Maroka uzvar Portugāli un kļūst par pirmo Āfrikas vai arābu valsti, kas iekļuvusi pusfinālā

Augšējā līnija

Maroka sestdien iekļuva Pasaules kausa pusfinālā, ar 1:0 pieveicot Portugāli un kļūstot par pirmo arābu un Āfrikas valsti, kas turnīru vēsturē iekļuvusi astotdaļfinālā.

galvenie fakti

Vienīgos vārtus mačā guva marokietis Jusefs En-Nesiri, 42. minūtē ar galvu raidot bumbu no Yahya Attiyat Allah.

Maroka, kas pagājušajā nedēļā ceturtdaļfinālā guva vēl vienu šokējošu uzvaru pār Spāniju, noturējās pret Portugāli, pat ja tās zvaigznes uzbrucējs Krištianu Ronaldu spēlēja uzreiz pēc puslaika — viņš bija aizskarts no komandas iepriekšējām divām spēlēm.

Arī Maroka pēdējās spēles minūtēs bija spiesta atspēlēt vienu cilvēku pēc tam, kad Volids Čedira papildlaika trešajā minūtē nopelnīja sarkano kartīti, dažu minūšu laikā saņemot divas dzeltenās kartītes.

Pēc komandas uzvaras līdzjutēji svinēja ar ne tikai Marokas, bet arī Palestīnas un mājinieces Kataras karogiem.

Tangenss

Portugāles treneris Fernando Santoss sols Mača sākumā Ronaldu sacīja: "Ar mūsu kapteini nav problēmu" un ka viņam "nebija nekādu problēmu ar manu lēmumu". Pēc komandas dominējošās uzvaras ar 6:1 pār Šveici astotdaļfinālā šīs nedēļas sākumā Ronaldu, 37 gadus vecais bijušais Mančestras United un Madrides Real zvaigzne, apsveica savus komandas biedrus Instagram. nosūtīt, nodēvējot savu uzvaru par "luksusa izstādi komandai, pilna ar talantu un jaunatni", lai gan videomateriāls no mača pieķēra viņu, šķietami sarūgtinātu, sakot: "viņš steidzas mani pakļaut." Ronaldu aizstājējs, 21 gadu vecais Gonkalo Ramoss, Portugāles uzvarā pār Šveici guva hat trick.

Ko skatīties

Astotdaļfināla pēdējā mačā sestdien plkst. 2:XNUMX pēc austrumu laika čempionu titula aizstāvētāja Francija cīnīsies ar sāncensi Angliju, bet pusfinālā trešdien tiksies ar Maroku. Argentīna, kas piektdien pēc Nīderlandes izlases piespiedu papildlaika ceturtdaļfināla mačā pret Nīderlandi noturējās par maz, spēlēs Horvātija, kas uzvarēja savā mačā pret Brazīliju — komandu, kas bija iecienījusi uzvarēt turnīrā — citā Pasaules kausa pusfināla spēlē otrdien. Fināls starp šo maču uzvarētājiem paredzēts svētdien, 18. decembrī.

Vēl lasu

Pasaules kausa šokētājs: Horvātija izslēdz favorītu Brazīliju, pat ja Neimārs sasniedz Pelē gūto vārtu rekordu (Forbes)

Atvieglota nopūta: Argentīna izdzīvo satriecošo Nīderlandes atgriešanos, lai sasniegtu Pasaules kausa pusfinālu (Forbes)

Ko skatīties Pasaules kausa izcīņas finālā: Mesi pēdējā cīņa, Neimārs pret Pelé, Marokas skrējiens uz vecumu un vairāk (Forbes)