Džeimss Hārdens mēģina izpildīt divus metienus, bet negūst vārtus Filadelfijas 76ers sezonas beigu zaudējuma otrajā puslaikā

Februārī, kad Filadelfijas "76ers" nomainīja Džeimsu Hārdenu, franšīze cerēja, ka aizsargs veterāns varētu novest komandu līdz pamatīgai izslēgšanas spēļu sērijai. Taču tagad, trīs mēnešus vēlāk, 76ers ir pazīstamā situācijā, sezona ir beigusies ar vilšanos, un rodas jautājumi, kas saistīti ar vienu no viņu šķietamajiem zvaigžņu spēlētājiem.

Ceturtdienas vakarā savā laukumā 76ers Austrumu konferences pusfināla 99. spēlē ar 90:6 zaudēja Maiami Heat. Šī ir 21. sezona pēc kārtas, kad 76ers nespēj tikt tālāk par pēcsezonas otro kārtu. Tagad franšīze ir zaudējusi otrajā kārtā četras reizes pēdējo piecu sezonu laikā, tostarp pagājušajā gadā, kad 7. spēlē Filadelfijā zaudēja Toronto Raptors, kurā Bens Simmons ceturtajā ceturtdaļā nemēģināja gūt vārtus un izskatījās bikls. . Simmonss tagad ir prom, jo ​​viņš ir izlaidis visu sezonu un ir bijis Hārdena maiņas dalībnieks.

Tomēr šoreiz Hārdens noteikti saņems daudz kritikas par "76ers" sezonas beigu zaudējumu. Hārdens, kurš savulaik bija pazīstams ar noteikumu pārkāpumiem, visu nakti ceturtdien nemēģināja izpildīt nevienu soda metienu. Un otrā puslaika laikā Hārdens palika bez vārtu guvumiem un mēģināja izpildīt tikai divus metienus (abus netrāpīja), lai gan spēlēja vairāk nekā 22 minūtes.

"Mūsu uzbrukums, es jutu, ka bumba kustējās, un tā vienkārši neatgriezās pie manis," sacīja Hārdens.

Tikmēr Riverss atteicās vainot Hārdenu zaudējumā.

"Es nepadarīšu šo par referendumu par Džeimsu," sacīja Riverss. "Mēs vienkārši varējām spēlēt labāk. Bumba varēja kustēties vairāk. Vai mums bija pietiekami daudz laika, lai savāktu savas lietas? Es to nezinu. Man likās, godīgi sakot. Es tiešām darīju. Bet skaidrs, ka mēs to nedarījām.

Puslaikā "76ers" atpalika tikai par vienu punktu, taču otrajā puslaikā viņi netrāpīja 13 no pirmajiem 15 metieniem un atpalika par 16 punktiem trešās ceturtdaļas vidū, kad "Heat" centrs Bams Adebajo vienā galā bloķēja Džoela Embīda lēcienu un nospēlēja. tiesa par plaši atvērtu dunk. Lielāko daļu otrā puslaika 76ers atpalika ar divciparu skaitli. Un spēles beigās mājinieku līdzjutēji izsvilpa 76ers, un daži Maiami līdzjutēji, kas bija klātienē, kliedza: "Let's Go Heat!"

"Manuprāt, spēles laikā mēs nekad neieradāmies uzbrukuma ritmā," sacīja Riverss. "Tas bija vairāk nekā tikai otrais puslaiks, bet otrajā pusē (9) apgrozījums, zemā samaksa mūs vienkārši nogalināja. Tā tiešām bija, bet es domāju, ka tā ir spēle. Man vienkārši nepatika, kā mēs spēlējām. Man nepatika, kā spēlējām pagājušajā spēlē (35 punktu zaudējums 5. spēlē pret Heat). Man nepatika, kā mēs šovakar spēlējām. Es zinu, kas viņiem ir. Es to saprotu. To var vizuāli redzēt sportiski, un tie ir lieli. Es tikai domāju, ka mums ir vairāk. Es tiešām to darīju.”

"76ers" bija neizdevīgā situācijā, jo sākumsastāva uzbrucējs Denijs Grīns kreisā ceļgala savainojuma dēļ spēli pameta jau pēc trim minūtēm, un Embīds spēlēja ar orbītas kaula lūzumu un labā īkšķa saišu plīsumu.

Hārdens arī cīnījās ar mokošu paceles cīpslas savainojumu, kopš spēlēja Bruklinas "Nets" šīs sezonas sākumā.

"Es tur nokļuvu (gandrīz 100% vesels)," sacīja Hārdens, kurš arī 44.–2020. gada sezonā aizvadīja tikai 21 spēles Nets un Hjūstonas Rockets rindās. "Godīgi sakot, man ir pagājuši gari divi gadi. Beidzot es atkal sāku justies labi. Man tā būs lieliska vasara, lai sakārtotu savu ķermeni un būtu gatavs nākamajam gadam. Tomēr šie pēdējie divi gadi ir bijuši viesulis.

Tomēr 76ers uzbrucējs Tobiass Heriss atzīmēja, ka komandas sezona beidzās vairāk nekā tikai savainojumu dēļ.

"Patiesību sakot, tas bija tikai mūsu pūļu trūkums," sacīja Heriss. "Mēs apgriezām bumbu otrādi. Mēs nesaņēmām tādu izskatu vai kadrus, kādus būtu gribējuši. Plūsma visu otro puslaiku, izskats, ko mēs ieguvām, vienkārši nebija tas, kas mums bija vajadzīgs, lai uzvarētu izslēgšanas spēlē. Kad es saku, ka trūkst piepūles, viņi mūs sit pa stiklu, sita 50-50 basketbola bumbas, grūstīšanās, visapkārt. Mēs noteikti nevēlējāmies zaudēt spēli tā.

Tagad 76ers sāk starpsezonu ar daudziem jautājumiem. Savukārt Hārdens atkārtoja, ka plāno nākamajai sezonai izvēlēties savu 47.4 miljonu dolāru opciju, kas nozīmē, ka viņam būs tiesības pagarināt komandas sastāvu uz četriem gadiem un 222.8 miljonus dolāru, sākot no 10. augusta. Varētu būt arī citi soļi ar komandu. sarakstu arī.

"Mums noteikti ir jākļūst labākiem," sacīja Rivers. "Mums ir jādara lietas, lai padarītu mūsu komandu labāku, par to nav šaubu. Mēs redzējām, ka tas ienāk. Mēs paskatījāmies uz abām komandām un teicām: Klausieties, mums vajag cilvēkus. Bet mēs centāmies darīt to, kas mums bija, un tas ir viss, ko jūs varat darīt. Un atkal es mīlu mūsu puišus. Es domāju, ka katrs no viņiem neatkarīgi no tā, vai viņi spēlēja labi vai nē, visi mūsu puiši ieradās spēlēt, un tas ir viss, ko jūs varat lūgt.

Pēc ceturtdienas spēles ilggadējais Filadelfijas televīzijas un radio personība Hovards Eskins jautāja Riversam arī par viņa darba drošību. Riversa līgums ir spēkā līdz 2024.-25. gada sezonai.

"Es neuztraucos par savu darbu, Hovard," Rivers teica. "Manuprāt, es daru lielisku darbu, un, ja jūs to nedarāt, tad jums tas ir jāuzraksta, jo es esmu strādājis, lai šī komanda būtu šeit. Kad es pirmo reizi šeit ierados (2020. gada oktobrī), neviens mūs nevēlējās būt nekur un šogad atkal, tas pats. Ja kāds tā jūtas, rakstiet, un es par to jutīšos droši.