Patriks Mahomess guva savainojumu Kanzassitijas Chiefs izslēgšanas spēlēs

Kanzassitijas "Chiefs" uzvara ar 27:20 pret Džeksonvilas "Jaguars" sākās tāpat kā viņu uzvaras bieži — ar lielu Mahomesa Magic devu.

"Chiefs" aizsargs meta no dažādiem roku leņķiem, savienojoties ar lēcieniem, sānu piespēlēm un izvēles laukumiem.

Taču pēc tam, kad līdz divīzijas izslēgšanas spēļu pirmās ceturtdaļas beigām bija atlikuši 2:40, Jaguars aizsargi Ardens Kī un Korijs Pīterss tuvojās Patrikam Mahomesam, un Mahomesa labā potīte neveikli saliecās.

"Es neiznākšu no izslēgšanas spēles, ja vien viņi mani neizņems," sacīja Mahomess. "Es pārāk mīlu šo sporta veidu. ES mīlu šo spēli. Man patīk spēlēt ar saviem komandas biedriem."

Mahomess patiešām palika spēlē, pirms viņu nomainīja rezerves aizsargs (un bijušais Jaguars spēlētājs) Čads Henne, kurš vēlāk otrajā ceturtdaļā veica 98 jardu piezemējumu.

Un Mahomesa izņemšana no spēles pat uz rentgenu nebija viegli. Mahomess vēlējās pagaidīt līdz puslaikam, taču "Chiefs" galvenais treneris Endijs Rīds uzstāja, ka viņam jāsaņem rentgens, pirms viņš ļāva viņam atgriezties spēlē.

"Viņš ir ciets rieksts," sacīja Reids. "Viņš ir ļoti, ļoti konkurētspējīgs."

Mahomess aizlīmēja potīti un teica trenerim, ka jūtas pietiekami labi, lai pasargātu sevi no turpmākiem savainojumiem.

Tomēr Rīds teica, ka turēja viņu pie "īsas pavadas".

"Ja man šķita, ka viņš nevarētu tikt galā," viņš teica, "viņš būtu bijis ārā."

Arrowhead Stadium skandējot "MVP", Mahomess atgriezās, ielaižot pirmo bumbu trešajā ceturtdaļā un ceturtajā ceturtdaļā pat iemeta piezemējumu, veicot 22 no 30, 195 jardus un divus piezemējumus.

Viņam palīdzēja viņa biedrs Treviss Kelss, kurš pārtvēra 14 piespēles — visvairāk NFL pēcsezonas vēsturē.

"Katru reizi, kad es šeit piecēlos," Reids sacīja uz savas pēcspēles preses konferences pjedestāla, "es jūtu, ka viņš labo vēl vienu rekordu."

Kelce un Mahomess palīdzēja Chiefs uzvarēt Jaguars ar trīs punktiem mazāk nekā 10. nedēļā.

Pirms šīs uzvaras ar 27:17 Chiefs aizsardzības līnijas spēlētājs Kriss Džonss runāja ar Jaguars vecāko aizsardzības palīgu (un bijušo Chiefs aizsardzības koordinatoru) Bobu Satonu.

Džounss viņam teica: "Mēs varam jūs atkal redzēt izslēgšanas spēlēs. Jums ir laba, jauna komanda.

Džounsa vārdi izrādījās pravietiski, un Satons ir viens no daudzajiem sakariem starp abām komandām.

Galvenais uzbrukuma koordinators Ēriks Bīnīmijs un Jaguars aizsardzības koordinators Maiks Kaldvels bija tajā pašā Filadelfijas Eagles komandā, kuru 1999. gadā trenēja Rīds, pirmo Reida gadu kā galvenā trenera amatā, un Kaldvels arī vēlāk trenēja Reida vadībā Filadelfijā.

"Jaguars" galvenais treneris Dags Pedersons Reida vadībā spēlēja gan Grīnbejas "Packers", gan "Eagles", kā arī trenēja viņa vadībā Filadelfijā un Kanzassitijā, kur no 2013. līdz 2015. gadam bija uzbrukuma koordinators.

Pedersons aizgāja, lai kļūtu par Eagles galveno treneri, pirms Mahomess pievienojās Chiefs.

Nākamajos gados Mahomess izcīnīs regulārās sezonas un Super Bowl MVP apbalvojumus.

Iespējams, ka labākais spēlētājs šajā spēlē Mahomes ir arī vislabāk apmaksātais. Viņa gandrīz pusmiljardu dolāru vērtais līgums ir spēkā 2031. gada sezonā.

Viņš, visticamāk, ir šīs sezonas regulārās sezonas MVP, jo ir demonstrējis savu spožumu, vadot NFL piezemējumu piespēlēs un piespēļu jardos.

Tagad viņš ir arī pierādījis savu izturību.

Pārvarot potītes savainojumu, viņš ir ceļā uz piekto AFC čempionāta spēli pēc kārtas.

"Tas jūtas labāk, nekā es domāju, ka tas būs tagad," sestdienas vakarā sacīja Mahomess. "Skaidrs, ka šobrīd man ir daudz adrenalīna. Tātad, redzēsim, kāda būs sajūta. Bet es šovakar došos uz ārstēšanu un centīšos darīt visu iespējamo, lai nākamnedēļ būtu tik tuvu 100%.