Muhameda Salaha Ēģiptes vārti varētu dot Liverpool stimulu

Liverpool FC nav piedzīvojusi patīkamāko 2022./23. gada sezonas sākumu. Viņi uzvarējuši tikai divās no pirmajām piecām Premjerlīgas spēlēm un izturējuši vājus rezultātus pret vietējām konkurentēm Mančestras United un Everton.

Zvaigznes spēlētājs Mohameds Salāhs sezonas atklāšanas spēlē guva vārtus (tomēr neapmierinošs neizšķirts 2:2 pret Fulham) un guva vārtus Old Trafford stadionā ar 2:1 sakāvē United, kas viņam dod divus vārtus sešās spēlēs. .

Lai gan vēl ir agrīnas dienas un sešas spēles ir tikai neliels paraugs, lai aizvadītu, viņa vārtu atdeve ir aptuveni puse no Liverpūlei ierastā līmeņa.

Runājot par gūtajiem vārtiem 90 minūtēs Premjerlīgā, Salāhs parasti ir aptuveni 0.60 robežās, lai gan pagājušajā sezonā tas bija līdz 0.75, un savā pirmajā sezonā Liverpūlē viņš līgā vidēji guva vienus vārtus 90 minūtēs.

Šosezon Salahs ir pie 0.33 vārtiem uz 90 minūtēm, kas ir daudz zemāks par savu ierasto līmeni. Taču tas nav atkarīgs no viņa, un viņš ir tālu no sliktākā spēlētāja komandā, jo Liverpool komanda ir piedzīvojusi sliktu sezonas sākumu.

Starptautiskos pārtraukumus bieži žēlo klubu vadītāji, jo tie uzliek spēlētājiem papildu slodzi un izjauc viņu grafiku saistībā ar šīm papildu spēlēm un ceļošanu uz un no tām.

"Liverpool" treneris Jirgens Klops būs priecīgs, redzot Salāhu divreiz vārtus Ēģiptes labā draudzības spēlē pret Nigēru.

Ēģipte pašlaik meklē iespēju atjaunoties jaunā galvenā trenera Rui Vitorijas vadībā pēc tam, kad viņš izlaida šīs ziemas Pasaules kausu Katarā, un jaunais boss norādīja, ka ir svarīgi, lai Salā būtu viņu rindās šajā sanāksmē un spēlēs pret Nigēru un Libēriju.

"Mūsu galvenais mērķis no pirmās nometnes ir panākt harmoniju starp tehnisko personālu un spēlētājiem," pirms šīm draudzības spēlēm sacīja Vitorija.

"Es arī vēlos rūpīgi uzraudzīt spēlētājus, jo spēlēšana ar izlasi pilnībā atšķiras no kluba līmeņa."

Pirmie Salah gūtie vārti pret Nigēru redzēja, ka viņš saņēma bumbu centrālajā pozīcijā aizsarga priekšā, ar nelielu kustību izvelkot savu marķieri, lai ļautu bumbiņai pārskriet pāri viņa ķermenim, pirms izsita to aiz sevis.

Pēc tam viņš pabeidza, kā mēs esam redzējuši daudzas reizes iepriekš, pirms vēlāk spēles laikā ar aplomb iemeta soda sitienu.

Klopam būs bijis iepriecinoši redzēt, kā Salāhs izrādīja tik veiklu pieskārienu un prāta ātrumu. Un viņš, iespējams, būtu bijis vēl priecīgāks, redzot, ka Vitorija atteica Salaham Libērijas spēli.

Ēģipte izplatīja paziņojumu, kurā teikts: "Ēģiptes izlases tehniskais personāls deva priekšroku Mohamedam Salāham un Mostafa Mohamedam Libērijas draudzības spēlē pēc tam, kad abi piedalījās iepriekšējā mačā pret Nigēru."

Tagad Salāhs atgriežas Liverpūlē, cerot palīdzēt viņiem mainīt sezonu, taču viņam būs vajadzīga palīdzība. Tāpat kā lejupslīde nav bijusi tikai viņa paša vaina, arī atveseļošanai būs nepieciešams komandas darbs.

Spēlētājs ar Salāha statusu vēlēsies izcīnīt trofejas, nevis tikai izaicināt tās, un nepiedalīšanās Pasaules kausa izcīņā nozīmēs, ka viņš 2023. gadā cer uz pasaules klubu futbola skatuves, ideālā gadījumā ar Liverpūles panākumiem Čempionu līgā.

Šis nesenais sacensība Ēģiptes izlasei varētu būt tieši tas stimuls, kas viņam bija vajadzīgs, lai palīdzētu atrast savu vārtu guvumu un palīdzētu Liverpūlei izkļūt no šī izlašu pārtraukuma pozitīvākā noskaņojumā pirms šī gada Pasaules kausa izcīņas pārtraukuma.