Jauns NWSL izslēgšanas spēļu apmeklētības rekords uzstādīts divas reizes vienā naktī

Svētdien sešas komandas pirmo reizi līgas vēsturē iekļuva Nacionālās sieviešu futbola līgas pēcsezonā. Naktī uz svētdienu ceturtdaļfināla spēles uzņēma Hjūstona un Sandjego, un abas tajā pašā naktī uzstādīja visu laiku izslēgšanas spēļu rekordu.

Hjūstonas fani parādās rekordlielā skaitā

Ar ceturto numuru izliktā Houston Dash PNC stadionā uzņēma ar sesto numuru izlikto KC Current 4:00 pēc Centrālā laika. Līdzjutēji Teksasā un ārpus tās atalgoja abus klubus, pārdodot spēli. NWSL ziņoja Hjūstonas pūlis sasniedza 21,284 XNUMX līdzjutējus, spēļu izpārdošana un jauns līgas apmeklētības rekords.

Hjūstona ielaida vārtus Kanzassitijai agri, pirms pussarga Sofija Šmida guva pirmos vārtus Dash izslēgšanas spēļu vēsturē. KC Current spēles pārtraukuma 10. minūtē guva vārtus, lai iekļūtu pusfinālā pret OL Reign. Pusfināla spēle Lumen Field Sietlā, Vašingtonā, sāksies 7:30 pēc Austrumu laika svētdien, 23. oktobrī kanālā CBS Sports Network.

Pagājušajā nedēļā Dash paziņoja, ka ir pārdevis vairāk nekā 14,000 XNUMX biļešu kas jau pārsniedza savu iepriekšējo mājas apmeklētības rekordu 13,025 12, kas tika uzstādīti 2015. gada XNUMX. jūlijā pret Čikāgas Red Stars.

Kanzassitijas pašreizējais uzbrucējs Loo LaBonta guva vārtus jau pirmajās piecās minūtēs, izvirzot viesus vadībā. Hjūstonas pussarga Sofija Šmida 27. minūtē izvirzīja mājiniekus pie borta. Keita Del Fava spēles 10. minūtē guva vārtus, nodrošinot Kanzassitijas uzvaru izbraukumā.

Pašreizējais iekļuva pusfinālā pret NWSL Shield uzvarētājiem un augstāko numuru izlikto OL Reign. Pusfināla spēle Lumen Field Sietlā, Vašingtonā, sāksies 7:30 pēc Austrumu laika svētdien, 23. oktobrī kanālā CBS Sports Network.

VAIRĀK NO FORBIEMNWSL komisārs apspriež Yates ziņojumu SBJ Pasaules sporta kongresā

Sandjego vilnis iegūst NWSL apmeklējuma titulu

Tikmēr ar trešo numuru izliktais Sandjego Wave rietumkrastā uzņēma ar sesto numuru izlikto Čikāgas Red Stars. "Wave" pārspēja Hjūstonas svētdienas rekordu ar savu mājas skatītāju 26,215 32,000 līdzjutējiem. Savā pirmajā sezonā Sandjego pieder izslēgšanas spēļu un regulārās sezonas apmeklētības rekords (17 XNUMX, kas uzstādīti XNUMX. septembrī).

Līdzīgi kā spēle Hjūstonā, vilnis sākās uz aizmugurējā papēža pēc tam, kad Čikāgas uzbrucējs Juki Nagasato atklāja rezultātu. Izlīdzinājumu Sandjego labā 67. minūtē panāca Emīlija van Egmonda, un 2022. gada NWSL Zelta zābaka uzvarētājs Spēles uzvaras vārtus 20 minūtes pēc spēles pārtraukuma guva Alekss Morgans.

Morgan and the Wave tagad iekļūst pusfinālā pret otro numuru izlikto Portlendas Thorns komandu svētdien, 23. oktobrī, pulksten 5:00 pēc Austrumu laika kanālā CBS Sports Network.