divas "revolūcijas", kurām nebija ietekmes. Vispirms bija viņa mānīšanās ar sastāvu, kas dažiem, iespējams, šķita nevajadzīga, ņemot vērā to, ka katalāņi pārtrauca četru uzvaru sēriju, kas tuvojas šai sērijai.

Serdžino Dests, Ēriks Garsija, Niko Gonsaless, Adama Traore, Memfisa Depeja un Ferans Toress bija seši jauni vārdi starta XI, kuri nepiedalījās nedēļas nogalē La Liga spēlē pret Elche.

Tomēr kolektīvi un individuāli viņiem nebija lielas ietekmes, jo Niko, kurš bija pārāk lēns pie bumbas, puslaikā pieķērās, pirms Depeja vēlāk viņam sekoja Ferāns un Adama.

Čavi drastiskā trīskāršā maiņa, izvirzot Žerāru Pikē, Serhio Busketsu un Ousmanu Dembele, ienesa Barcas spēlē nedaudz lielāku plūstamību. Tomēr viņi nešķita tuvu vārtu guvumam, kas lika taktiķim uz Memfisas komandām iepazīstināt Pjēru Emeriku Aubamejangu un Lūku de Jongu uz Ādama rēķina.

Uz pilnu laiku "Barca" laboja nevēlamo rekordu, pirmo reizi 93 dienu laikā zaudējot vārtus, un tagad nākamceturtdien tai ir jāatrod vārti, ja vien viņi nevēlas saglabāt rezultātu un pēc tam doties uz XNUMX metru soda sitienu sēriju trakulīgā pūļa priekšā. Stambula.