Panthalassa šauri ņem 10 miljonu dolāru Viktora balvu, lauku gramu vietas un kafejnīcas Pharoah šovus

Japānas tālšāviens Panthalassa sestdien Rijādā plosījās cauri 20 miljonu ASV dolāru vērtā Saūda Arābijas kausa izcīņas deviņiem garumiem un uzvarēja. Pēdējā vazā japāņu zirgi šķita naža asmeņa attālumā, lai radītu visu Nippon trifecta, taču tos izjauca atjautīgais Frenkijs Detori un izturīgais Country Grammer, kurš pēdējā vagā pārspēja diezgan lielu liesmu un grasījās apdzīt Pantalasu. kurš turējās, lai izskrāpētu uzvaru. Zinātnieku vidū būs veselīgas debates par to, vai Country Grammer būtu apsteidzis Panthalasu, ja sacīkstes būtu bijušas garākas, vai arī Panthalassa tomēr būtu izdevies uzvarēt.

Faktiski Country Grammer atkārtoja savu nikno vietu šajā pašā sacīkstē pagājušajā gadā, sniedzot savam trenerim Bobam Bafertam neparastu atšķirību sacensību četru gadu vēsturē, jo viņš ir vienīgais treneris pasaulē, kura viens čempions ir iekļuvis Saūda Arābijas kausos pēc kārtas. .

Savukārt Baferta otrs, daudz iemīļotākais un skaļāk reklamētais Taiba ļoti neattaisnoja viņa solījumu, kurš zaudēja sacīkstēs priekšlaicīgi, nevarēja veikt neko līdzīgu skrējienam un pēc viņa daudz reklamētā “brieduma” ko it kā liecināja viņa Malibu Stakes uzvara decembrī, kumeļš kaut ko deva agri, iespējams, mazliet par daudz, un vēlīnā gaitā šķita, ka viņš vienkārši vēlas atgriezties pie sava smalkā pusaudža stila. Viņš ieņēma vāju astoto vietu, kas atbilst viņa Kentuki Derbijas divpadsmitās vietas izcīņai pagājušā gada maijā.

Tas noteikti bija pārsteigums viņa daudzajiem atbalstītājiem, un to pielīdzināja tikai bukmeikeru pārsteigums ar Panthalassa laimestu lielumu un lielumu, kurš Londonā uzvarēja ar 10:1.

Tik daudz par pieaugšanu: ne Taiba, ne viņa Slavas zāles žokejs Maiks Smits nebija faktors sacensībās. Taiba, Baferts un īpašnieks Amrs Zedans atgriežas skolā, un viņi visi veltīs brīdi, lai sagremotu priekšnesumu. Varbūt novatorisks JM Barrie's lasījums tiešraidē Pīters Pens viņa stendā pirms gulētiešanas naktī palīdzētu kumelim iegūt kādu skatījumu uz nepieciešamību augt un iesaistīties viņa sporta veidā.