Juventus pārspēja Boloņu, bet nākamās nedēļas vizīte AC Milan ir liela

Spiediens ap "Juventus" bija palielinājies visu izlašu pārtraukumu, un Boloņas viesošanās Turīnā svētdien bija pirmā reize, kad Bianconeri bija iespēja patiesi atbildēt uz kritiku un vitriolitāti, kas viņus bija izlijusi pēdējo divu nedēļu laikā.

Pirms vietējā futbola pauzes uz pēdējo pārtraukumu Maksa Allegri vīri zaudēja A sērijas jaunajiem Moncas spēlētājiem, kā rezultātā mediji un viņu pašu atbalstītāji viņus apvainoja. šī iepriekšējā kolonna paskaidrots

Tas nozīmēja, ka viņi bija izcīnījuši tikai divas uzvaras pirmajās septiņās līgas spēļu kārtās, kamēr komanda zaudēja abas savas UEFA spēles.EFA
Čempionu līgas spēles pirmo reizi kluba vēsturē.

Lai situāciju padarītu vēl ļaunāku, Juve ultragrupas bija sašutušas par Leonardo Bonuči rīcību Moncā, kluba kapteinim piespiežot komandas biedrus doties uz izbraukuma sadaļu un “atvainoties” par savu sniegumu.

"Bonuči nekad nav bijis līderis un nekad nebūs: ne Trevīzo, ne Pizā, ne Bari, ne Milānā un noteikti ne Juventus." Ultra grupu paziņojums (h/t Football Italia).

“Ņemt profesionālus spēlētājus kā upura jērus skatīties uz Curvu, saņemot ņirgas un apvainojumus, piešķirot leģitimitāti protestiem tikai mēnesi pēc sezonas, ir VIENKĀRŠI ABSURDI. Vienīgais rezultāts var būt vājas komandas izveidošana, kuru nomāc negatīvisms un upura komplekss.

“Tas ir tieši pretējs tam, kas šajā sporta veidā ir vajadzīgs. Jūs kaitējat saviem komandas biedriem un sastāvam vairāk nekā jebkurš nekompetents treneris vai direktors.

Ņemot vērā visus šos faktorus, nebija nekāds pārsteigums, ka Juventus stadionā svētdien bija redzams liels tukšo vietu skaits, oficiāli apmeklējot tikai 34,662 41,507 skatītājus šajā laukumā, kura ietilpība ir XNUMX XNUMX.

Tomēr jau no sākuma pret Boloņu bija skaidrs, ka komanda ir apņēmības pilna uzlabot lietas laukumā, spēlējot ar pozitīvismu un apņēmību, kas manāmi pietrūka iepriekšējos izgājienos.

Spilgts pirmais puslaiks tika pārtraukts ar ātro pretuzbrukumu 24. minūtē, kad Dušans Vlahovičs guva tautieša Filipa Kostiča pirmos Juventus vārtus un izvirzīja Bianconeri vadībā ar 1:0.

Otrajā puslaikā bija nepieciešamas tikai 15 minūtes, lai Juve dubultotu šo pārsvaru, šoreiz lielisks Kostiča, Manuela Lokatelli un Vestona Makkenija darbs sniedza Vlahovičam iespēju doties mājās.

Jau pēc dažām minūtēm Arkadiušs Miliks panāca 3:0, taču Bjankoneri metās uz priekšu, nevienā brīdī nevēloties samierināties ar rezultātu. Tās bija lielas pārmaiņas viņu mentalitātē, kopš Allegri atgriezās pirms nedaudz vairāk kā 18 mēnešiem, un parādīja, uz ko šī komanda ir spējīga, spēlējot ar nodomu un intensitāti.

Šo īpašību šajā komandā tik ilgi nav bijis, un redzēt tos tik stingri kontrolējot – pat ar tādiem galvenajiem spēlētājiem kā Pols Pogbā, Federiko Kjeza un Angels Di Marija, visiem trūkst savainojuma dēļ – tas liecina par labu nākotnei.

Protams, jāatceras, ka tā bija tikai Boloņa, komanda, kas atradās vienu punktu augstāk no izkrišanas zonas un kas ir nožēlojami nabadzīga jau labu laiku pirms šīs pēdējās sakāves.

Tomēr pēc tam, kad Juve noturēja neizšķirti ar Salernitana un Sampdoria, pirms zaudēja Monzai, viņiem bija ļoti nepieciešams pozitīvs rezultāts, un boss Makss Allegri noteikti nebija aizrāvies.

"Mēs nebijām uzvarējuši mēnesi, tāpēc bija labi gūt skaidru un pārliecinošu uzvaru." Treneris pastāstīja DAZN īsi pēc finālsvilpes. "Tagad mums ir jāsaglabā zems profils, atcerieties, ka mēs joprojām esam atpakaļceļš un galvenais ir jāatgriežas mūsu Čempionu līgā."

Spēle pret Haifas Maccabi nedēļas vidū ļaus viņiem to izdarīt, un pēc zaudējuma pret PSG un Benfica tā ir jāuztver kā spēle, kas jāuzvar. Pēc tam nākamsestdien sekos daudz grūtāks pārbaudījums, Juve dodoties uz San Siro, kur tiksies ar A sērijas čempioni AC Milan.

Šī ir spēle, kas parādīs, vai Juventus, ko mēs redzējām svētdien, bija reāls un taustāms uzlabojums, vai arī tā bija vienkārši komanda ar izciliem spēlētājiem, kas nosūtīja nopietni mazāku pretinieku.

Veco kundzi sagaida liela nedēļa, pienācis laiks noskaidrot, vai viņa ir gatava viņai tuvplānā.