Kanzassitijas vadītāji joprojām domā par AFC čempionāta zaudējumu

Tā bija 2022. gada mininometnes otrā diena 15. jūnijā, taču Kanzassitijas "Chiefs" aizsardzības līnijas spēlētājs Kriss Džonss joprojām bija aizņemts ar 2021. gada AFC čempionāta spēli.

Pirms "Chiefs" ar 27:24 zaudēja Sinsinati "Bengals", ceturtajā ceturtdaļā spēle bija neizšķirta 21. Un 3. un 7. Džounss šķietami bija Bengals saspēles vadītājs Džo Burovs.

Bet, kad Džonss satvēra Burova plecu, aizsargs pieķērās, lai paraustītu viņu plecus, un tad Burovs dejoja no Džounsa mēģinājuma pieveikt potīti, pirms sāka uzbrukt pirmajam sitienam.

"Es palaidu garām dažas no spēles lielākajām izspēlēm," sacīja Džonss. "(Es) izmantoju to kā motivāciju visu starpsezonu. Man šķiet, ka (ja) es būtu izdarījis šos maisus, spēle būtu savādāka.

Chiefs galvenais treneris Endijs Rīds teica, ka visiem spēlētājiem, tostarp Džounsam, un treneriem ir labi uzņemties atbildību par šo izslēgšanas spēļu zaudējumu un izmantot to kā iedvesmu.

"Es zinu, ka Kriss to ņēma pie sirds," sacīja Reids. “Ja mēs visi varam paskatīties spogulī un būt atbildīgi un nerādīt ar pirkstu uz otru puisi, tas kļūst svarīgi… Tas padara jūs labāku. Jūs vienkārši izaugat no tā. ”

Chiefs, protams, nekad nebūtu sasniegusi ceturto AFC čempionāta spēli pēc kārtas bez Džonsa.

Viņu labākais aizsardzības spēlētājs pagājušajā gadā vadīja Chiefs ar deviņiem atmestiem sitieniem — divreiz vairāk nekā Frenks Klārks, kurš bija otrais komandā. Un Džonss 22.4. gadā nopelnīs 2022 miljonus dolāru — gandrīz divreiz vairāk nekā nākamais vislabāk apmaksātais aizsargs, aizsargs Džastins Reids.

Džounss, kurš pēc 3. gada sākumā spēlēja pārsvarā apmalē, bēdīgi slavenajā 7. un 2021. mačā pret Bengals izrāvās no iekšējās zonas, sacīja, ka vēlas, lai šogad aizsardzībai būtu vairāk spēka.

Tomēr uzbrukums, iespējams, bija vainīgāks par aizsardzību AFC čempionāta spēlē.

Otrajā puslaikā "Chiefs" guva tikai trīs punktus, bet "Chiefs" saspēles vadītājs Patriks Mahomess otrajā puslaikā un pagarinājumā izpildīja 8 no 18 piespēlēm, nosūtot tikai 55 jardus un divas pārtvertas bumbas.

Tāpat kā Džounss, Mahomess, kurš šogad nopelnīs 29.5 miljonus ASV dolāru, bija stingrs puisis, apspriežot spēli mini nometnes laikā, uzliekot uz saviem pleciem sakāvi.

"Otrajā puslaikā es nemaz nespēlēju ļoti labu futbolu, iespējams, mans sliktākais izslēgšanas spēļu futbols, ko jebkad esmu spēlējis," viņš teica. "Man vienkārši ir labāk jāsaņem tas, kas tur ir, un jāsaliek daži punkti uz tablo, lai tiktu prom un nokļūtu Super Bowl."

Tā kā Chiefs mērķis ir trešā Mahomes ēras Super Bowl uzstāšanās, viņi zina, ka viņiem būs jādara labāks darbs, lai izliktu komandas. Puslaikā viņi izvirzīja Bengals vadībā ar 21:10 un varēja iegūt vēl vairāk punktu. neizdevās gūt vārtus no viena jarda līnijas tieši pirms puslaika.

"Jūs to izmantojat sava veida motivācijai," sacīja Mahomes, "tikai mēģinot to izmantot kā mācīšanās lietu. Ikreiz, kad man ir grūti vai komandai ir grūtības, vienkārši atrodiet veidu, kā iegūt pozitīvas spēles, jo vienmēr, kad jums ir tāda vadība, jūs nevēlaties zaudēt šo pārsvaru.

"Chiefs" iegūs iespēju atriebties, kad 13. nedēļā dosies uz Sinsinati, lai 4. decembrī spēlētu ar "Bengals".

Pagaidām Džounss sacīja, ka nokavētā atlaišana viņam ir palikusi “1,000%”.

"Man tas šobrīd ir mans dzinējspēks," viņš teica.