Markuss Rešfords ir "neapturams" un var kļūt par vienu no labākajiem spēlētājiem pasaulē

Markuss Rešfords ir savas dzīves formā. Patiešām, Mančestras United uzbrucējs ir guvis 10 vārtus savos pēdējos 10 mačos, taču tas joprojām īsti neliecina par līmeni, kādā Rešfords darbojas. Pašreizējā formā 25 gadus vecais futbolists var kļūt par vienu no labākajiem spēlētājiem pasaulē. Viņš pilnībā izmanto savu potenciālu.

Pavērsiens Rešforda formā ir ievērojams, ņemot vērā to, kā viņam izvērtās 2021./22. gada sezona. Daži pat minēja, ka 25 gadus vecā Mančestras United karjera ir beigusies, jo viņš ieguva tikai 20 PremierPINC
Līgas spēles. Viņa cīņa par formu un piemērotību daudziem šķita galīga.

Tomēr tagad Rešfords ir kļuvis par dabas spēku. Kamēr Ērika Tena Hega pārstāvētajai Mančestras "United" šīs sezonas pēdējā trešdaļā kopumā pietrūka ugunsspēka, Rešfords ir bijis izņēmums. Līdzās Erlingam Hālandam viņš pēdējo mēnešu laikā ir bijis postošākais uzbrucējs Anglijas futbolā.

"Ir vairāk spēlētāju, kuri spēlē patiešām labi, bet esmu apmierināts ar Markusu, viņa sniegumu un attīstību," sacīja Tens Hegs. "No sezonas sākuma viņš aug un turpina to darīt. Mums ir jāturpina viņa process, un, ja viņš ir tādā noskaņojumā un garā, es domāju, ka viņš ir neapturams.

"Komandas ziņā ir viņu nogādāt pareizajās pozīcijās. Mums ir plāns, [bet tas ir atkarīgs no dažiem spēlētājiem, piemēram, Rešijs, Bruno [Fernandess] un Kristians Eriksens, lai pēdējā trešdaļā būtu radoši un jādara kaut kas tāds, ko neviens negaida, kaut kādas trakas lietas."

Šosezon galvenokārt pie kreisās malas tika izvietots Rešfords, kuram ir dota brīvība vadīt pretiniekus. 25 gadus vecais futbolists nekad nav bijis tik vērienīgs savos uzbrukuma nolūkos. Tas ir skaidri redzams dažos viņa gūtajos vārtos — skatiet spēcīgos driblā un finišā gūtos vārtus pret Wolves un Notingemas Forestu.

Vuta Veghorsta ierašanās īrē no Burnley varētu palīdzēt iegūt vēl vairāk no Rešfordas sezonas otrajā pusē. Holandiešu kustība Mančestras United paver vietu uzbrukuma trešajā daļā, un Rešfords gūst labumu. Diez vai Veghorsts pats gūs daudz vārtus, taču viņa ieguldījums varētu būt redzams Rešforda tabulā.

Var rasties jautājums, ko Gerets Sautgeits vērtē Rešforda nesenajā formā, ņemot vērā to, cik maz spēles laika 25 gadus vecajam futbolistam bija atvēlēts 2022. gada Pasaules kausa izcīņā. Rešfords Anglijas izlases uzvarā pret Velsu ar 3:0 guva divus vārtus, taču viņam tika piešķirtas tikai piecas minūtes no rezervistu soliņa, jo "Trīs lauvas" ceturtdaļfinālā izkļuva Francijā.

Paris Saint-Germain ir saistīts ar Rešfordu, jo uzmanība tiek pievērsta diskusijām par jaunu līgumu, taču Manchester United noteikti darīs visu iespējamo, lai pieķertos savam labākajam spēlētājam. 25 gadus vecais puisis ir kļuvis par seju Ten Hag pārbūvētajam Old Trafford tērpam, un tas varētu būt vēl vairāk.