Milānas Inter priecājas par Romelu Lukaku atgriešanos, un viņiem viņš būs vajadzīgs

Sansiro iekšienē valdīja ballīšu atmosfēra, taču bija kaut kas tāds, kā Inter faniem pietrūka, kaut kas, ko viņi kādu laiku nebija piedzīvojuši un pēc kā ilgojās.

Inter Čempionu līgā ar 3:0 uzvarēja Plzeņas Viktoria un otro gadu pēc kārtas iekļuva astotdaļfinālā, tādējādi izsitot Barcelona no ļoti sarežģītās grupas.

Minhenes "Bayern" bija izrāvies uz priekšu, un lielākā daļa uzskatīja, ka "Inter" un "Barca" risinās, lai noskaidrotu, kurš izdosies kopā ar vāciešiem. Beigās Inter uzvarēja katalāņus viņu savstarpējās spēlēs, uzvarot Milānā, pirms nospēlēja klasisko neizšķirtu 3:3 Camp Nou, kas Inter patiešām bija jāuzvar.

Šis neizšķirts nozīmēja, ka viņiem vajadzēja tikai uzvara pret Čehijas čempioniem, lai progresētu.

Henriha Mhitarjana gūtie vārti un Edina Džeko sitiens ļāva spēli nomierināt līdz 66.th minūtē, līdz ar to karnevāla atmosfēra izpārdotajā Džuzepes Meazza.

Otrā puslaika sākumā varēja dzirdēt aplausus, kad Romelu Lukaku izskrēja gar sānu līniju, lai iesildītos. Beļģu uzbrucējs "Inter" rindās nebija spēlējis kopš augusta beigām, kad guva paceles cīpslas savainojumu, kas viņam neļāva spēlēt divus mēnešus.

Lukaku pagājušajā vasarā bija nozīmīgākais līgums ar Inter, atgriežot 29 gadus veco uzbrucēju pēc viņa vientulīgās sezonas Londonā. Lai gan tas ir tikai aizdevuma darījums, fakts, ka viņš atgriezās, turklāt Inter saglabāja visas savas labākās zvaigznes, nozīmēja, ka Simone Inzagi tagad bija spiests panākt rezultātu.

Tomēr Lukaku agrīnais savainojums kādu laiku pasliktināja labsajūtas faktoru ap Inter, un viņu sezonas sākuma forma ir bijusi nevienmērīga. Stingrā aizsardzība, kas pēdējo divu sezonu laikā neielaida daudz vārtu, šajā ir sabrukusi.

Lautaro Martiness, Lukaku līdzdalībnieks 2020./21. gada Scudetto uzvaras laikā, vārtu priekšā piedzīvoja vēl vienu savu neauglīgo periodu, argentīnietim astoņas spēles septembrī un oktobrī neatrodoties.

Tieši Džeko ir uzņēmis Inter vārtu gūšanas slogu Lukaku un Martinesa prombūtnē, jo bosnietis pirmajos divos mēnešos guva vārtus sešas reizes. Džeko, kurš pirms divām vasarām tika pieņemts kā Lukaku aizvietotājs, bet pēc tam tika uzskatīts par viņa studentu, ņemot vērā viņa atgriešanos, ir bijis viens no labākajiem Inter spēlētājiem.

Līdz ar to, kad Sansiro minūtes ritēja, Inter fani vēlējās redzēt Lukaku. Tomēr viņus lika gaidīt Inzagi, kurš beidzot viņu atveda, kad bija atlikušas tikai 10 minūtes. Lukaku attiecības ar ultrām nav līdz galam atrisinātas, taču, ejot laukumā, viņš saņēma siltu uzņemšanu.

Lukaku ļoti vēlējās gūt vārtus, un viņam nebija vajadzīgs ilgs laiks, lai atrastu vārtus, pat ar minimālo laiku. Kad Plzen bija apmetusies uz savas laukuma robežas, Nikola Barella pārņēma bumbu un iesita Lukaku, kurš atradās laukuma perifērijā un ar muguru pret vārtiem.

Lukaku pagriezās laukumā un piespēlēja Hoakinam Korream, kurš redzēja, kurp Lukaku dodas, un gaidīja līdz ideālajam brīdim, lai viņu izslidinātu. Lukaku bija izlauzies cauri plzeniešu aizsardzības līnijām un pirmo reizi raidījis metienu, kas lidoja apakšējā stūrī. Lukaku bija savs mērķis, un nakts darbs bija pabeigts.

Lukaku un Inter fani bija saņēmuši to, pēc kā gribēja: trīs punktus, kvalifikāciju un sava zvaigžņu uzbrucēja atgriešanos.

Lukaku atgriešanās būs milzīgs bonuss Inter, un, neskatoties uz Džeko formu, Lukaku piedāvā vairāk draudu aizmugurē, neskatoties uz to, ka Džeko ir tehniski pārāks.

Turklāt Lukaku atgriešanās nebija labāka, jo pie apvāršņa bija Derby d'Italia. "Inter" sezonu sāka kā viena no favorītēm uz uzvaru "Scudetto", taču "Napoli" ātrais starts, papildus "Inter" gausajam startam, nozīmē, ka Inzagi komandai ir daudz jācenšas darīt.

Pirms pasaules čempionāta pārtraukuma viņiem ir arī smaga spēle izbraukumā Bergamo pret Atalantu. Ja viņi uzvarēs visās trīs atlikušajās A sērijas spēlēs, viņi joprojām varētu būt cīņā par titulu, jo Napoli šobrīd ir astoņu punktu pārsvars un izskatās neapturams.

Bet pagaidām Lukaku ir atgriezies, un Inter komandai būs Čempionu līgas futbols 2023. gadā.