Mančestras United derbijā pasniedza skarbu realitātes devu

"Mēs gribam desmit"

Tieši pēc tam, kad Mančestras City guva sestos vārtus svētdien, Etihad stadionā ar 6:3 pārspējot Manchester United, viņu līdzjutēji sāka skandēt, ka vēlas iegūt divciparu skaitli.

Šie paši City fani drīz vien pagrieza muguru laukumā, aplika viens otra plecus un lēkāja augšā un lejā, lai rīkotu “The Poznan” — svētkus, ko viņi rīko neaizmirstamu uzvaru laikā, un pazemot savus uzvarētos konkurentus.

REKLĀMAS

Mančestras United šī bija apkaunojoša pēcpusdiena, kas sezonas garumā bija pilna ar šausmīgi neveikliem un neērtiem brīžiem.

Tas bija pārāk daudz daudziem viņu ceļojošajiem līdzjutējiem, no kuriem daži pameta stadionu jau puslaikā, kad viņi zaudēja ar 4:0, un līdz pēdējai svilpei izbraukuma spēle bija mazāka par pusi. Vienkārši bija pārāk sāpīgi skatīties.

Tas nebija paredzēts United. Pēc uzvarām iepriekšējās četrās Premjerlīgas spēlēs viņi bija iesaistījušies spēlē piesardzīga optimisma vadīti, taču līdz beigām valdošie čempioni viņiem bija devuši skarbu realitātes devu.

REKLĀMAS

United var justies sarūgtināts, ka pēc tam, kad septembra sākumā ar 3:1 uzveica Arsenal, tā bija zaudējusi savu īso uzvaru sēriju, pārceļot nākamās divas Premjerlīgas spēles pēc karalienes Elizabetes II nāves.

Tas nozīmēja, ka United nebija spēlējis Premjerlīgas maču gandrīz mēnesi, un tas izpaudās pirmajās desmit minūtēs, jo pilnībā dominēja City.

Jau no paša sākuma City plūda pa visu United, satraucoši viegli pārvarot tos, un pēc astoņām minūtēm ar Fila Fodena palīdzību izvirzījās vadībā ar 1:0. Pirmajās desmit minūtēs City izdarīja četrus metienus pa vārtiem un jau varēja uzvarēt spēli.

Lai arī kā City bija, United bija drausmīgs un turpināja lēti atdot bumbu bīstamās zonās. Viņi izskatījās nervozi un nespēja apgūt pat pamatus.

Līdz 23rd minūtē abi "United" malējie aizsargi Diogo Dalots un Tairels Malasija tika pieteikti pēc pārkāpumiem, kas parādīja, ka viņi nespēj tikt galā ar City nerimstošo uzbrukumu ātrumu un tiešumu.

REKLĀMAS

Taču United aizsardzību atstāja atklāts, ka priekšā nebija neviena saskatāma viduslīnija, un atkal un atkal City uzbrūkošie spēlētāji spēja izbraukt cauri laukuma vidusdaļai bez neērtībām, ko radīja cīņa vai pat vajāšana.

"United" līdz šim šīs sezonas labākais spēlētājs Rafaels Varāns 33. minūtē guva potītes savainojumu, un, atrodoties ārpus laukuma, saņemot ārstēšanu, Erlings Hālands guva vārtus no stūra. Drīz vien francūzi nācās nomainīt, un pēc puslaika City izvirzījās vadībā ar 4:0.

REKLĀMAS

Premjerlīgas sezona "United" komandai ir tikai astoņas spēles veca, taču šī ir jau otrā reize, kad pēc tam, kad augustā atradās Brentfordā, puslaikā viņi atpaliek par četriem vārtiem.

Toreiz United lēnprātīgi padevās liktenim Londonas rietumos, taču šeit viņiem izdevās nedaudz cīnīties un atvairīja Antonija vārtus. Tas būs tik mazs mierinājums, ka tas bija lielisks sitiens, ērti labākais spēles rādītājs.

Pēc tam, kad City bija palielinājis pārsvaru līdz 6:1 un Hālands un Fodens bija palīdzējuši sev izcīnīt hat-trick, United guva vēl divas reizes caur Entoniju Marsiālu, kurš pēc 59. minūtes bija nācis uz maiņu neefektīvajam Markusam Rešfordam.

REKLĀMAS

Tas atkal bija niecīgs mierinājums United, jo līdz tam laikam City jau bija izklaidējies un atslābināja, taču tas padarīja rezultātu līniju nedaudz respektablāku un vairos Marsiala personīgo pārliecību pēc traumas.

Televīzijas kameras turpināja panoramēt uz bijušo United menedžeri seru Aleksu Fergusonu, kurš sēdēja direktora ložā un rādīja viņa sāpju un nelaimju iegravētu seju.

Zem viņa pašreizējais United menedžeris Ēriks Ten Hegs izteica nomāktu figūru un pēc tam vainoja savas komandas sakāvi, spēlējot bez īstas pārliecības.

REKLĀMAS

"Tas ir pavisam vienkārši, tas ir ticības trūkums," viņš teica. “Kad tu netici laukumā, tad tu nevari uzvarēt spēles, tas ir nepieņemami. Mēs kļūstam nedisciplinēti, ievērojot noteikumus, un jūs saņemat āmuru, tas notika šodien.

"Man tas bija pārsteigums. Mēs nebijām priekšā, nebijām drosmīgi pie bumbas, un bija vietas, kur spēlēt, bet mēs nebijām pietiekami drosmīgi. Visi nopelni City, bet tam nav nekāda sakara ar City, mūsu sniegums nebija labs. Tas bija saistīts ar pārliecību kā indivīdiem un kā komandai.

Šī sakāve nebija tik šokējoša kā zaudējums Brentford komandai ar 4:0, jo kopš tā laika Ten Hag ir pierādījis, ka spēj attīstīties Anglijas futbolā ar šīm četrām uzvarām, tostarp pret Liverpool un Arsenal.

Šī sakāve tika piedzīvota pret City, kuras projektā ar Pepu Gvardiolu ir seši gadi, savukārt United ir tikai trīs mēnešus pēc sava projekta ar Ten Hag.

REKLĀMAS

Nīderlandietis būtu daudz mācījies no šīs sakāves, pat ja lielākā daļa no tās viņu nebūtu iepriecinājusi, taču viņa tūlītējais uzdevums tagad ir iedvest vairāk ticības savos spēlētājiem, pirms viņi nākam svētdien Gudisona parkā tiksies ar Everton.