Gece ir Vācijas sākotnējā Pasaules kausa izlasē, kurā ir 55 spēlētāji

Mario Goce varētu atgriezties Vācijas izlasē pirms 2022. gada Pasaules kausa izcīņas Katarā. Pirmdien Vācijas Sport Bild ziņoja, ka 2014. gada Pasaules kausa zelta vārtu guvējs ir iekļuvis 55 spēlētāju sarakstā, kas galvenajam trenerim Hansi Flikam bija jāiesniedz FIFA pirms galīgās nominācijas 13. novembrī.

Fliks jau sen ir spēlējies ar domu atgriezt Geci nacionālajā izlasē. 57 gadus vecais izlases treneris jau kādu laiku ir fanojis par saspēles vadītāju un pat vēlējies 2020. gadā atgriezt Geci uz Bayern.

"Es būtu gribējis viņu aizvest uz Minhenes Bayern," aplādei sacīja Fliks Mehr als ein Spiel augustā. "Viņš ir tikai spēlētājs ar milzīgu spēku pēdējā trešdaļā, tāpēc viņš būtu bijis labs papildinājums." Götze devās uz Nīderlandi un tā vietā atjaunoja savu karjeru Eindhovenas PSV galvenā trenera Rodžera Šmita vadībā.

Pēc 18 vārtu guvuma un 18 rezultatīvām piespēlēm 77 spēlēs PSV rindās visos turnīros, Gece atgriezās Bundeslīgā un pievienojās. Eiropas līgas uzvarētāja Frankfurte noslēgusi darījumu tikai aptuveni 4 miljonu dolāru vērtībā. Geces pievienošanās Frankfurtei tika uzskatīta par izdevīgu darījumu potenciāls milzīgs pieaugums tajā laikā. Un, lai gan Gecē šosezon Frankfurtes rindās 17 spēlēs ir guvis tikai divus vārtus un divas rezultatīvas piespēles, sajūta ir tāda, ka viņa pāreja ir bijusi ļoti veiksmīga.

30 gadus vecais spēlētājs izskatās veselāks, ātrāks, radošāks un ātrāks nekā savā pēdējā sezonā Dortmundes Borussia. Tas arī ļāva Götzei būt radošākam laukumā. Vērojot Frankfurti, Gēce ļauj Eagles ātri pāriet vidus trešdaļā, kas ir galvenā trenera Olivera Glāsnera spēles galvenā sastāvdaļa.

Patiesībā, pateicoties Gecei, Eagles nav palaidis garām nevienu sitienu kopš Filipa Kostiča aiziešanas uz Juventus un ieņem ceturto vietu Bundeslīgas kopvērtējumā. Kopā ar Sadio Manē (Bayern) un Iago (Augsburg) Gēce ar trīs sekunžu rezultatīvām piespēlēm ir otrais Bundeslīgā aiz Džošua Kimiha (Bayern).

Saskaņā ar Wyscout, Gece ieņem pirmo vietu starp Frankfurtes spēlētājiem un astoto vietu Bundeslīgā ar 1.34 gudrām piespēlēm 90 minūtēs — no Vācijas izlases spēlētājiem tikai Kimičs un Lerojs Sanē apsteidza Geci šajā kategorijā. Viņš arī ieņem otro vietu starp Frankfurtes spēlētājiem aiz Rendala Kolo Muani (1.48) ar 1.44 dziļiem izpildījumiem 90 minūtēs.

Statistika ieslēgta FBREF, tikmēr izceliet dažus citus galvenos aspektus, kas Gēci padara interesantu Flikam. Īpaši izceļas viens skaitlis. Vācijai ir grūti izveidot vārtu gūšanas momentus, un Götze ierindojas pirmajā 88 procentilē ar 0.66 vārtu gūšanas darbībām starp visiem spēlētājiem Eiropas 5 labākajās līgās.

Šie pasvītrojošie skaitļi īpaši uzsver, kāpēc Gece varētu iekļaut Vācijas izlasē Kataras izlasē. Fliks domāja par Geces nominēšanu UEFAEFA
Nāciju līgas spēles septembrī. Galu galā abas puses kopīgi nolēma, ka izsaukšana šajā posmā būtu par agru, jo Gece vēlējās nostiprināties Frankfurtē.

Götzei tas noteikti ir izdevies, un viņam ir 30 dienas līdz Pasaules kausa izcīņai, un viņam ir nopietnas iespējas atgriezties Nationalmannschaft. Tā būtu neticama atgriešanās; Götze nav piedalījies Vācijas izlasē kopš neizšķirta 2:2 pret Franciju 14. gada 2017. novembrī. Jebkurā gadījumā, ja Gece saņemtu zvanu, tas noteikti būtu pelnīti.

Manuels Veths ir pasākuma vadītājs Bundeslīgas Gegenpressing Podcast un ASV teritorijas pārvaldnieks plkst nodošana tirgus. Viņš ir publicēts arī Guardian, Newsweek, Howler, Pro Soccer USA un vairākos citos izdevumos. Sekojiet viņam Twitter: @ManuelVeth