Kanzassitijas Chiefs uzvar Super Bowl pār Filadelfijas Eagles

Augšējā līnija

Kanzassitijas "Chiefs" svētdien Arizonas State Farm stadionā uzvarēja Super Bowl LVII turnīrā, ar 38:35 sagraujot Filadelfijas "Eagles" spēlē, kurā divkārtējais NFL MVP saspēles vadītājs Patriks Mahomess no "Chiefs" cīnījās pret MVP vicečempionu, "Eagles" saspēles vadītāju Džeilenu Hērtu. .

galvenie fakti

Kad Chiefs ceturtās ceturtdaļas beigās panāca neizšķirtu 35:35, Eagles saņēma soda sitienu, kad bija atlikušas tikai divas minūtes, tādējādi Chiefs guva pirmo sitienu un uzvaras vārtus guva Harisons Batlers ar 4. sekundes palikušas.

"Chiefs" komandai tā bija otrā "Super Bowl" izcīņa četru gadu laikā.

Mahomess otro reizi tika atzīts par Super Bowl MVP (viņš tajā arī uzvarēja 2020. gadā) pēc tam, kad viņš izcīnīja 21 pret 27 (182 jardi), 3 piezemējumus, nevienu pārtvertu bumbu un 44 skrējiena jardus.

Svarīgs citāts

"Es vēl neteikšu par dinastiju," sacīja Mahomess pēc iecelšanas par MVP. "Mēs vēl neesam pabeiguši."

Pamatinformācija

Uzvarot čempionātā, abām komandām bija 14-3 bilances, un Chiefs startēja ar 7. vietu ESPN futbola spēka indeksā, bet Eagles sāka no 9. vietas. Galvenais treneris Endijs Rīds saskārās ar Eagles pēc tam, kad Filadelfija viņu atlaida 2012. 14 gadus kā treneris bez Super Bowl uzvarām. Eagles galvenajam trenerim Nikam Sirianni ir arī vēsture Kanzassitijā: pēc Reida pievienošanās 2013. gadā viņš tika atlaists no komandas kā uztvērēju treneris. Izredzes uz uzvaru gandrīz sadalījās starp abām komandām — Chiefs ar 51.8% un Ērgļi ar 48.2%, saskaņā ar ESPN simulācijām. 1.5 punktu starpība starp abām komandām, nedaudz dodot priekšroku Eagles, bija viena no tikai trim starpībām zem diviem punktiem pēdējo 40 Super Bowl spēlēs. Viņi bija pirmie labākie AFC un NFC, kas cīnījās par Super Bowl pēdējo piecu gadu laikā.