Džimijs Garopolo un Sanfrancisko 49ers vārti virzās uz Losandželosas Rams spēli

Džimijs Garoppolo aizvadīs savu otro startu sezonā, kad Sanfrancisko 49ers pirmdienas vakarā uzņems Losandželosas Rams.

Garoppolo 2. nedēļā pārņēma savainotā Treija Lensa vietu un atlikušo ceļu veiks kā Sanfrancisko starteris, pieņemot, ka viņš spēs saglabāt veselību. Super Bowl signāla izsaucējs palīdzēja savam 49ers uzvarētājam Sietlas Seahawks, bet pēc tam 11. nedēļā guva lielus panākumus, zaudējot Denveras Broncos ar 10:3.

Tā kā Sanfrancisko sezonas rezultāts ir 1:2, tai ir gandrīz obligāta uzvara Levi's stadionā valsts televīzijas skatītāju priekšā.

"Man šķiet, ka uzvara ir svarīga," žurnālistiem sacīja 49ers galvenais treneris Kails Šanahans. "Es labprāt izcīnītu uzvaru, un tad redzēsim, kā spēlēsim nākamajā nedēļā."

Atšķirību starp 2-2 rekordu un 1-3 atzīmi pēc četrām nedēļām nevar pārvērtēt. Uzvarot, Sanfrancisko būtu vienāds ar pārējām trim NFC Rietumu komandām. Zaudējuma gadījumā aizstāvošie NFC vicečempioni ieņemtu pēdējo vietu.

Jo īpaši Garoppolo šī ir iespēja visas līgas priekšā pierādīt, ka viņš ir spējīgs būt NFL sākuma līmeņa aizsargs.

Novembrī, sasniedzot 31. gadu, Garoppolo, šķiet, bija aizgājis no 49ers, pirms viņam tika veikta starpsezonas pleca operācija. Teica, ka operācija pārtrauca tirdzniecības sarunas, kā rezultātā viņš atgriezās 49ers ar pārstrukturētu līgumu, lai atbalstītu Lensu.

Kad Lenss 2. nedēļā guva sezonas beigu potītes savainojumu, Garoppolo situācija mainījās. Viņam ir stimuli — gan no finansiālā, gan karjeras viedokļa —, kas varētu mainīt aizsarga trajektoriju. Tā turpinās pirmdienas vakarā pret Rams.

Džimija Garoppolo finansiālie stimuli

Garoppolo pārstrukturētais līgums tika noslēgts ar 6.5 miljonu dolāru pamatalgu. Garoppolo saņēma $350,000 2 bonusu par spēlēšanu un palīdzēšanu Sanfrancisko uzvarēt 49. nedēļā pret Sietlu. Šo summu viņš nopelnīs par katru uzvaru, līdz kuram viņš aizvedīs XNUMXers visu atlikušo sezonas daļu.

Papildus tam, ka Garoppolo vēlas redzēt, ka viņa 49ers patiešām spēlē labi laukumā, viņš šosezon var pamatoti nopelnīt $ 6 plus miljonus stimulu veidā. Nedomājiet ne mirkli, ka tas ir zaudēts gaidāmajam brīvajam aģentam.

Daļa no Garoppolo pārstrukturēšanas ietvēra, ka aizsargs saņēma gan tirdzniecības, gan franšīzes aizlieguma klauzulu, kas nozīmē, ka nākamā gada martā viņš izmantos bezmaksas aģentūru. Pats par sevi saprotams, ka tirgus sākumsastāva aizsargs salīdzinājumā ar rezerves spēlētāju mūsdienu NFL var būt uz ziemeļiem no 10 miljoniem ASV dolāru gadā.

Jauns 3. nedēļas sniegums, kurā viņš iemeta pārtvertu bumbu, zaudēja piespēli un ieguva drošību, zaudējot vienu punktu. Garoppolo pienākums ir uzlabot savu spēli.

Iepriekšējie panākumi pret Losandželosas Rams

Kopš pievienošanās Sanfrancisko 2017. gada sezonas vidū, Garoppolo lepojas ar 6:0 regulārās sezonas bilanci pret divīzijas sāncensi Rams. Viņš šajās sešās spēlēs realizē 68% savu piespēļu ar deviņiem piezemējumiem pret septiņām pārtvertām bumbām.

Tas bija tikai pagājušā gada novembrī, kad Sanfrancisko no 3:5 devās uz randiņu “Monday Night Football” ar Rams Santa Clara. Komanda atbildēja ar uzvaru ar 31:10, kurā Garoppolo apspēlēja Metjū Stafordu. Publiskais aizsargs izpildīja 15 no 19 piespēlēm 182 jardus ar diviem piezemējumiem un nulli pārtvertu bumbu.

49ers komandai tas palīdzēja pārvarēt sezonas sākuma cīņas par 10:7 un izcīnīt vietu izslēgšanas spēlēs. Pāris mēnešus vēlāk viņi NFC čempionāta spēlē piekāpās Rams Dienvidkalifornijā, lai gan lepojas ar divciparu ceturtās ceturtdaļas pārsvaru.

Kas attiecas uz Garoppolo, šī iepazīšanās ar Rams varētu būt nozīmīga pirmdienas vakarā Levi's stadionā.

"Mēs viņus pazīstam no iekšpuses un ārpuses, un viņi pazīst mūs no iekšpuses un ārpuses," žurnālistiem šonedēļ sacīja Garoppolo. “Dienas beigās tas būs vīrs pret vīrieti. Jums ir jāuzvar savās cīņās un jāļauj pārējiem parūpēties par sevi, taču mums ir jāierodas ar pareizo domāšanu un jābūt gataviem spēlēt.

VAIRĀK NO FORBIEMSanfrancisko 49ers: Koltons Makkivics tagad ir NFC West Hopes atslēga

Sanfrancisko 49ers Up Against It virzās uz pirmdienas vakaru

Šajā lielajā nacionālajā televīzijas spēlē 49ers paliks bez All-Pro kreiso spēlētāju Trenta Viljamsa. Lai arī kā viņi vēlētos redzēt Garoppolo iznācienu, tas viss būs saistīts ar steidzīgo uzbrukumu. Viņa nostādīšana acīmredzamās piespēļu situācijās pret Āronu Donaldu un Co nav veiksmes recepte.

Tā kā starta saspēles vadītājs Elija Mičela paliks malā, Džefam Vilsonam būs jāuzņemas slodze. Pēdējās divas nedēļas viņš ir bijis stabils, 159 mēģinājumos sasniedzot 30 jardus. Tomēr Šanahanam ir jāpieturas pie tā, kas viņam palīdz uzbrukumā. Tā nebija 3. nedēļā, kad galvenais treneris otrajā puslaikā pārtrauca skrējienu, lai gan 3.5 ceturtdaļas noturēja vadību.

"Manuprāt, pirmajā puslaikā spēlējām ļoti labi. Otrajā puslaikā, manuprāt, neviens uzbrukumā nepaveica labu darbu, ieskaitot mani pašu. Shanahan teica pēc Sanfrancisko zaudējuma 3. nedēļā. "Visu laiku mēs īsti neiekļuvām ritmā, un mūsu aizsardzība paveica elles darbu, noturot mūs tur, bet mēs nevarējām to panākt."

Nospēlēt veselas četras ceturtdaļas būs galvenais. Tā būs atšķirība starp 2:2 startu un postošo 1:3 2022. gada sezonas atklāšanu 49ers komandai, kas sevi uzskata par likumīgu Super Bowl sāncensi.