Minesotas Vikings izcīna piecas uzvaras, taču grafiks kļūst daudz grūtāks

Šķita, ka šī būs viegla spēle Vikings, jo viņi uzņēma Arizonas Cardinals komandu, kas bija 3:4 un kurai bija viena no maigākajām aizsardzībām līgā.

Arizona bija atdevusi 176 punktus, un šķita, ka saspēles vadītājs Dalvins Kuks un ārējais Džastins Džefersons spēs brīvi un viegli uzskriet otrajā līmenī.

Jā, liela naudas saspēles vadītāja Kailera Mareja un viņa klātbūtne Sasniegusi 12.6 miljonu dolāru maksimālo robežu un vēl lielākas naudas uztvērējs Deandrē Hopkinss un viņa 15.7 miljonu dolāru maksimālā robeža nozīmēja, ka aizsardzība tiks pārbaudīta. Tomēr nebija pamata domāt, ka Vikings šo pretinieku nevarētu pārspēt samērā viegli.

Vēl viens faktors bija pievērsis vikingu un viņu fanu uzmanību. "Cardinals" nebija uzvarējusi "Vikings" Minesotā kopš 1977. gada, kad prezidents bija Džimijs Kārters. Cardinals joprojām sauca Sentluisas mājas, un šī spēle tika aizvadīta brīvā dabā vecajā Metropolitan stadionā. Buds Grānts joprojām bija Purple galvenais treneris, savukārt ceturtdaļas aizsargs šajā Cardinals uzvarā ar 27:7 bija Frans Tarkentons pret Džimu Hārtu.

Tas bija sen, un Cardinals 2022. gada versija sniedza vikingiem visu, ko viņi vēlējās vairāk nekā 60 minūšu laikā. Tomēr "Vikings" izmantoja divas Mareja pārtvertas bumbas un klusu sitienu, kas izvērtās par Minesotas atveseļošanos un izcīnīja uzvaru ar 34:26.

Vikingi atgriezās no atvadu nedēļas, lai darītu to, ko viņi ir regulāri darījuši visu Kevina O'Konela pirmo gadu NFL galvenā trenera amatā. Viņi nespēlē dominējošu futbolu, bet dara tieši tik daudz, lai izcīnītu uzvaru. Šī komanda ar 6:1 pārliecinoši ieņem pirmo vietu NFC ziemeļos, un tā ir izcīnījusi piecas uzvaras pēc kārtas pēc 2. nedēļas zaudējuma pret neuzvarēto Filadelfijas Eagles.

O'Konels ir sludinājis, ka viņa komanda dara mazās lietas, kas noved pie uzvaras, kontrolējot pirmā puslaika pēdējās minūtes, labi izpildot sitienu spēli un atturoties no dārgiem sodiem. Vikings piedzīvoja neveiksmes visos šajos apgabalos pret Arizonu, taču tomēr spēja tikt galā ar uzvaru.

Vikings bija labāka komanda sākumā, bet Marejs iemeta 6 jardu TD piespēli Hopkinsam, kad bija atlikušas 47 sekundes pirmajā puslaikā. Laukuma futbolists Gregs Džozefs puslaika pēdējā izspēlē bloķēja garu vārtu gūšanas mēģinājumu, un, kas ir vēl svarīgāk, ceturtajā ceturtdaļā netrāpīja papildpunktu, kas Vikings būtu nodrošinājis divu vārtu pārsvaru. Viņi arī tika izsaukti 10 sodiem, kā rezultātā tika piedzīvoti 86 jardi zaudējumi.

Tomēr Minesotas panākumi sarkanajā zonā ļāva pārvarēt šīs nepilnības. Viņi guva vārtus visās piecās sarkanās zonas iespējās pret Arizonu, ieskaitot 17 jardu Kirka Kazinsa TD skrējienu, lai sāktu gūt vārtus.

Grafiks kļūst daudz grūtāks, sākot ar 9. nedēļas spēli Vašingtonā, un viņu vājās vietas aizsardzībā noteikti tiks pārbaudītas, ja tās netiks atklātas.

Pēc tikšanās ar Commanders Vikingi dodas uz Bufalo, uzņem Cowboys un seko tam mājas spēlēs pret Patriots un Jets.

Šis grafika posms būs izaicinājums, vismaz salīdzinājumā ar to, ko viņi ir saskārušies līdz šim sezonas punktam. Tas prasīs Vikings kontrolēt pulksteni pirmā puslaika beigās un otrā sākumā, parādīt uzlabojumus sitienu spēlē un izvairīties no sodiem, kas izraisīja tik daudz problēmu pret Arizonu.

O'Konela uzvaras formula ir izveidota, un viņa komanda ir pilnībā iepirkusies. Viņi nespēja sekot noteiktajam maršrutam pret Cardinals un tomēr uzvarēja.

Ir nepieciešams atgriezties pie scenārija nākamajām piecām nedēļām un izmantot katru pārtraukumu, ko viņi saņem, lai saglabātu pirmo vietu — un komanda ar lieliskām pēcsezonas vēlmēm.