Piezīmes no Klīvlendas Cavaliers divu spēļu sērijas Maiami

Klīvlendas divu spēļu spēle pret Maiami Heat šķita kā izslēgšanas spēļu iesildīšanās.v Lūk, kas izcēlās no Cavs 1:1.

Abas spēles bija izslēgšanas spēles, taču dažādos veidos

Pirmajā spēlē, kad Gārlends bija vesels, Cavs uzvarēja ar 1:104. Neviena no komandām nebija īpaši spēcīga uzbrukumā, Cavs uzbrukuma reitings bija 100, bet Heat - 113. (abi, par Cleaning The Glass, bija zem līgas vidējā pret sezonas kopvērtējumiem.)

Cavs atrada veidu, kā uzvarēt divos veidos. Pirmkārt, viņi aizsargājās augstā līmenī, ierobežojot Maiami uzbrūkošo reitingu līdz 88.8 puslaikā. Viņi arī guva 29 punktus no 22 zaudētiem punktiem. Spēlē ar vājām starpībām atšķirība bija apgrozījuma piespiešana un kapitalizācija. Tas bija pret komandu ar apgrozījuma rādītāju līgas augšējā pusē, par Cleaning The Glass. Tas ir iespaidīgi.

Otrkārt, Dariuss Gārlends bija izcils un, iespējams, Cavs labākais spēlētājs. Donovanam Mičelam bija neveiksmīgs vakars — 18 punkti, 7-18 no laukuma, 1-7 no trim. Ceturtajā ceturtdaļā viņš guva tikai divus punktus. Gārlends vairāk nekā piekāpās, pastiprinot savu agresiju un meklējot savu metienu veidā, ar kuru viņš dažreiz vilcinās. Viņš finišēja ar komandas rekordu 25 punktiem 8-16 šaušanā, kas ietvēra 3-6 atzīmi no trīs. Viņam arī 7 rezultatīvas piespēles pret tikai 3 atspēlēm un 6-6 no līnijas.

Cleveland ir 12:7 sezonā, kad Gārlenda realizē sešus vai vairāk soda metienus. Šajā sezonā viņš vidēji spēlē realizē karjerā labākos 4.8 soda metienus. Kad viņš izsauc savu agresiju un vēlas vairāk tikt pie līnijas, Gārlends ir visefektīvākais. Tas dod Cavs vēl vienu iespēju gūt vārtus, kad punktus iegūt ir grūtāk. Biežāk tas notiks, kad nākamajā mēnesī sāksies izslēgšanas spēles.

Tikmēr 2. spēlē Cavs garām Gārlendam. Mičels guva 42 punktus, un izskatījās, ka viņš varētu panākt 50. Taču viņam pietrūka enerģijas, jo spēle turpinājās ar tik daudz prasīto un spēlēja 43 minūtes. Pēc pirmā puslaika 9:12 Mičels otrajā bija 6:18. Gārlenda tur būtu ļāvusi Mičelam vēl vienu īsu atpūtu.

Klīvlendas aizsardzība arī kliboja, "Heat" uzbrukuma reitings bija 122.7, bet puslaukuma uzbrukuma reitings ir 104.7. Arī Cavs uzbrukums bija labs (uzbrukuma reitings 119.8, puslaukumā 104.5), taču nepietiekami labs.

Gan Mičels, gan Īzaks Okoro pēc spēles izteicās, ka Cavs varēja būt fiziskāks. Viņi arī teica, ka viņiem vajadzētu padarīt dzīvi grūtāku "Heat" labākajiem spēlētājiem, būdami fiziski un pārbaudot tiesnešu aicinājuma robežas. Tā ir pareizā ideja — gan attiecībā uz izslēgšanas spēlēm, gan to, kas atbilst Klīvlendas spēles stilam.

Cavs ir vislabākajā situācijā, kad viņu aizsardzība ir ieslēgta un iedarbojas uzbrukumā. Piektdien šīs receptes nebija.

Evana Mobleja kļūdas problēmas ietekmēja arī "Cavs" aizsardzību, jo viņš spēlēja tikai 31 minūti. Izslēgšanas spēlēs viņš būs 36-38 diapazonā, un Cavs aizsardzība ir labāka, kad viņš atrodas uz grīdas pretstatā. Viņš arī reti pārkāpj pārkāpumus, tāpēc Moblija nokļūšana nepatīkamās situācijās nav liela problēma. Bet piektdien tā bija.

Lamārs Stīvenss ir uzurpējis Dīnu Veidu

Pēc Stīvensa snieguma pret Celtics viņš tagad ir Cavs rotācijā. Dīns Veids nav.

Kamēr Stīvensa divās spēlēs pret Maiami nospēlēja 26 un 24 minūtes, Veids nospēlēja nulli. Pat otrajā spēlē, kad izstājās Dariuss Gārlends, minūtes Veida vietā redzēja Sedi Osmans.

Veids nav spēlējis labi kopš Kevina Lova minūtes. Šaušana zem 20% no trim, kopš Love lūdza izpirkšanu, nav pietiekami labs. Tas nozīmētu, ka Veids izslēgšanas spēlēs būtu nosēdināts, un, Klīvlendai tagad pastiprinot rotāciju, gatavojoties izslēgšanas spēlēm, tas ir loģiski.

Stīvensa, salīdzinot, zina, kas viņš ir un uzstājas. Viņš nav tas, kāds ir Veids (vismaz tad, kad Veids izdara metienus), taču viņš sacenšas, griež un viņam ir zināmas metienu izdarīšanas spējas vidējas distances pievilkšanās laikā. Viņš arī met atklātus trīspunktniekus — kaut ko Veids nedarīja pirms guļamvietas.

Stīvenss arī aizsardzībā var izturēt pret lielākiem spārniem. Viņš negrasās tos aizslēgt, bet liks viņiem strādāt un palikt viņiem priekšā, lai liktu viņiem uzņemt strīdīgu kadru. Veidam šajās vietās viss ir kārtībā, bet Stīvensam ir stipra puse, kas palīdz. Bija ievērības cienīgi redzēt, kā viņš pretojas Batleram. Viņš neizņēma Batleru no spēles, taču bija pietiekami liels, lai neļautu Batleram veikt smagu pievilkšanos, nevis iebraukt, lai uzsāktu kontaktu un izdarītu pārkāpumu. Ja Veids būtu šajā vietā, Batlers būtu uzbrucis.

Rikijs Rubio kāpj uz augšu

Rubio pret Heat Friday nospēlēja 25 minūtes un noslēdza spēli Klīvlendai. Tā ir zīme, ka Cavs papildina viņa šķīvi.

Taču tas joprojām ir ievērojams, jo Cavs ir bijusi piesardzīga pret Rubio kopš viņa debijas 12. janvārī. Viņš šosezon nav spēlējis abpusēji. (Klīvlendas pēdējā spēle ir nākamnedēļ, un nav skaidrs, vai Rubio spēlēs abās spēlēs.) Pirms piektdienas viņa sezonas rekords minūtēs bija 22 minūtes trešdien. Ieskaitot piektdienu, viņš visu sezonu bija spēlējis tikai vienu reizi vairāk par 20 minūtēm.

Rubio vēl nav pilnībā atgriezies — viņš joprojām pārvietojas kā 32 gadus vecs, kurš atgriežas pilnā sparā pēc otrā ACL gada spēlē. Viņa uzbrukuma rādītāji nav labi.

"Viņš tur nokļūst," šīs nedēļas sākumā sacīja Cavs galvenais treneris Dž.B. Bikerstafs. "Am, jūs zināt, atkal, tas būs par iespējām viņam un tikai, jūs zināt, ritmu un laiku, un visas šīs lietas. Es domāju, ka viņš turpinās kļūt labāks, jo vairāk minūšu viņš saņems, jo vairāk iespēju ar saviem komandas biedriem, jo ​​vairāk atkārtojumu pret pretiniekiem un tamlīdzīgām lietām. Tāpēc es domāju, ka viņš virzās pareizajā virzienā, bet es nedomāju, ka viņš vēl ir simtprocentīgi Rikijs.

Taču viņš zina, kur būt aizsardzībā, un spēlē lieliski — viņa rāmis ļauj viņam izturēt piedziņus un pārslēgties, kad viņš nonāk spārnos. Pārkāpumam joprojām ir jānotiek, lai viņš būtu Rubio, kāds viņam vajadzīgs, lai Cavs sasniegtu savu cielding. Taču palielinātās minūtes liecina, ka Cavs jūt, ka viņš fiziski sasniedz punktu, kurā tas ir iespējams.

Cavs jūtas lemta ceturtajai izlikšanai

Izņemot kaut ko negaidītu, Cavs pret Knicks spēlē 4:5 jūtas ieslēgti.

Ceturtajā vietā Cavs pārspēj Knicks par 2.5 spēlēm — pietiekams pārsvars ar 13 spēlēm līdz beigām. Klīvlenda arī par 3.5 spēlēm atpaliek no trešās vietas esošās Filadelfijas. Cavs atrodas pa vidu.

Tas varētu mainīties. Pamatojoties uz spēkā esošo grafiku, Cavs ir atlicis vieglākais grafiks no NBA NBA. 76ers ir trešais grūtākais grafiks; tshe Knicks ir astotais vieglākais. Klīvlenda arī uzņems Filadelfiju 15. martā un Knicks 31. martā. Abām šīm spēlēm var būt ietekme uz kopvērtējumu.

Bet tas būtu mežonīgas svārstības, lai tas notiktu. Kad Cavs 10. martā zaudēja Heat, 76ers pārspēja Trail Blazers, Džoelam Embīdam gūstot spēles uzvarētāju. Šī diena tikai vēl vairāk nostiprināja izslēgšanas spēļu pozīciju.