Pēc Velsas Pasaules kausa izcīņas neizšķirta Gerets Beils un ASV kļūst pazīstamāki

Amerikas Savienotās Valstis arvien vairāk iepazīstas ar Gareta Beila zvaigžņu kvalitāti. 33 gadus vecā velsiešu futbola leģenda tagad ir piedalījusies lielākajā posmā, jo viņa gūtie vārti otrajā puslaikā nodrošināja Velsai neizšķirtu Pasaules kausa atklāšanas spēlē pret USMNT.

Viņa jaunākais ieguldījums nacionālajā izlasē ir tikai dažus mēnešus pēc tam, kad viņš pārcēlās uz Losandželosu, lai spēlētu Major League Soccer komandā LAFC, kurai viņš nesen palīdzēja uzvarēt MLS čempionātā.

Beils kļūst globāls, ja viņš vēl nebija. Tāpat kā daudzas Eiropas futbola leģendas pirms viņa, viņš piedzīvo savas spēļu dienas Ziemeļamerikā. Viņa Velsas komandas ielozēšana vienā grupā ar ASV Pasaules kausa izcīņā tikai palielinās viņa atpazīstamību šajā reģionā.

Un, lai gan abu valstu savstarpējā spēle tagad ir aizvadīta, Beila sniegums nākamajās spēlēs pret pārējām grupas komandām Angliju un Irānu joprojām var ietekmēt USMNT izredzes kvalificēties izslēgšanas spēlēm.

Anglija pārsteidza Irānu ar pārliecinošu uzvaru ar 6:2 B grupas otrajā agrīnajā spēlē. Gereta Sautgeita komanda būs favorīte uz augstāko vietu minētajā grupā, bet Beilā, Velsā, ir spēlētājs, kurš spēj radīt kādu brīdi vai momentus, lai uzvarētu jebkuru komandu.

Tomēr pirmajā puslaikā pret ASV viņš bija samērā kluss. No diviem spēlētājiem, kas sāka uzbrukt, Velsas galvenais treneris Roberts Peidžs nolēma, ka Daniels Džeimss piekāpsies puslaikā, jo viņš mainīja savu pieeju, izvirzot 6 pēdas garo vārtsargu Keiferu Mūru.

Jau pēc pirmā puslaika trieciena vien Beils varēja būt tas, kurš ļāva ieņemt augsto uzbrucēju. Abiem velsiešu sākuma uzbrucējiem pirmajā puslaikā bija tikai 31 pieskāriens — Džeimsam 15 un Beils 16.

Bet Beila atrašanās laukumā piedāvā potenciālu. Potenciāls brīdis spēlē no spēlētāja, kurš savas karjeras laikā ir sakrājis trofeju kolekciju, daudzas no tām pateicoties viņa paša individuālajām spējām svarīgākajos brīžos.

Pavisam nesen viņš to demonstrēja LAFC, palīdzot viņiem izcīnīt MLS kausu, pateicoties izlīdzinājuma vārtiem, kas tika gūti līdz pamatlaikam papildlaikā pret Philadelphia Union. Losandželosas komanda turpināja uzvarēt XNUMX metru soda sitienu sērijā.

Varbūt vienīgais pārsteidzošais bija tas, ka viņš šajā šautuvē nerealizēja sodu. LAFC uzvarēja to četru punktu sitienu laikā, tāpēc, iespējams, Beils piekāpās, ieņemot parasti svarīgo piekto vietu.

Tomēr viņam šajā Pasaules kausa izcīņā bija jāiesaista sods.

Beila ierašanās MLS 2022. gada sākumā pievienoja spēlei papildu dimensiju. Viņš bija viens no diviem sākumsastāva spēlētājiem, kas spēlēja savu klubu futbolu ASV vietējā līgā, otrs bija USMNT aizsargs Vokers Cimmermans.

Cimmermana un Tima Rīma pārī, kurš Anglijā spēlē savu klubu futbolu Premjerlīgas komandā Fulham, kopā ar viņu treneri Gregu Berhalteru var nopelnīt par Velsas neefektivitāti pirmajā puslaikā.

Džeimsa ātrums nebija problēma, neskatoties uz to, ka ASV dažkārt darbojās ar augstu aizsardzības līniju. Tas bija saistīts ar cerībām uz centra aizsargu pāri, kā arī ASV spēju izjaukt situāciju vidējā līnijā, pat ja tas nozīmēja, ka viņi laiku pa laikam pieļāva pārkāpumu vai savāc dzelteno kartīti.

Tims Vehs izvirzīja ASV pirmajā puslaikā vadībā ar izcilu Kristiana Pulišiča piespēles sitienu, taču otrajā puslaikā abi MLS spēlētāji sadūrās, Cimmermanam apspēlējot Beilu un realizējot XNUMX metru soda sitienu.

Reizēm ir nemierīgi spēlētāji, kuri ir uzvarējuši sodu, piekāpjoties, lai to izpildītu, taču nebija šaubu par to, kurš uzņemsies atbildību par Velsu.

ASV vārtsargs Mets Tērners trāpīja pareizajā virzienā un pat saņēma roku pie bumbas, taču tas tikai vēl vairāk demonstrēja, cik spēcīgs un pārliecinošs bija Beila sitiens ar sitienu no punkta, kad tas ielidoja vārtu aizmugurē.

Otrajā puslaikā Velsai bija dīvaina iespēja, tāpat kā ASV pirmajā puslaikā. Jo īpaši tad, kad Beils pielika bumbu ap pusceļa līniju, kad Tērners izgāja no saviem vārtiem, bet Kellīna Akosta pret viņu pārkāpa pārkāpumu, pirms viņš mēģināja atrast tukšos vārtus. Galu galā neizšķirts bija godīgs rezultāts starp divām līdzvērtīgām komandām.

Beilam tas ritēja kā parasti. Ja kaut kas, tā bija salīdzinoši bezproblēma spēle pēc viņa standartiem, taču viņš būs seja visos ziņojumos par šo spēli visā pasaulē.

Īpaši viņa jaunajā klubu futbola mājā Amerikas Savienotajās Valstīs, kas tikai palielinās šīs arvien pazīstamākās futbola zvaigznes jau tā augsto atpazīstamību.