Kā FC Barcelona zaudēja Čempionu līgas zvaigzni Rodigo Madrides Real

Par Madrides Real pērli Rodigo tiek runāts pēc viņa varoņdarbiem pret Mančestras City trešdienas vakarā Čempionu līgas pusfināla atbildes spēlē Bernabeu stadionā.

Atkal izkāpjot no rezervistu soliņa un pagriežot neizšķirtu uz galvas, tāpat kā ceturtdaļfinālā pret sacensību īpašnieci Chelsea, brazīlietis guva vārtus 90. un 91. minūtē, kas lika papildlaikam, pirms Karims Benzemā 95. minūtē guva vārtus. ar sodu, lai Los Blancos iekļūtu finālā pret Liverpool, uzvarot ar 6:5.

"Esmu patiesi priecīgs, ka varēšu pusfinālā gūt divus vārtus un nogādāt Madrides komandu tur, kur tai vienmēr ir vieta – Čempionu līgas finālā - un uzvarēt tajā," pēcspēles sacīja 21 gadu vecais spēlētājs. .

"Es nevarēju dzirdēt, ko mani komandas biedri man teica, jo es nevarēju noticēt tam, kas notiek. Mēs zaudējām spēli [pirms] maniem pirmajiem vārtiem 90. minūtē un bijām miruši, un tad notika tas, kas notika.

"Tā ir mana labākā versija par sevi Čempionu līgā, un es ceru, ka varēšu turpināt gūt vārtus daudz vairāk reižu. Šajā kreklā mēs mācāmies vienmēr cīnīties līdz galam un tā arī bija. Mēs ielaidām vārtus un bijām gandrīz miruši, taču ar maniem pirmajiem vārtiem sākām ticēt, jo esam atspēlējušies citās spēlēs, un tad nāca otrais,” viņš piebilda.

Bet kā SPORT būt atklāja2022. gada Kataras Pasaules kausa izcīņas cerība varētu būt paveikusi šos varoņdarbus Blaugrana kreklā, bet FC Barcelona 2018. gadā tikai nedaudz zaudēja viņa parakstu pret rūgto sāncensi Madridi.

Baidoties zaudēt nākamo "jauno Neimāru" pēc tam, kad desmitgades sākumā pats zaudēja tvērienu pār Paris Saint Germain uzbrucēju, Madrides prezidents Florentino Peress satrieca futbola pasauli, samaksājot kopā 120 miljonus eiro (127 miljonus ASV dolāru) par Viniciusu jaunāko un Rodigo no Flamengo. un Santos attiecīgi pirms 18 gadu vecuma.

Pēc tam, kad 2017. gadā kāds Viniciusa komandas biedrs “nodeva” Barcu, katalāņi pievērsa uzmanību Rodigo un panāca principiālu vienošanos ar spēlētāju un viņa ģimeni.

Atlika tikai sākt sarunas ar viņa klubu Santos, kas arī ieguva Neimāru no savas pasaulslavenās akadēmijas, taču Barcai lika atsaukties uz Rodrigo 50 miljonu eiro (53 miljonu dolāru) atbrīvošanu no tā brīža prezidenta Hosē Karlosa Peresa.

Sakarā ar plaukstošajām attiecībām ar Rodrigo nometni, Barca vēlējās, lai viņi izdarītu spiedienu uz Santosu, lai tā piekristu pārdot Rodigo un slēgtu durvis citām ieinteresētajām pusēm.

Tā kā Madride tikko pirms vairākiem mēnešiem izšķīrās par Viniciusu, nebija sajūta, ka viņi maksās līdzīgu summu arī par līdzīga vecuma Rodrgyo, taču tikšanās Liverpūlē visu mainīja.

2018. gada Pasaules kausa izcīņas priekšvakarā Brazīlija ieradās pilsētā, lai iesildīšanās draudzības spēlē cīnītos ar Horvātiju, kas uzvarēja ar 2:0. Un, kamēr Rodigo bija pārāk jauns Selecao vecākajai komandai, Peress bija klāt un tikās ar Madrides ģenerāldirektoru Hosē Anhelu Sančesu.

Īsajā sēdē Sančess par Rodigo piedāvāja 40 miljonus eiro (42.5 miljonus USD), no kuriem puse tiktu nekavējoties samaksāta, un prezidents ar naudas trūkumu, kurš draudēja tikt atlaists par nepareizu pārvaldību, labprāt piekrita.

Tā kā Barca tobrīd bija finansiāli apdraudēta pēc prēmiju maksāšanas par Filipu Koutinju un Ousmanu Dembelē, viņi nevarēja saskaņot ne šo, ne personīgos piedāvājumus par 8 miljonu eiro (8.5 miljoni dolāru) parakstīšanas prēmiju un 8 miljonus eiro komisijas naudu, ko Madride administrēja Rodigo aģentiem. arī Vinsija jaunākā svīta.

Rodigo tēvs esot zvanījis Barcai, atvainodamies par virziena maiņu un viņu mutiskās vienošanās laušanu. Bet pārējais, kā saka, ir vēsture, jo Goes ģimene ieradās Spānijas galvaspilsētā vasarā pēc tam, kad brīnumbērnam 18. gada sākumā bija apritējuši 2019 gadi.