Pablo Torre paziņo FC Barcelona, ​​ka vēlas aiziet pēc tam, kad jutās Ksavi "piekrāpts"

Atstumtais FC Barcelona pussargs Pablo Torre lūdzis pamest klubu pēc tam, kad jutās "piekrāpts" no pirmās komandas trenera Ksavi Ernandesa, teikts ziņojumā.

Torre ieradās Camp Nou vasarā pēc tam, kad katalāņi vienojās par 5 miljonu eiro (5.33 miljoni dolāru) plus mainīgo lielumu darījumu par viņa pāreju no Racing Santander martā.

Tā kā viņa debijas Čempionu līgā un La Liga notika septembrī un oktobrī, pirms viņš novembrī guva vārtus iepriekšminētajā kontinenta turnīrā, šķita, ka Torre pamazām iegūs talantīgu komandu un sezonas gaitā uzņems minūtes.

Tomēr pēdējo nedēļu laikā Torrem nav izdevies iziet laukumā, neskatoties uz tādiem savainojumiem kā kapteinis Serhio Busketss un Pedri vidējā līnijā.

Sitiens, ko Pedri panāca pret Mančestras United ceturtdien, bija paredzēts, lai Torre varētu izskriet La Liga svētdien pret Kadisu – it īpaši ņemot vērā, ka Čavi atpūtināja vairākus galvenos spēlētājus Eiropas līgas izslēgšanas spēļu atbildes spēlē pret Premier.PINC
Līgas grandi šonedēļ.

Tā vietā Torre redzēja, ka Sergi Roberto pacēlās viņam priekšā, un pēc tam viņam lika vērot, kā otrajā puslaikā tika iepazīstināts ar Franku Kesiju, un Anhelam Alarkonam tika atļauts debitēt La Liga, uzvarot ar 2:0.

Saskaņā ar El Nacional, tas bija salmiņš, kas salauza kamieļa muguru, un Torre jau ir lūdzis prezidentu Džoanu Laportu "šovasar pamest klubu, lai mēģinātu spēlēt minūtes citā komandā".

Otrdien, ziņojumi izteikuši arī domu, ka Barca ir nobažījusies par 19 gadus vecā jaunieša attieksmi, jo viņš it kā nevēlas spēlēt dublieru komandā.

Tomēr pirms Kadisas spēles Ksavi raidīja pretrunīgus signālus, sakot, ka Torre "ir gatavs startam un viņam ir jābūt, jo viņš mums būs vajadzīgs."

"Vienmēr ir cilvēki, kas nespēlē. Ja viņš spēlētu, tu man jautātu par kādu citu. Viņš atšķiras no Pedri, viņš spēlē bedrē vairāk nekā kā pussargs. Viņš met, ielaužas lodziņā, kur viņš var būt izšķirošs,” piebilda Čavi.

Lai gan Čavi vīrieša vadīšanas prasmes ir bijušas labas kopš 2021. gada novembra, kad viņš pārņēma galveno vietu, viņam šeit ir jāparāda labāka aprūpe pret Toru, lai neatbaidītu jaunieti.

Tā kā priekšā ir saspringts grafiks, kurā, cerams, būs vairāk Eiropas līgas futbola, kā arī Spānijas kausa izcīņas kausa izcīņas pusfināls un La Liga spēles, Torrem drīzumā jāsaņem mājiens, lai sajustu, ka viņam ir kāda ticība.