Žordi Alba noliedz sūtīt ziņojumu Ksavi pēc Sevilla meistarklases FC Barcelona

FC Barcelona kreisās malas aizsargs Žordi Alba noliedza, ka būtu sūtījis ziņu savam menedžerim Ksavi Ernandesam pēc meistarklases pret Sevilla svētdienas vakarā.

Alba pārņēma kapteiņa apsēju pēc tam, kad Serhio Buskets priekšlaicīgi pameta maču savainojuma dēļ. uzvarā ar 3:0 Camp Nou tādējādi Barca ir astoņu punktu attālumā no Madrides Real La Liga tabulas augšgalā.

Pastāvīgs apdraudējums ar bezgalīgiem bīstamiem centrējumiem autā, 33 gadus vecais futbolists pelnīti atklāja rezultātu pret andalūziešiem un pēc tam atdeva Rafinhas rezultatīvu piespēli Barcas trešdaļā.

Tomēr pēc spēles intervētais Alba noliedza, ka viņa izrāde būtu bijusi vēstījums Ksavi, kurš nesen viņu atteicis par labu La Masia produktam Alehandro Baldei.

"Es neesmu no tiem, kas sūta ziņas," Alba uzsvēra. "Kad es spēlēju, es izmantoju minūtes, un, kad ne, es veltu sevi tam, lai iedrošinātu un palīdzētu jauniešiem, lai viņi zinātu, ko nozīmē spēlēt šajā klubā," viņš piebilda, iespējams, pamājot ar galvu. patīk Balde.

Spēles beigās Balde nomainīja Albu. Saņemot ovācijas no gandrīz 80,000 XNUMX skatītāju, Alba pārliecinājās, ka viņš pusaudzi uzmundrinoši apskāva.

Runājot par pašu maču, Alba teica, ka pirmajā puslaikā bija “grūti atrast vietas” Sevillas aizsardzības pieejas dēļ.

"Bet otrajā mēs labāk sapratām spēli un tika gūti vārti," viņš paskaidroja.

Ar Barcu kursā uz rekordaugstiem 100 punktiem Kampaņai un kas būtu Alba sestais La Liga kronis kopš pievienošanās pirms 11 gadiem, Alba nevarēja nepamanīt plaisu starp savu komandu un Madridi, lai gan priekšā vēl ir daudz spēļu.

"Mēs aizvadām ļoti labu sezonu - labi spēlējam, labi presingojam un liekot pretiniekiem nedot mums iespējas," viņš atzīmēja.

"Ir astoņi punkti [starp Barca un Madridi], un, lai gan ir atlicis daudz līgas, tas ir ļoti labs attālums."

Alba kā kapteinis vadīs, Barca nākamais mačs notiks svētdien izbraukumā Villarreal. ir apbalvoti ar pāris brīvdienām no Xavi.