Minesotas Vikings izmanto Late Surge, lai gūtu 6. uzvaru pēc kārtas

Minesotas "Vikings" aizvadīja vienu no savām šīs sezonas visneiedvesmotākajām futbola spēlēm. Taču pēdējā ceturtdaļā, saskaroties ar 10 punktu deficītu un vienu no nepielūdzamākajām aizsardzībā, kādu komanda šogad ir redzējusi, "Vikings" pagrieza lietas otrādi, izcīnījās no sirds un izcīnīja sesto uzvaru pēc kārtas.

Atgriešanās spēlē bija reibinoša pārtveršana un asu atgriešanās no Harisons Smita, lielisks piezemējuma tvēriens, ko veica saspēles vadītājs Dalvins Kuks, kā arī Kērks Kazinss. To izraisīja arī Kevina O'Konela asa spēles vadība, kas bija pretrunā ar ilgu laiku pastāvošo futbola principu, ka punktus no galda nedrīkst atņemt, jo īpaši spēles pēdējos posmos.

Tomēr tas ir tikai tas, ko O'Konels izdarīja, un tas bija vairāk nekā tikai drosmīgs lēmums. Tā bija pareiza rīcība.

Kazinss pirmajā izspēlē pēc divu minūšu brīdinājuma bija iemetis nepilnu piespēli, dodot Vikingiem 4.th-un vārti Vašingtonas 4, spēlē neizšķirti 17:17. Lai gan bija viegls lēmums izsūtīt laukuma spēlētāju Gregu Džozefu izmēģināt 22 jardu laukuma vārtus, lai izvirzītu vadību, komanda Commanders tika atzīmēts par nevajadzīgu raupjumu spēlē.

Tas nozīmēja, ka vikingiem bija pirmais sitiens, un viņi varēja braukt ārpus pulksteņa, taču viņiem bija jānoņem pieteikšanās punkti. Vašingtona bija tikai vienu reizi, tāpēc Džozefs iesita savus otros vārtus, kad bija atlikušas 16 sekundes. Viņš pieslēdzās 28 jardu vārtos, kad bija atlikušas tikai 12 sekundes.

Commanders aizvadīja vienu spēli un nespēja izkļūt no robežām, nodrošinot Vikings uzvaru ar 20:17 un bilanci ar 7:1, kas viņiem ir devis milzīgu 4 1/2 spēles pārsvaru pār Packers and Bears NFC ziemeļos.

Pirms pēdējās ceturtdaļas O'Konela komanda, šķiet, staigāja miegā. Kazinss bija iemetis TD piespēli Džastinam Džefersonam ievadā, taču Minesotas uzbrukums lielāko spēles daļu bija nīkuļojošs. Vašingtonas piespēle guva skaidru uzvaru pār Minesotas uzbrukuma līniju, un Kazinss, šķiet, bija izdzīvošanas režīmā lielu spēles daļu.

Pirmā puslaika beigās viņš bija iemetis pārtvertu bumbu, kas neļāva mēģināt gūt vārtus, un Vašingtonas priekšējais septiņnieks viņu sodīja ar vairākiem lieliem sitieniem. Spēli viņš pabeidza, izpildot 20 no 40 piespēlēm 265 jardus ar TD piespēļu pāri.

"Mēs atrodam veidus, kā uzvarēt," sacīja Kazinss. "Mēs slīpējam un turpinām mēģināt tos izvilkt."

O'Konels novērtēja, ka Kazinss tika galā ar vēlīnām fāzēm pēc rupjas izturēšanās otrā puslaika laikā.

"Lai mūsu QB stāvētu tur un būtu vislabākajā veidā, kad mums tas patiešām ir vajadzīgs," sacīja Kevins O'Konels, "es nedomāju, ka tā ir nejaušība."

Cousins ​​saņēma diezgan nelielu atbalstu no sava jaunā stingrā gala TJ Hokensona. Bijušais Lauva pārtvēra deviņas piespēles 70 jardu garumā, un viņa lielākais tvēriens bija 10 jardu sitiens, kas izveidoja Džozefa spēles uzvaras vārtus.

Vikingi ir atraduši veidus, kā uzvarēt, un tas ir labi. Taču veids, kā viņi to izdarīja pret komandieriem, var būt pozitīvākais notikums šajā sezonā. Viņi atteicās pieņemt, ka sakāve bija nenovēršama, un viņi cīnījās, lai izraktu no bedres.

Vašingtona varbūt nav elites komanda, taču tā ir izturīga, fiziska un tai bija 3 uzvaru sērija. Spēli viņi neatdeva. Vikingi to vienkārši paņēma.

Tagad izaicinājums nāk pretī diviem izciliem pretiniekiem Bufalo un Dalasā. Tas būs daudz grūtāks uzdevums, taču uzvara pret komandieriem parādīja, ka viņi ir gatavi atspēlēties, kad spēle ir uz līnijas.

Tā nebija nevienā no pēdējiem diviem gadiem, un tas sniedz patiesu cerību, ka 7:1 sākums nav tikai mirāža.