NBA Zvaigžņu nedēļas nogale sniedz ieskatu Thunder gaišajā nākotnē

Ar trīs dažādu spēlētāju pārstāvniecību Soltleiksitijā Oklahomsitijas Thunder bija aizņemta NBA Visu zvaigžņu nedēļas nogalē.

Džeilens Viljamss un Džošs Giddijs abi piedalījās Rising Stars Challenge, savukārt Šajs Džaildžeuss-Aleksandrs spēlēja svētdienas vakarā NBA Visu zvaigžņu spēlē. Šis trio ir neticami talantīgs, un viņam bija iespēja pārstāvēt Oklahomsitiju uz lielās skatuves.

Thunder līdz šim ir bijusi veiksmīga sezona, kas parāda, cik spoža ir franšīzes nākotne. Losandželosas "Lakers" zvaigzne Lebrons Džeimss nedēļas nogalē pat uzslavēja Gidiju un "Thunder".

"Džošs Gidejs ir patiešām labs, cilvēks. Acīmredzot gara auguma aizsargs. Viņš ir triple-double tipa spēles veidotājs katru vakaru, jo spēj atlēkt savā augumā, raksturīgo piespēli un spēju gūt vārtus. Es domāju, ka viņš turpinās kļūt labāks un labāks," sacīja Džeimss. "Viņiem OKC ir ļoti labs jaunais kodols. Viņiem pat vēl nav Četa [Holmgrēna].

Giddijs bija viens no labākajiem spēlētājiem Rising Stars Challenge, izceļot Džeimsa pieminēto Playmaking spēju. Pasākuma pirmajā kārtā viņš atzīmējās ar sešām rezultatīvām piespēlēm, kas bija vairāk nekā pretinieku saraksts komandā. Giddijs šajās sacensībās faktiski varēja spēlēt kopā ar Viljamsu, jo viņi abi tika draftēti vienā komandā. Viljamsa divās spēlēs guva sešus punktus, izcīnīja sešas atlēkušās bumbas un veica četras rezultatīvas piespēles.

Šīs divas Thunder izredzes bija viņu komandas neatņemama sastāvdaļa, iekļūstot čempionāta spēlē, kur galu galā viņi zaudēja par pieciem punktiem.

Džildžeuss Aleksandrs sēdēja laukumā Rising Stars Challenge, izrādot atbalstu saviem diviem komandas biedriem. Tas daudz nozīmēja Viljamsam, kurš apsprieda, cik tuvu ir šis Thunder saraksts laukumā un ārpus tā. Viņš pat apņēmās atdot labvēlību un teica, ka svētdienas vakarā apmeklēs Džildža-Aleksandra spēli.

Divas naktis vēlāk bija pienācis laiks pamatturnīram, jo ​​24 no līgas labākajiem spēlētājiem savā starpā sacentās 72. NBA Visu zvaigžņu spēlē. Kā solīts, Viljamsa pasākumā bija ģērbusies Džildžeza Aleksandra krekliņā.

"Tas ir mans mazais brālis. Viņš labāk valkā manu kreklu,” pēc spēles sacīja Džildžeuss Aleksandrs no Williams. "Tas ir smieklīgi, jo es valkāju viņa tērpu viņa spēles dienā. Tā bija pirmā reize, kad viņš redzēja savu kreklu uz mani. Tāpēc es domāju, ka viņš kaut ko darīs.

Pirmo reizi NBA Visu zvaigžņu spēļu saraksti tika draftēti tiešraidē tieši pirms paziņojuma saņemšanas. Džildžeuss Aleksandrs bija piektais rezervists, kurš tika izvēlēts, jo viņš pievienojās Džanisa Antetokounmpo komandai.

Pirmo reizi Visu zvaigžņu spēlē maz spēlēja, taču viņam bija iespēja demonstrēt savas prasmes ierobežotā darbībā. Viņa laiks laukumā tika sadalīts divos atsevišķos gabalos, no kuriem pirmais notika otrajā ceturtdaļā, kad viņš sāka šo freimu pēc bezdarbības pirmajā ceturtdaļā.

Džildžeuss-Aleksandrs savās pirmajās sešās minūtēs uz grīdas finišēja ar pieciem punktiem un piecām rezultatīvām piespēlēm, tādējādi pabeidzot darbu agri. Trešajā ceturtdaļā viņš atkal spēlēja dažas minūtes un galu galā pabeidza cīņu ar deviņiem punktiem, septiņām rezultatīvām piespēlēm un divām atlēkušajām bumbām tikai 10 minūšu laikā, no grīdas izceļoties ar 4:5.

“Kad es jutu, kā ritēs minūtes, es mēģināju iegūt double-double vai triple-double vai kaut ko tamlīdzīgu. Vienkārši mēģinu spēlēt citu spēli,” pēcspēles sacīja Džildžeuss-Aleksandrs.

24 gadus vecais futbolists parādīja savu pašaizliedzīgo dabu, jo šķita, ka viņš vairāk koncentrējās uz komandas biedru iekārtošanu, nevis uz savu punktu gūšanu. Kamēr viņš nesasniedza double-double, viņš pietuvojās.

"Esmu pagodināts būt šeit, spēlējot ar labākajiem spēlētājiem pasaulē. Es tikai varu parādīt savas prasmes uz šīs skatuves,” svētdienas vakarā sacīja Džildžeuss-Aleksandrs. "Tikai centos to uzsūkt pēc iespējas vairāk."

Pēc šīs veiksmīgās nedēļas nogales šiem trim Thunder kodola gabaliem būs brīvs laiks, pirms ceturtdien dosies atpakaļ uz Soltleiksitiju, lai uzņemtu Jazz. Gaidot 2022.-23.gada kampaņas pēdējo posmu, Oklahomsitija ieņem 28-29 un desmito vietu Rietumu konferencē.

Thunder ir skaidrs ceļš uz pēcsezonu, taču tas prasīs spēcīgu sezonas noslēgumu.