New England Patriots oficiāli nolīga Bilu O'Braienu par uzbrukuma koordinatoru un ceturtdaļas treneri

Pēc desmit gadiem Bils O'Braiens ir oficiāli atgriezies New England Patriots ar tādu pašu titulu kā iepriekš.

Organizācija paziņoja 53 gadus vecā spēlētāja nolīgšana ceturtdien par tās nākamo uzbrukuma koordinatoru un ceturtdaļas treneri.

O'Braiens iepriekš 2011. gada Super Bowl XLVI izcīņas laikā bija gan uzbrukuma koordinators, gan ceturtdaļas treneris Jaunanglijā, pēc tam divas sezonas kā ceturtdaļas trenera un vienu sezonu kā uzbrucēju treneris.

Andoveras (Masa) dzimtene, St. John's Prep un Brown University alum sākotnēji ienāca NFL rindās kā uzbrukuma palīgs organizācijā 2007. gadā. Viņš to izdarīja pēc vairāk nekā desmit gadiem Atlantijas okeāna piekrastes konferencē starp stāžu Duke, Merilendas un Džordžijas Tehnoloģijas.

2022. gadu Patriots pabeidza ārpus AFC wild card ar 8-9. Kad pagājušā gada janvārī ilggadējais uzbrukuma koordinators Džošs Makdaniels aizgāja par Lasvegasas Raiders galveno treneri, vecākais futbola padomnieks un uzbrukuma līnijas treneris Mets Patrīcija kļuva par galveno izsaucēju, vienlaikus strādājot kopā ar uzbrukuma asistentu un aizsargu treneri Džo Džadžu.

Šī bumbiņas puse līdz gada beigām ierindotos 27. vietā pēc trešās pozīcijas efektivitātes un 32. vietā sarkanās zonas efektivitātes ziņā.

Atļauto piezemējumu skaits pieauga no 28 līdz 41. Iegūto piezemējumu skaits samazinājās no 48 līdz 31. Saspēles vadītājs Remonds Stīvensons un platais uzbrucējs Jakobi Meijers sasniedza 2,254 no 5,627 cīņas pagalmi uz 348 kombinētiem pieskārieniem. Un sākuma aizsargs Mac Jones, kurš devās no Kopējā izvēle Nr.15 līdz Pro Bowl aizstājējs būdams debitants, atkāpās savā attīstībā kā piespēlētājs ar 14 piezemējumiem, 11 pārtvertām bumbām un 214.1 jardu spēlē.

Pakāpēs pārklājas. Pēdējās divas kampaņas O'Braiens pavadīja otrā kursa kapteiņa alma mater Alabamas štatā, būdams 2021. gada Heisman Trophy uzvarētāja Braisa Jangga uzbrukuma koordinators un aizsargu treneris.

Pirms savas pilnvaras Crimson Tide septiņkārtējā valsts čempiona Nika Sabana vadībā O'Braiens bija Penn State galvenā trenera amatā ar rezultātu 15:9, bet četras reizes spēlējot izslēgšanas spēlēs kā Hjūstonas Texans galvenais treneris, viņš ieguva rezultātu 52:48. Bijušo labāko desmitnieka un Maksvela gada treneri Hjūstona atlaida 2020. gada oktobrī, kad viņa otro sezonu ģenerālmenedžera amatā sāka ar 0:4.

O'Braiens bija viens no pieciem kandidātiem, kas tika intervēti uz vakanci pēc Jaunanglijas apstiprināts OC meklēšanas sākums šī mēneša sākumā. Tiek ziņots, ka klubs runāja arī ar vēsturisko treneri Niku Keiliju, Minesotas Vikings uztvērēju treneri Kīnanu Makkārdelu, Arizonas Cardinals asociēto galveno treneri un uztvērēju treneri Šonu Džefersonu, kā arī Oregonas asociēto galveno treneri, spēļu koordinatoru un O-line treneri Adrianu Klemmu. .

Kā bijušais palīgs vai bijušais spēlētājs katrs piedāvāja zināmu pazīstamības līmeni.

"Ar nepacietību gaidu, kad atkal varēsim strādāt ar Bilu," paziņojumā sacīja Patriots galvenais treneris Bils Beličiks paziņojums izlaists ceturtdien. "Viņš ir izcils treneris un ieguvums mūsu personālam."

Kā daļa no Rietumu saraksta, ko pārrauga Jaunanglijas darbinieki, O'Braiens uzņemsies uzraudzības lomu nākamajā nedēļā. Austrumu-Rietumu svētnīcas bļoda Lasvegasā.