Džošs Grīns guva augstus rezultātus karjerā, uzrādot turpmākus uzlabojumus ar Mavericks

Tās nav bijušas visas rozes, bet Džošs Grīns sāk grozīt galvu un atstāt iespaidu. Divas sezonas NBA pavadījis, ieslīdējis uz rezervistu soliņa un cenšoties orientēties, viņš beidzot iegūst iespēju sevi pierādīt.

Tā vietā, lai izskatītos apmaldījies uz grīdas, trešā gada spārns sāk apvienot produktīvus uzplaiksnījumus, kas attaisno viņa izvēli ar 18. numuru 2020. gada NBA draftā un Dalasā. izvēloties savu ceturtā gada iespēju. Lai gan viņš joprojām ir nedaudz sarūsējis ap malām, izskatās, ka viņš attīstās kā spēlētājs ar attīstošām prasmēm un pārliecību.

Pēdējā Dalasas spēlē, kurā ar 98:97 zaudēja Denveras "Nuggets", Grīns aizvadīja vienu no labākajām spēlēm karjerā. Viņš guva karjeras rekordu, 23 punktus, realizējot astoņus no deviņiem mēģinājumiem gūt vārtus. Tas aptumšoja viņa iepriekšējo augstāko 18 punktu skaitu, kas tika sasniegts pagājušajā sezonā.

"Es domāju, ka tikai paliekot konsekventi ar to, veicot atklātos metienus," Grīns sacīja par to, kā viņš jutās, šaujot bumbu. "Pēdējās četrās spēlēs neesmu šāvis vislabāk, bet katrā spēlē es izšāvu vienu atkārtojumu. [Tā ir] viena no tām lietām, kur jā, viņi ir garām, bet es biju apmierināts ar to, kā viņi izskatījās. Tāpēc man tas ir kā iznākt un vienkārši turpināt viņus uzņemt.

Grīnam ir taisnība par savu neseno šaušanas kritumu. Pirms punktu gūšanas svētdienas vakarā viņš iepriekšējās piecās spēlēs kopumā atvairīja tikai 33.3% un trīspunktniekus - 12.5%. Tomēr sezonā viņš vidēji gūst 3 punktus, metot 6.7% metienu kopumā un 63.6% no dziļas metienu.

Neatkarīgi no tā, vai viņš spēs saglabāt savus karstos metienus, ar laiku pa laikam piedzīvotām žagām, ir atkarīgs no iespējām un pārliecības, kas viņam ir, lai šautu bumbu. Pat ja bumba neiet iekšā, viņš atrod citus veidus, kā pozitīvi ietekmēt spēli.

Viena no redzamākajām Grīna spējām ir viņa ātrums un atlētisms. Pareizi pārvaldīts, tas var būt pluss uzbrukumā un traucējoša klātbūtne aizsardzībā. Viņš šosezon ir atradis abu veselīgu līdzsvaru.

No visiem Mavericks piecu spēlētāju sastāviem, kas kopā nospēlējuši vismaz 19 minūtes, Grīns parādās trijās. Šo sastāvu neto reitingi ir plus-7.5, plus-33.2 un plus-47.1, NBA.com. Kad viņš atrodas uz grīdas ar Luku Dončiču, Mavericks ir plus-23.1. Dalasas neto reitings ir plus-18.9, kad Grīns ir pārī ar Kristianu Vudu.

Pat ar savu progresu Grīns joprojām nopelna savas iespējas. Viņš šajā sezonā lielākajā daļā spēļu ir nospēlējis 19 vai mazāk minūtes. Viņš tikai piecas reizes ir spēlējis vairāk nekā 20 minūtes, ieskaitot svētdienu, kad viņš spēlēja 30 minūtes.

Grīnam vajadzētu palielināt spēles laiku, ja viņš spēs turpināt savu progresu un turpināt attīstīties kā NBA spēlētājs. Ņemot vērā darbu, ko viņš ir ieguldījis, lai sasniegtu šo punktu; ir iepriecinoši redzēt jaunu spēlētāju, kurš kļūst par stabilu Mavericks līdzstrādnieku.