Kīrijs Ērvings atgriežas, palīdz Bruklinas Nets pārtraukt 3 zaudējumu sēriju un saka, ka mērķis ir cīnīties par NBA titulu

Kad tas bija beidzies un Kīrijs Ērvings savā pirmajā NBA spēlē kopš pagājušā gada jūnija bija guvis 22 punktus, viņš novilka savu balto Bruklinas Nets kreklu ar 11. numuru, piegāja pie sava tēva Drederika, kurš sēdēja laukumā un pasniedza viņam kreklu, kad abi apskāvās. .

"Cilvēk, es to palaidu garām. Šis ir 11. gads 11. vietai, mazulīt, tāpēc tas man ir īpašs,” Ērvings sacīja Maiklam Greidijam no YES Network, kad 22 minūtēs guva 4 punktus, izcīnīja 3 atlēkušās bumbas un veica 32 rezultatīvas piespēles, palīdzot Nets izcīnīt 3 spēles. zaudējumu sēriju un pārvarēt 19 punktu deficītu ar 129:121 uzvaru Indianapolisā.

"Šī situācija nav ideāla, bet mēs turpināsim cīnīties ar to."

Situāciju, protams, radīja Ērvinga atteikšanās vakcinēties pret Covid-19, un tas nozīmē, ka viņš var spēlēt tikai izbraukuma spēlēs ārpus Ņujorkas un Toronto. Septiņkārtējā Visu zvaigžņu spēlētāja ir tiesīga spēlēt 22 no atlikušajām 46 Bruklinas spēlēm, bet nākamā būs pirmdien Portlendā.

Tagad Nets izbraukumā ir 24:12 un 14:3. Ērvings sacīja, ka mērķis joprojām ir cīnīties par NBA čempiontitulu. Bruklina ir bijusi favorīte titula izcīnīšanai visu gadu, un Ērvinga dažādās statusa maiņas tik tikko ir pakustinājušas adatu uz viņu čempiona izredzēm — pat ja joprojām nav skaidrs, cik daudz viņš būs pēcsezonā.

"Ak, tas bija pārsteidzoši," sacīja Ērvings. “Šeit ir tikai visas organizācijas uzticība, sākot no vadības līdz treneru personālam un beidzot ar maniem komandas biedriem, mēs visi tikai turamies pie kursa.

"Mums sezonas beigās ir mērķis, ko vēlamies sasniegt, un mēs vēlamies būt viena no tām komandām, kas spēlē par čempiontitulu, un mēs zinām, kas tam nepieciešams. Šī situācija nav ideāla, bet mēs cīnīsimies ar to un darīsim visu iespējamo, lai paliktu kopā.

Ērvings savā pirmajā spēlē kopš NBA Austrumu konferences pusfināla 4. spēles pagājušās sezonas, kad viņam tikai 11 spēles minūtēs potītes savainojuma dēļ guva 17 punktus un atdeva divas rezultatīvas piespēles, Ērvings sāka lēni, tāpat kā Bruklinai. Ērvings netrāpīja savu pirmo metienu lēcienā galvenā trenera Stīva Neša izspēlē.

"Tā bija apsveicama dāvana," par veidoto lugu sacīja Nešs.

Bruklinas futbolists Lenss Stīvensons pirmajā ceturtdaļā guva 20 punktus, lai izvirzītu Pacers puslaika pārsvaru ar 73:60. Cilvēks, kas pazīstams kā "Born Ready", atgriežoties Indiānas štatā, komandas sastāvā guva 30 punktus, veica piecas rezultatīvas piespēles un izcīnīja trīs atlēkušās bumbas.

Taču Ērvinga, Kevina Durenta 39 punkti, astoņas atlēkušās bumbas un septiņas rezultatīvas piespēles, kā arī Džeimsa Hārdena 18 punkti, sešas rezultatīvas piespēles un piecas atlēkušās bumbas Nets pārņēma vadību otrajā puslaikā un izcīnīja uzvaru. Ērvinga trīspunktnieks trešās ceturtdaļas beigās samazināja deficītu līdz 3:101. Trešdaļas pēdējās trīs minūtēs Nets ar 94:13 pārspēja Pacers.

Ceturtajā Ērvings veica skaistu finišu satiksmē, izvirzot Nets vadībā ar 120:113. Otrajā puslaikā viņš guva 14 no saviem 22.

"Viņš izskatās pēc viņa paša," sacīja Nešs. “Nav liels pārsteigums, skatoties, kā viņš spēlē treniņā. Viņš ir tik apdāvināts, un varēja redzēt, kāds ritms ir tur. Bet tā joprojām ir adaptācija. Mums šeit ir jādod viņam vieta, kad viņš atgriežas spēlē.

Durants sacīja: “Basketbola spēle ir priecīga, ka viņš ir atgriezies. Viņš padarīja spēli Pacers komandai daudz grūtāku, jo īpaši ceturtajā ceturtdaļā viņš dod mums atšķirīgu uzbrukumu. Un mums tikai jāturpina uz to balstīties.

Ērvings tagad aizvadīs komandas nākamās divas spēles pirms atgriešanās Portlendā. Nešam būs jāžonglē ar sastāviem un rotācijām ar vienu uzstādījumu mājas spēlēm un otru ceļu lietām.

"Tas prasīs kādu laiku, jo mums ir jāpierod, ka viņš ir uz ceļa, nevis mājās un tamlīdzīgas lietas," sacīja Hārdens. "Taču mēs visu gadu esam bijusi izturīga grupa, un galu galā mēs to izdomāsim."

"Mēs esam veterānu vadīta grupa, un mēs zinām, ka mēs varētu iegūt viens otru mazliet vairāk neatkarīgi no tā, kurš ir ierindā," sacīja Ērvings. "Mums ir puiši, kuri vēlas spēlēt šo spēli ļoti augstā līmenī, spēlēt lielisku basketbolu un vienkārši to visu atstāt ārpusē.

"Mums ir tik daudz cilvēku, kas mūs skatās, tik daudz cilvēku vienlaikus šaubās par mums, tāpēc izredzes ir ļoti lielas pret mums, taču mēs vēlamies iznākt šeit un atstāt savu zīmogu uz katru spēli, ko spēlējam, un, ja mēs to varam izdarīt, tad es jūtu, ka mums ir laba iespēja sasniegt labu rezultātu.