Metjū Judons atlaiž New England Patriots franšīzes rekordu piecās spēlēs

Kad Jaunanglijas Patriots svētdienas pēcpusdienā Gillette stadionā atgriezās pie sarkanajiem krekliem, sarkanās piedurknes palika 9. numuram.

Tā arī sērija.

Metjū Džudons sita mājās pret Detroitas Lions saspēles vadītāju Džaredu Gofu, piespiežot sitienu otrajā ceturtdaļā. Tas iezīmēja veterāna ārējā saspēles vadītāja piekto spēli pēc kārtas ar sitienu ar maisu. Un tas padarīja viņu par pirmo spēlētāju franšīzes vēsturē, kurš ierakstījis vismaz vienu katrā no pirmajām piecām regulārās sezonas spēlēm, pārtraucot neizšķirtu ar Patriots un Pro Football Slavas zālē iecelto Andrē Tipetu no 1986. gada.

"Es vienkārši esmu šeit, lai uzvarētu spēles, godīgi sakot," Džudons pārdomāja savas spēles laikā pēcspēles preses konferencē. “Uzstādīt rekordus, tas ir jauki. Un tas, ka atceras vai sauc tavu vārdu, ir jauki, un tāpēc mēs spēlējam šo spēli kā indivīdi. Bet es vienmēr esmu komandā."

Būs sestais kritiens, kas reģistrēts pirms puslaika Foksboro. Rezultāts viņam bija seši punkti.

Pēc pārspējas pa kreiso tacket Teilors Dekers ap vienu pusi, Judons pārspēja labo taklu Peneju Sevelu ap otru lai izvilktu futbolu ceturtajā vietā. Drošība Kails Dagers atguva piezemējumu un atdeva to 59 jardus attālumā, jo New England pārsvars pār Detroitu palielinājās līdz 13. Šis pārsvars drīz vien palielinājās līdz 29, jo viesu uzbrukums, kas iekļuva ar NFL pārsvaru gūto punktu skaitā, pabeidza izslēgšanu ar 0-6 ar ceturto sitienu.

"Kā aizstāvība, jūs vēlaties spiedienu uz jums," piebilda Džudons. "Neatkarīgi no tā, vai tā ir ceturtā ceturtdaļa un jums ir nepieciešams apstāšanās vai spēle ceturtajā ceturtdaļā, jūs vēlaties, lai uz jums tiktu izdarīts spiediens. Mēs to uztveram kā aizsardzību, un mums ir izsauktas un veiktas spēles, kas ļauj man vienkārši doties. Un tad dažreiz es saņēmu skriešanas spēli vai cilpu, tādas lietas, bet, kad saņemu šos zvanus vai dzirdu tos, esmu sajūsmā. Es nevienu spēli neuztveru kā pašsaprotamu. Es spēlēju pilnā ātrumā ar pilnu slīpumu, bet, kad zinu, ka man jādodas, tā ir neliela papildu izkāpšana no līnijas tikai tāpēc, ka zinu, ka mana aizsardzība ir atguvusi manu muguru.

Judons bija nopelnījis trešo reizi pēc kārtas Pro Bowl atlase 2021. gadā pēc tam, kad noslēdzāt līgumu uz četriem gadiem 54.5 miljonu dolāru vērtībā, kas ietver 30 miljonu dolāru pilnīgu garantiju. Division II Grand Valley State produkts to darīja, kamēr malas noteikšana kā arī karjeras rekords ar 12.5 maisiem.

Šobrīd 30 gadu vecumā Džudons 18.5 spēlēs ar Jaunanglijas izlasi ir izcīnījis 22 metienus. Tāpat viņam ir 53 metieni kopš iekļūšanas līgā 2016. gada drafta piektajā kārtā.

"Pirmssezonā es viņam un Trentam [Braunam] teicu, ka viņu fiziskās spējas atšķiras no visiem pārējiem komandā," sacīja Patriots drošības un kapteinis Devins Makkortijs. stāstīja reportieriem svētdienā. "Tāpat kā viņi var paņemt pieaugušos vīriešus un pārvietot tos. Un, ja viņi katru nedēļu iznāk un nosaka toni, tas nosaka toni uzbrukumā un aizsardzībā visai spēlei. Es domāju, ka Džūds to ir izdarījis.

Džudonam 2022. gada kampaņa sākās ar nolaišanos pret Maiami Dolphins komandu Tua Tagovailoa, Pitsburgas Steelers Mičelu Trubiski, Baltimoras Ravens Lamāru Džeksonu un Grīnbejas Packers Āronu Rodžersu. Viņu ieskaitīja Pro Futbola fokuss par papildu septiņām steigām un četriem sitieniem pa pretinieku piespēlētājiem virs šī diapazona.

Viņa maksimālā summa 16.5 miljonu dolāru apmērā ir saraksta augšgalā. No septembra līdz oktobrim nav bijis grūti saprast, kāpēc.

"Džudonam bija vēl viena lieliska diena," pēc Jaunanglijas sacīja galvenais treneris Bils Beličiks uzlabojās līdz 2-3. "Atkal viņš mums ir ļoti fiziska klātbūtne līnijas galā."